Tatarusanu a ramas pe teren , intins , din minutul 92 pina in min 94:40 secunde ! apoi cele 4 minute de prelungire , acordate corect , ce vreti mai mult ??
CARE FURT ??
Nu stiti decat sa acuzati arbitr ca in Romania arbitrajele sunt nenorocite !! de aici si gandirea asta bolnava a romanilor !
Au atacat italienii toata repriza a doua de ne-au innebunit , ne puteau marca 15 goluri , nu doar 2 ! A intra la pauza cu 2-0 sau 3-1 e totuna , nu poti tine acest scor nici in 11 , darmite in 10 ! La 3-2 vii peste adversar , chestie de mentalitate , pressing si forta a intregii echipe !
Kape e zevzec , pacat de el , a tras echipa inapoi.
Am avut si ghinion , dar am avut si ENORM DE MULT NOROC in prima repriza , doua goluri venite de-amboulea ,nu anuntau nimic !
Important e ca echipa s-a descatusat PSIHIC si ca jucam , in sfarsit ! de acum incolo vom juca , mai ales ca avem un lot de nota 20 !!
Ps - voi , cei care va dati "mari" stelisti...ati stat acasa si ati incurajat-o din fata TV-ului cu berea-n mana ??pentru mine sunteti stelisti doar pentru ca veniti la BINE langa echipa , la "rau" fugiti si dati cu pietre , boilor !
Ma I N D E N T I F I C cu Steaua , da , ma indentific cu tot ce inseamna Steaua , merg pe stadion si ii incurajez , pastrez amintiri si lucruri frumoase alaturi de echipa de suflet , voi ?? voi , stati in spatele tastaturii si va dati "mari-stelisti"...ai lui peshte-prajit !!
sictir...
FORZA Steaua !!!!! 