FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Napoli 3-3 (3-1)

«15678922»
stix30.09.2010 15:40

Ce mi-as dori sa puna mana pe dblade asta un grupulet de suporteri italieni......si sa ne scape de el!!

As fi cel mai fericit.......din nefericire insa cred ca scapa si maine e iar pe aici.

 

 

geedorah30.09.2010 16:20

Vazand acum echipa de start, ma minunez. Lacatus are extrem de mult curaj sa joace pe banda dreapta cu Bonfim-Nicolita. O sa fie bulevard acolo, Bonfim ala e pardaf. Nicolita e Nicolita, deci nu am asteptari de la el. Poate avem noroc si "Napoli 2" nu ne bate.

Alex88pl30.09.2010 17:05

uite minunea

red&blue_boy30.09.2010 17:10

Barem am dat gol unei echipe din Italia.Acum ca si l-a dat un italian,mai putin conteaza! :D

Alex88pl30.09.2010 17:11

maaaaa...a innebunit lupul :bananadance:

red&blue_boy30.09.2010 17:11

2-0 !!! Dodel !!!

BAF-kimi30.09.2010 17:15

Frumos, pacat ca nu ma pot bucura. :| Apropo ce plin e stadionul, mai ales peluza a 2-a. :)

red&blue_boy30.09.2010 17:16

Mama,ii rupem !!!

Kapetan0s30.09.2010 17:17

Blat :))

zamainmenu30.09.2010 17:18

golul 3, gol de varf autentic, demarcare de clasa.

bravo Steaua! felicitari inca o data Kapetanos! insa nu-l prinde 2011 la Steaua :(

Andrei^30.09.2010 17:18

3-0. Superb! N-aveam de gand sa strig azi la un eventual gol al Stelei, dar ma bucur din suflet pentru Laca. Stiu ca si suporterii de rezultat si becaly jubileaza la aceasta ora, dar ma bucur din suflet pentru mine, pentru Steaua si pentru Lacatus!

BlaUGranA30.09.2010 17:19

3-0 doamneeeeee!!!

Astristul30.09.2010 17:21
Blat :))

Treci inapoi pe teren! :))

SS Lazio30.09.2010 17:21

Dupa pauza se rupe filmul si o luam cu 4-3, nu va bucurati. Doar nu avem nici patron, nici antrenor, nici echipa!

 

P.S: Deja Banel se precipita si o gresete!

Sper sa ma/nsel, sper ca Lacatus sa fie barbat... altfel urmeaza noul Middlesbrough!

Elvis30.09.2010 17:22

Sa fluiere, odata, finalul meciului !

:punk:

Astristul30.09.2010 17:23
Sa fluiere, odata, finalul meciului !

:punk:

Sa facem poze cu tabela pana nu e prea tarziu! :D

zamainmenu30.09.2010 17:25

italianu' cade in curr, lasa mingea pomana, vine atletul si o da in aut...cea mai elocventa ipostaza a competentelor fotbalistice ale numarului 16...

SS Lazio30.09.2010 17:26
italianu' cade in curr, lasa mingea pomana, vine atletul si o da in aut...cea mai elocventa ipostaza a competentelor fotbalistice ale numarului 16...

 

 

Asta ziceam si eu!

Lari30.09.2010 17:31

Se putea...

Alex88pl30.09.2010 17:31

mama ce bucata i-a dat kape lu ala..:))

red&blue_boy30.09.2010 17:32
Dupa pauza se rupe filmul si o luam cu 4-3, nu va bucurati.

Sper sa nu revina Napoli,desi ma gandesc ca o sa-i bage pe Hamsik,Lavezzi...Plus ca din pacate jucam in 10...

Alexandru H.30.09.2010 17:32

Aveti grija sa-l injurati pe Banel, dar vad ca tot Kapetanos a facut-o lata!

Astristul30.09.2010 17:33

Parca a mai comis-o Kape odata in trecut in acelasi fel! Nu inteleg unde i-a fost capul?! :|

red&blue_boy30.09.2010 17:34
Parca a mai comis-o Kape odata in trecut in acelasi fel!

Da,asa e...

zamainmenu30.09.2010 17:41

Kapetanos a dat cu mucii in fasole...pacat...uite cum se demonstreaza inca o data ca jucatorii din Liga 1 stiu doar de bici...Avea dreptate Piturca: bici, disciplina, program.

«15678922»