Fortuna e cu noi
Fortuna e cu noi
Sper sa rezistam in prelungiri...
Raman uimit de "calitatea" "stelistilor" prezenti in tribuna ![]()
tatarusanu e mare ![]()
si iar Tatarusanu...
Comentariu la TV : "faza se incheie excelent pentru Romania !".
![]()
Fluiera baaa !!!
"Radut s-a nascut obosit." - adevarat...un fel de Ochirosii
Pfai ce arbitru retardat
3-3 se termina
Unde esti, ba ? ![]()
Futu-i mortii masiii de polonez imputit....dati-i ma in bot....
fmm de arbitru !!!!!!!!!!!
Du-te naibii de arbitru!!!
Doaamneee ce arbitru infect! E minutul 97!
... cred ca a fost pe mana cu Maye ...
... si cu alex ...
Da-o-n ..... de treaba...
imi curg lacrimi. plm..maine imi iau bilet spre polonia si il bag intr-un scaun cu roti pe retardatul ala
Mda... exact ca la Boro... gol in ultimul minut
Ce sa mai zici ..... ![]()
Da-i dreaq de limitati ca bine le-a facut,nu e posibil sa nu fii in stare sa tii de minge.
ne-a mancat kapetanos !
Ii urez sa il futa negrii cu **** mare pe arbitru.
Eu in locul jucatorilor il lasam intr-o balta de sange, ma pis pe el "RESPECT" cand face ce a facut.
Imi aduce aminte de Sir Alex Ferguson cu "UNTILL WE SCORE".
Nu se poate asa ceva asta nu mai este fotbal da prelungire 4 minute si el lasa 7 :O ma abtin sa injur .... Steaua a jucat super Maine daca ii mai vad pe aia de la Napoli ii iau la ijuraturi (Eu fac rugby la Dinamo si ei astazi faceau antrenamente la noi pe terenul 2 jegosii *** omg x( mor de nervi )