Campionatu de Football Manager 2011, editia a treia!
Participanti:
Ronnie - Manchester United
The Foxes - Arsenal
Adrian - Tottenham
marinescudani - Everton
Dany's - Liverpool
zloty - City
BAF-Kimi - Chelsea
Necesita jocul FM 2011 + patchul 11.3.0 care poate fi descarcat de pe filelist de aici (contine si crack).
Regulament:
*nu jucam amicalele, bifam sa le joace asistentul
*primul lucru care-l facem in joc este sa intram in preferences si sa debifam "move matches for TV"
*jucam meciul la viteza a 3a (3 sferturi), key match.
*nu ne furam oamenii din staff intre noi
*jucam cand sunt minim 3 persoane online!!
*cand vrem sa transferam jucatori intre noi vorbim intai pe messenger pentru a nu strica jucatorul aiurea.
*fara tactici de pe net!
*daca sunteti dat afara de la echipa sau demisionati si vreti sa schimbati echipa alegeti bine.
*faceti tactica din timp pentru meciul urmator sa nu stam cate 10 minute inainte de fiecare etapa pentru a definitiva primul 18.
*cand cineva cere sa fie asteptat putin sa-si faca echipa, sa astepte toti, sa nu dati continue in draci
Posibil sa mai apara completari in regulament pe parcurs.
Si acum, sunteti de acord sa incepem vineri seara?