N-ai cum sa te concentrezi cand un asemenea arbitru fluiera tot impotriva ta ! A fost o faza prin min 80 la noi in careu , cand mingea a iesit afara 1 metru , iar arbitrul ala aditional de tusa belea ochii in fundul lui Hamsik ! Jucatorii Stelei stateau cu siguranta in spaima ca ala va fluiera un penalty , deoarece la orice contact se dadea fault pentru napolitane ! Asta e , bine ca nu am pierdut , poate ne revenim si noi din criza...




