FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Napoli 3-3 (3-1)

«191011121322»
Catalyn0730.09.2010 19:00

In locul lui apostol sau surdu ii dadeam mare flegma si picior in cap lu' sclavu ala de antrenor de la napoli care tot arata el 4+4

Lethall30.09.2010 19:01

Nu se poate asa ceva asta nu mai este fotbal da prelungire 4 minute si el lasa 7 :O ma abtin sa injur .... Steaua a jucat super Maine daca ii mai vad pe aia de la Napoli ii iau la ijuraturi (Eu fac rugby la Dinamo si ei astazi faceau antrenamente la noi pe terenul 2 jegosii *** omg x( mor de nervi )

red&blue_boy30.09.2010 19:01
ne-a mancat kapetanos !

Cred ca si cu el in teren tot cam asa ar fi decurs meciul...

Si tot atat prelungea magarul ala de arbitru...

Judy30.09.2010 19:01

AuschwitzAuschwitzAuschwitzAuschwitzAuschwitzAuschwitzAuschwitzAuschwitz

 

F*M de arbitru infectttt!

GalaXy3D30.09.2010 19:02

Arbitru asta nu iese din Romania va garamtez eu.Sa se duca in .... si in ..... si in ...... Plange o tara intreaga.E HOTIE PE FATA!!RUSINE!!!!RUSISNE NAPOLI!!!RUSINEEEE!!!RUSINE UEFA!!VESTICII SUNT AVANTAJATI CA SI IN CAZU Liverpool.DE ATUNCI AM ZIS CA NE FURA!!!CINE I-A FACUT PE ASTIA ARBITRII????

CE E IN Liga I e o nimica toata!!!!

Daniel-Ionut30.09.2010 19:03

Sa imi bag **** in mortii lui de arbitru muist, 8 minute de prelungire! :cursing::cursing::cursing:

 

Alexe, te nenorocesc cu prima ocazie, numai din cauza ta s-a terminat 3-3!

Elvis30.09.2010 19:04
Nu se poate asa ceva asta nu mai este fotbal da prelungire 4 minute si el lasa 7 :O ma abtin sa injur .... Steaua a jucat super Maine daca ii mai vad pe aia de la Napoli ii iau la ijuraturi (Eu fac rugby la Dinamo si ei astazi faceau antrenamente la noi pe terenul 2 jegosii *** omg x( mor de nervi )

 

8 min !!!!!!!!!!!!!!!!

AG30.09.2010 19:04

suntem romani , si ne futt toti pe unde ne prind.. am fost furati.. cuvintele nu isi mai au rostul .. este pur si simplu incredibil la ce am asistat..

Kellerman30.09.2010 19:05

O-P-T ?

 

 

 

Alexandru H.30.09.2010 19:05

Facand abstractie de arbitru, nu asa se joaca cand aperi un rezultat. In ultimele 30 de minute nu am mai incercat mai deloc sa tinem prostia aia de minge. Radut ala a intrat ca la petrecere... numai bubuieli in fata...

 

De Kapetanos nu mai vorbesc, daca as fi in locul lui Lacatus, l-as amenda dur pentru cotul ala.

Lethall30.09.2010 19:05

Asta merita picat cu smoala sclavu P****

Alex88pl30.09.2010 19:05
Sa imi bag **** in mortii lui de arbitru muist, 8 minute de prelungire! :cursing::cursing::cursing:

 

Alexe, te nenorocesc cu prima ocazie, numai din cauza ta s-a terminat 3-3!

mi s-a facut frica:(

cred in steaua mea30.09.2010 19:06

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Nu mai pot !!!!!!!!!!!!!!!

Daniel-Ionut30.09.2010 19:06
mi s-a facut frica:(

 

Cel mai mare coabe!!!

S.Mariuss30.09.2010 19:06

EXCLUS DIN ARBITRAJ FUTUTI MORTI MARTII x((x(x TREBUIA SA II FI DAT CU CEVA IN CAP MORRR FUTUVA MORTI IN GURA.TOT MECIU A TRAS CU EI

 

 

 

PS. SCZ DE LIMBAJ Mi-am spart si tell de nervi X(

GalaXy3D30.09.2010 19:06

Sa-l bata pe sclavu ala sa-l omoare pe handicapat

blindica30.09.2010 19:07

Trebuia sa-i futa Ianuli 2-3 picioare in bot cretinului de polonez,baga-mi-as plua in natia ma-sii de cretin.

Catalyn0730.09.2010 19:07

Muistu asta ar trebui asteptat la aeroport maine

Alex88pl30.09.2010 19:09
Muistu asta ar trebui asteptat la aeroport maine

la cat pleaca?

prietene30.09.2010 19:09

mortii masii de evreu borat

Catalyn0730.09.2010 19:10

Nu stiu sigur. Dar cate curse pot fi spre Polonia maine ?

Dragoshel30.09.2010 19:10

bai mai usor cu injuraturile

AG30.09.2010 19:11

doamne... as fi intrat pe teren cu intraga peluza si l-am fi macelarit pe evreul ala spurcat

vlad30.09.2010 19:11
Trebuia sa-i futa Ianuli 2-3 picioare in bot cretinului de polonez,baga-mi-as plua in natia ma-sii de cretin.

 

 

Si-ar fi spalat pacatele in fata tuturor stelistilor daca ar fi facut asta.

 

Cu siguranta l-ar fi trimis UEFA departe de Ghencea. Sau poate il bagau la inchisoare instantele civile.

Astristul30.09.2010 19:11

Nu se poate asa ceva. E incredibil! De cand se termina un meci in minutul 98??? Mai aveam 7 si terminam prima repriza de prelungiri la un scor de 3-2 in minutul 90! Asta a tras cu italienii tot meciul si a prelungit meciul exact atat cat sa egaleze aia. Daca nu egalau la faza aia mai mergea cu prelungirile. Sa ma pis pe toata familia idiotului ala polonez ca-si bate joc de milioane de fani in halul asta! Asta nu e fotbal CI HOTIE!

«191011121322»