FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Napoli 3-3 (3-1)

«18910111222»
Alex88pl30.09.2010 18:47

Fortuna e cu noi

Elvis30.09.2010 18:48
Ba, urat mai e Hamsik

Hamsik, alaturi de unul din capii mafiei napoletane! Slovacul, ingrozit de Camorra

hamsik_boss.jpg

red&blue_boy30.09.2010 18:49

Sper sa rezistam in prelungiri...

greenyes30.09.2010 18:50

Raman uimit de "calitatea" "stelistilor" prezenti in tribuna :(

mircea_1030.09.2010 18:50

tatarusanu e mare :yes:

Dragoshel30.09.2010 18:50

si iar Tatarusanu...

Elvis30.09.2010 18:51

Comentariu la TV : "faza se incheie excelent pentru Romania !".

:bananadance:

red&blue_boy30.09.2010 18:52

Fluiera baaa !!!

zamainmenu30.09.2010 18:53

"Radut s-a nascut obosit." - adevarat...un fel de Ochirosii

Kapetan0s30.09.2010 18:53

Pfai ce arbitru retardat

RobYnho30.09.2010 18:54
3-3 se termina

 

Unde esti, ba ? :))

Dadootza30.09.2010 18:54

Futu-i mortii masiii de polonez imputit....dati-i ma in bot....

Elvis30.09.2010 18:54

fmm de arbitru !!!!!!!!!!!

red&blue_boy30.09.2010 18:54

Du-te naibii de arbitru!!!

Astristul30.09.2010 18:54

Doaamneee ce arbitru infect! E minutul 97!

Elvis30.09.2010 18:55

... cred ca a fost pe mana cu Maye ...

... si cu alex ...

iNsTiGaToR30.09.2010 18:56

Da-o-n ..... de treaba...

Alex88pl30.09.2010 18:56

imi curg lacrimi. plm..maine imi iau bilet spre polonia si il bag intr-un scaun cu roti pe retardatul ala

Alexandru H.30.09.2010 18:57

Mda... exact ca la Boro... gol in ultimul minut

greenyes30.09.2010 18:57

Ce sa mai zici ..... :(

BlaUGranA30.09.2010 18:58

Da-i dreaq de limitati ca bine le-a facut,nu e posibil sa nu fii in stare sa tii de minge.

Maye30.09.2010 18:58
Hai da-o in mortii ei de treaba.
fcsb470330.09.2010 18:59

ne-a mancat kapetanos !

Kellerman30.09.2010 18:59

Ii urez sa il futa negrii cu **** mare pe arbitru.

 

Eu in locul jucatorilor il lasam intr-o balta de sange, ma pis pe el "RESPECT" cand face ce a facut.

 

 

Imi aduce aminte de Sir Alex Ferguson cu "UNTILL WE SCORE".

Lethall30.09.2010 19:00

Nu se poate asa ceva asta nu mai este fotbal da prelungire 4 minute si el lasa 7 :O ma abtin sa injur .... Steaua a jucat super Maine daca ii mai vad pe aia de la Napoli ii iau la ijuraturi (Eu fac rugby la Dinamo si ei astazi faceau antrenamente la noi pe terenul 2 jegosii *** omg x( mor de nervi )

«18910111222»