Ce mi-as dori sa puna mana pe dblade asta un grupulet de suporteri italieni......si sa ne scape de el!!
As fi cel mai fericit.......din nefericire insa cred ca scapa si maine e iar pe aici.
Ce mi-as dori sa puna mana pe dblade asta un grupulet de suporteri italieni......si sa ne scape de el!!
As fi cel mai fericit.......din nefericire insa cred ca scapa si maine e iar pe aici.
Vazand acum echipa de start, ma minunez. Lacatus are extrem de mult curaj sa joace pe banda dreapta cu Bonfim-Nicolita. O sa fie bulevard acolo, Bonfim ala e pardaf. Nicolita e Nicolita, deci nu am asteptari de la el. Poate avem noroc si "Napoli 2" nu ne bate.
uite minunea
Barem am dat gol unei echipe din Italia.Acum ca si l-a dat un italian,mai putin conteaza! ![]()
maaaaa...a innebunit lupul ![]()
2-0 !!! Dodel !!!
Frumos, pacat ca nu ma pot bucura.
Apropo ce plin e stadionul, mai ales peluza a 2-a. ![]()
Mama,ii rupem !!!
Blat ![]()
golul 3, gol de varf autentic, demarcare de clasa.
bravo Steaua! felicitari inca o data Kapetanos! insa nu-l prinde 2011 la Steaua ![]()
3-0. Superb! N-aveam de gand sa strig azi la un eventual gol al Stelei, dar ma bucur din suflet pentru Laca. Stiu ca si suporterii de rezultat si becaly jubileaza la aceasta ora, dar ma bucur din suflet pentru mine, pentru Steaua si pentru Lacatus!
3-0 doamneeeeee!!!
Blat![]()
Treci inapoi pe teren! ![]()
Dupa pauza se rupe filmul si o luam cu 4-3, nu va bucurati. Doar nu avem nici patron, nici antrenor, nici echipa!
P.S: Deja Banel se precipita si o gresete!
Sper sa ma/nsel, sper ca Lacatus sa fie barbat... altfel urmeaza noul Middlesbrough!
Sa fluiere, odata, finalul meciului !
![]()
Sa fluiere, odata, finalul meciului !
Sa facem poze cu tabela pana nu e prea tarziu! ![]()
italianu' cade in curr, lasa mingea pomana, vine atletul si o da in aut...cea mai elocventa ipostaza a competentelor fotbalistice ale numarului 16...
italianu' cade in curr, lasa mingea pomana, vine atletul si o da in aut...cea mai elocventa ipostaza a competentelor fotbalistice ale numarului 16...
Asta ziceam si eu!
Se putea...
mama ce bucata i-a dat kape lu ala..![]()
Dupa pauza se rupe filmul si o luam cu 4-3, nu va bucurati.
Sper sa nu revina Napoli,desi ma gandesc ca o sa-i bage pe Hamsik,Lavezzi...Plus ca din pacate jucam in 10...
Aveti grija sa-l injurati pe Banel, dar vad ca tot Kapetanos a facut-o lata!
Parca a mai comis-o Kape odata in trecut in acelasi fel! Nu inteleg unde i-a fost capul?! ![]()
Parca a mai comis-o Kape odata in trecut in acelasi fel!
Da,asa e...
Kapetanos a dat cu mucii in fasole...pacat...uite cum se demonstreaza inca o data ca jucatorii din Liga 1 stiu doar de bici...Avea dreptate Piturca: bici, disciplina, program.