Nici macar pe Lacatus nu vreti sa-l sustineti? Duceti-va macar pentru el care e simbolul Stelei "FIARA", nu ma intelegeti gresit yo nu tin cu ciobanu ala nu pot sa-l suport yo tin cu Steaua Bucuresti cu, culorile ROS-ALBASTRE (scuzati-mi cacofonia) ciobanu va pleca doar daca i se intampla ceva cum zicea si Ilie Dumitrescu cand a plecat. Dar haideti macar in europa sa facem atmosfera frumoasa si in meciurile cu Dinamo.
E pacat si imi pare rau ca am ajuns sa discutam de treburile astea cand ar trebui sa fim fericiti alaturi de echipa noastra.
