FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«1456789»
Ronnie06.03.2011 09:48

Pana acum suntem asa:

Eu - United

Foxes - Arsenal

MarinescuDani - Everton

Dany's - Liverpool

 

Si din cate stiu si Adrian vrea sa joace, deci isi alege urmatoarul echipa. Daca vrei sa joci poti juca cu una dintre City/Chelsea/Tottenham/Villa etc. Dar intai sa-si aleaga Adrian echipa, ca a anuntat de mai devreme.

BAF-kimi06.03.2011 10:26

Joc si eu. Pe 8 apare 11.3 parca.

zloty06.03.2011 12:18

Ok dar sa imi spui si mie cum fac ,pentru ca nu am mai jucat online pana acm.

Ronnie06.03.2011 12:47

Sa iti bagi patchul noul care tre sa apara zilele urmatoare. Dupa iti explicam pe mess cum sta treaba, e simplu.

Adrian06.03.2011 20:41

Hmmmm.... cred ca o sa iau Tottenham.

 

p.s. Sa ma tineti la curent cu aparitia patchului.

BAF-kimi06.03.2011 22:41

Eu o iau pe Chelsea.

zloty07.03.2011 04:25

Ok atunci eu iau pe Citty

bogdanbog08.03.2011 19:26

Aston Villa :D

Ronnie08.03.2011 19:34

@bogdanbog

 

Suntem prea multi. Abia daca o sa putem merge cu 7 persoane. Poti sa-ti organizezi in paralel un alt campionat de FM cu altii.

 

Ramanem in 7 (am hotarat cu Foxes, cel care tine serverul), cel putin pentru inceput:

Eu - United

Foxes -Arsenal

Kimi- Chelsea

zloty- City

Adrian- Spurs

dany's -Liverpool

marinescudani - everton

BAF-kimi08.03.2011 19:51

Cand incepem? Ca a aparut 11.3.0. :)http://www.footballmanager.com/patches

Ronnie08.03.2011 20:39

Vineri probabil. Voi posta maine seara regulamentul si totul. :)

 

Sa va bagati patchul si rabdare :D

Robert Aeroth08.03.2011 20:50

Putem sa facem pronosticuri cu cine o sa fie cel mai de succes antrenor?:))

Adrian08.03.2011 22:43

Am bagat patchul si penisul... ca nu merge...

 

Trebuie neaparat sa montez imaginea? Ca eu am crack din ala no dvd. Si daca pun crackul nu imi vede patchul.

 

fiti buni si bagati aici un crack care sa mearga cu patchul.

zloty09.03.2011 06:51
Am bagat patchul si penisul... ca nu merge...

 

Trebuie neaparat sa montez imaginea? Ca eu am crack din ala no dvd. Si daca pun crackul nu imi vede patchul.

 

fiti buni si bagati aici un crack care sa mearga cu patchul.

Aceeasi problema

bogdanbog09.03.2011 07:40

@ronnie

Ce mi-era 7, ce mi-erau 8...daca e greu in 7, pune sa fiti doar 4, sa iti fie mai usor.

Ma rog, doritori mai sunt, deci voi face si eu un alt campionat.

Bafta!

Kagawa09.03.2011 14:49
@ronnie

Ce mi-era 7, ce mi-erau 8...daca e greu in 7, pune sa fiti doar 4, sa iti fie mai usor.

Ma rog, doritori mai sunt, deci voi face si eu un alt campionat.

Bafta!

 

Cum putem face alt campionat?As fi si eu interesat sa joc.

bogdanbog09.03.2011 15:22

Deschide si tu mai intai un topic, sa vedem daca se inscrie cineva, iar dupa, facem un server si etc.

Ronnie09.03.2011 18:30

Campionatu de Football Manager 2011, editia a treia!

 

Participanti:

Ronnie - Manchester United

The Foxes - Arsenal

Adrian - Tottenham

marinescudani - Everton

Dany's - Liverpool

zloty - City

BAF-Kimi - Chelsea

 

Necesita jocul FM 2011 + patchul 11.3.0 care poate fi descarcat de pe filelist de aici (contine si crack).

 

Regulament:

*nu jucam amicalele, bifam sa le joace asistentul

*primul lucru care-l facem in joc este sa intram in preferences si sa debifam "move matches for TV"

*jucam meciul la viteza a 3a (3 sferturi), key match.

*nu ne furam oamenii din staff intre noi

*jucam cand sunt minim 3 persoane online!!

*cand vrem sa transferam jucatori intre noi vorbim intai pe messenger pentru a nu strica jucatorul aiurea.

*fara tactici de pe net!

*daca sunteti dat afara de la echipa sau demisionati si vreti sa schimbati echipa alegeti bine.

*faceti tactica din timp pentru meciul urmator sa nu stam cate 10 minute inainte de fiecare etapa pentru a definitiva primul 18.

*cand cineva cere sa fie asteptat putin sa-si faca echipa, sa astepte toti, sa nu dati continue in draci

 

 

Posibil sa mai apara completari in regulament pe parcurs.

 

Si acum, sunteti de acord sa incepem vineri seara?

 

 

 

Kagawa09.03.2011 19:26

Am deschis un topic ca asta al vostru , crezi ca o sa participe cineva sau asteptam sa terminati voi si ne integram si noi?

The_Foxes09.03.2011 20:08

tu sigur nu o sa participi nici aici nici in altceva.

 

Vedeti ca Kagawa asta e bogdinho. BAN !

1.jpg

2.jpg

Adrian09.03.2011 20:39

Oh.... snap!

 

p.s.

 

Ronnie, uploadeaza crackul aici pentru cei care nu au cont pe filelist

 

 

 

 

 

Gata, hai ca am rezolvat spielul. Eu zic ca putem incepe campionatul vineri, dupa meci, la vreo 20 de minute dupa meci, bineinteles, ca sa pot face cronica :D

 

 

p.s.

Vad ca bocdinho tot da tarcoale pe aici, undercover.Saracu' :(

Ronnie10.03.2011 16:59

S-a eliberat un loc la City. Zloty nu mai poate juca.

Adrian10.03.2011 17:26

Lasa-l atunci pe bogdanbog acolo :)

 

 

Numai pe bocdinho sau pe clona lui, ka guawa, nu. :bananadance:

bogdanbog10.03.2011 18:27

O iau eu pe city. Multumesc.

Ronnie10.03.2011 18:35

Maine seara incepem baieti :) Sa aveti jocu' pregatit cu totu'. :)

«1456789»