FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Napoli 3-3 (3-1)

«12322»
Dragoshel27.09.2010 06:51

Joi, 30 septembrie

ora 20:00

Pro TV

BNQ27.09.2010 07:38

scurt si sec...

 

de altfel ca si atomosfera la echipa

bogdinho'27.09.2010 07:48

Nu stiu ce sa mai cred , si nici nu ma mai stresez , probabil ne bate si Napoli , e ceva normal ! Dupa Piti , Ilie si Edi , in Ghencea a venit Lacatus . E pentru a 3a oara cand vine , pana in iarna zboara si el , nu se mai satura sa fie umilit! Ce fotbal sa mai joace si jucatorii cand sunt 4 antrenori schimbati in 9 etape ? SA IMI BAG POOOLA IN TOATA RASA CIOBANULUI :wall:

red&blue_boy27.09.2010 07:56

Sper barem sa nu ne umileasca...

PrymarU27.09.2010 07:58

Astept finalu meciului sa vadem ce mai spune ciobanu ?

BNQ27.09.2010 08:20
SA IMI BAG POOOLA IN TOATA RASA CIOBANULUI :wall:

 

De bagat trebuie :) dar nu cu referire la antrenori..

 

Piturcă a vrut 20 de milioane :)

Dumitrescu a fost alungat de "noi"

Edi, e tinar si nici nu a fost antrenor..

 

Și a venit Lacatus. vedem ce va face Fiara..

buflea27.09.2010 09:04

macar sa nu o luam cu 7-1 ....

sper 99% in X

Astristul27.09.2010 09:11
Sper barem sa nu ne umileasca...

 

Din pacate doar cu asta am mai ramas! :(

SuperstaR1827.09.2010 10:37

Incepe scoala, vin la Bucuresti. In mod normal asta ar fi fost meci de la care nu lipseam. 

 

Dar cand ma gandesc ca trebuie sa dau 400 de mii pe bilet, ca sa vad cum suntem umiliti pe teren si in tribune (de adversari, de jandarmerie si de taranii din tribune nascuti cu samanta si cu vuvuzela in gura), parca imi trece de stadion... Si dupa aia cand ajung acasa dupa meci, sa ii vad pe sclavii aia pe gesepe, digi, Telesport, sport.ro si alte posturi cum il pupa pe oier in ... dos si ii iau interviuri peste interviuri. Alte scandaluri, alte nebunii.Veri si nepoti de-ai lui Gigi se infrupta din banii de pe bilete si se plimba cu Q7 (citat din Piturca), 25819210q0128181812 de mii de jucatori cumparati si vanduti ca la targul de oi, glorii tarate prin tarana.

 

Na si da 400 de mii pentru asta! Macar daca as stii ca se anunta un protest ca lumea! Sa fim macar 1000 de oameni dintr`o masa de 20000 fara creier. Sa strigam tot meciul, sa ii dam la mumu ciobanului ca la meciul cu Otelul de anul trecut sau ca la ala cu Gloria. Ca as veni numai pentru asta. Sa ii umplem frigiderul nenorocitului ala care ne-a distrus Steaua. Mori bai, jegule! 

 

Dar nuuuu! Lasaaa! Sa il sustinem pe simbol sa ne duca pe culmile gloriei. Sa iesim pe locul 2, Champions League, sa facem milioane peste milioane, sa ii subordonam pe toti si sa sarim pe Maybach mai bine.

 

Asta nu e Steaua. E o gluma proasta. 

 

 

 

 

 

SIMONICA27.09.2010 10:39

voua va mai arde de meciul cu napoli? sa fim seriosi ,nu im mai pasa deloc de echipa care joaca in Ghencea VPM mai repede handicapatule,asta i singura solutie..din pacate(nu ne ajuta nimeni..Laca,Ilie)

red&blue_boy27.09.2010 10:42
Din pacate doar cu asta am mai ramas! :(

Trist,dar adevarat...

Incet-incet,datorita ciobanului,o sa ramanem doar cu amintiri legate de Steaua,cu trecutul,ca prezentul si ce va urma suna din ce in ce mai rau... :(

dblade2827.09.2010 10:48

Cred ca nu avem nicio sansa. Am ajuns o echipa de pluton, pana nu pleaca Oierul asa vom ramane mult si bine pe el nu-l intereseaza sa faca performanta el vrea numai si numai publicitate. Trebuie sa facem ceva dar ce?!!!

 

Voi ce parere aveti?

Virgil27.09.2010 11:05

Revenirea lui Lacatus poate fi de bun augur. Valoric cred ca este peste Ilie Dumitrescu si foarte aproape de Piturca. Parcursul de anul trecut la Vaslui a fost unul pe care echipa lui Porumboiu nu l-a avut pana atunci.

Tinand cont ca Marius e un tip temperamental, mizez pe faptul ca va reusi sa-i trezeasca din apatie pe jucatorii Stelei.

Oricum ma bucur ca Lacatus, cel mai iubit stelist dintre toti stelistii, e din nou printre noi.

red&blue_boy27.09.2010 11:14

Nu-l vad mare antrenor pe Laca,dar si eu cred ca e peste Ilie.

Sper sa faca ceva,sa produca un soc pozitiv in vestiar.

 

Oricum ma bucur ca Lacatus, cel mai iubit stelist dintre toti stelistii, e din nou printre noi.

Asta asa e,dar nu tine loc de rezultate.E vorba de ce face acum ca antrenor,cum va iesi din relatia cu Jiji,nu-i pune nimeni la indoiala "stelismul".

bogdinho'27.09.2010 11:15
Revenirea lui Lacatus poate fi de bun augur. Valoric cred ca este peste Ilie Dumitrescu si foarte aproape de Piturca. Parcursul de anul trecut la Vaslui a fost unul pe care echipa lui Porumboiu nu l-a avut pana atunci.

Tinand cont ca Marius e un tip temperamental, mizez pe faptul ca va reusi sa-i trezeasca din apatie pe jucatorii Stelei.

Oricum ma bucur ca Lacatus, cel mai iubit stelist dintre toti stelistii, e din nou printre noi.

 

Vise , vise si again vise ! Eu zic ca in iarna pleaca pe unde a venit :)

CiprianPH27.09.2010 11:18

Te bucuri ca e din nou printre noi? Mie-mi vine sa plang cand ma gandesc ca l-a pacalit iar imputitul ala...

Incep sa cred ca nimeni nu mai are demnitate in tara asta...

Revenirea lui Lacatus poate fi de bun augur. Valoric cred ca este peste Ilie Dumitrescu si foarte aproape de Piturca. Parcursul de anul trecut la Vaslui a fost unul pe care echipa lui Porumboiu nu l-a avut pana atunci.

Tinand cont ca Marius e un tip temperamental, mizez pe faptul ca va reusi sa-i trezeasca din apatie pe jucatorii Stelei.

Oricum ma bucur ca Lacatus, cel mai iubit stelist dintre toti stelistii, e din nou printre noi.

dee27.09.2010 12:09

@Virgil

tu esti prea optimist.Daca, prin absurd, jucatorii vor juca bine, acest lucru se va datora dorintei lor de afirmare individuala pe plan extern. Lacatus nu poate face minuni, iar un moral bun nu e suficient pentru un joc consistent.

 

Tz3pI27.09.2010 12:10

Daca vreti sa-i bagati oierului bani in buzunare, duceti-va la meci. Pentru restul exista baruri, cafenele, etc.

Mihail_8627.09.2010 12:31

corect, cine vrea sa-i dea oierului niste banuti, sa se duca la meci, eu prefer sa stau acasa, degeaba ma duc sa-mi bag si sa-mi scot sa ma auda ciobanu doar pe mine si pe inca vreo suta. ca pe restu ai doare in p**a, ei incurajaza echipa cica pt liniste si rezultate.

ca pronostic e clar meci de 2, n-avem cum sa facem nici un egal, suntem varza.

dblade2827.09.2010 12:31

Nu avem multe sase cu Napoli insa trebuie sa pastram optimismul

 

Pentru Laca haideti sa umplem stadionul joi si sa-i aruncam in INFERN pe italieni sa vada toata europa cine suntem noi.

 

 

 

 

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tz3pI27.09.2010 12:38

Iar si-au facut cont aia de la marketing pe site sa indemne lumea sa vina la meci cand au vazut parerea noastra? :))

CiprianPH27.09.2010 12:44

Tu te-ai nascut in aceeasi zi in care ti-ai facut contul pe fcsteaua.ro?!?!

Indemnurile astea "becaliote" transmite-le prin portavoce in Pipera si poate ai succes...

In ceea ce priveste infernul...uite-te un pic la atmosfera de pe stadionul lu' Napoli ca sa intelegi ce inseamna infern...

Trezeste-te!!!...maine ai lucrare de control la "Educatie Moral Civica"...

Nu avem multe sase cu Napoli insa trebuie sa pastram optimismul

 

Pentru Laca haideti sa umplem stadionul joi si sa-i aruncam in INFERN pe italieni sa vada toata europa cine suntem noi.

 

 

 

 

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

Mihail_8627.09.2010 13:18
Nu avem multe sase cu Napoli insa trebuie sa pastram optimismul

 

Pentru Laca haideti sa umplem stadionul joi si sa-i aruncam in INFERN pe italieni sa vada toata europa cine suntem noi.

 

 

 

 

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

 

Baiete ai gresit adresa sincer, nu avem nevoie de o oaie in plus, cand Doamne iarta-ma vom scapa de asemenea specimene ? dati jos fratilor ochelarii de cal.

Din cauza voastra suntem unde suntem, mandria voastra nu exista, demnitatea voastra este 0, va vindeti pentru o ciunga.

clausblaus27.09.2010 13:32

Ne bat aia si daca joaca cu ochii inchisi!

bogdinho'27.09.2010 14:06

NIMENI LA MECI , NIMENI LA MECI , NIMENI LA MECI , NIMENI LA MECI , NIMENI LA MECI ! Si nu numai cu Napoli , haideti sa boicotam toate meciurile , sa vedem care sunt adevaratii suporteri si care sunt hahalerele lui Gigiot :)

«12322»