FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«156789»
Kagawa11.03.2011 10:35

Nu putem sa jucam in 8 ca sa ma bag si eu cu voi?

Ronnie11.03.2011 11:30

1. Trebuie sa ai minim 1 an de vechime

2. Si dupa ce faci un 1 an de vechime o sa te anunt ca tu nu esti acceptat.

Kagawa11.03.2011 12:33

Nu inteleg de ce?

Ronnie11.03.2011 12:39

Nici nu trebuie.

Adrian11.03.2011 13:14

Mie imi place ca face bocdinho pe prostu' :)), sa avem si noi de cine sa radem.

Pacat ca el nu a aflat ca mozii te pot identifica imediat daca ai clona :))

Alex11.03.2011 15:05

La urmatorul joc o sa vreau si eu sa intru in joc.

 

Asta daca indeplinesc criteriile of course;)

Adrian11.03.2011 15:06

Apai, avand in vedere ca e vorba de un greu al siteului, poate ca putem juca in 8 din seara asta, macar sa vedem cum merge. Daca nu merge, facem 2 campionate de cate 4. Parerea mea. Ca, daca nu merge in 8, nu merge nici in 7. Asa zic eu.

Ronnie11.03.2011 15:40

Eu sunt de acord. Alex, sa-ti alegi echipa si sa ai patchul pregatit. Si da-mi un PM cu idul tau. In jur de 10 jumate incepem. Dupa ce face Adrian cronica.

Alex11.03.2011 17:48

Eu am jocul original pe Steam.

 

Am vazut ca se tot instaleaza automat chestii, presupun ca s-a instalat si patchul ala:)

 

Ai PM.

gio_stgloria11.03.2011 23:14

exista vreun patch pentru fm2008 care sa instaleze loturile de anul asta ? sau macar din 2010 ?

 

PS: ce-aveti ma cu bogdinho va e frica de skilul lui la fm ? :))

Ronnie12.03.2011 07:54

Nu am auzit sa fie, dar cauta pe fmro.ro, site-ul de fm din Romania.

 

PS: Pentru probleme sau alte chestii de FM discutati aici. Pe topicul acesta e vorba doar despre concursul de manager.

Ronnie12.03.2011 15:27

Principalele transferuri din joc:

trasbn.jpg

 

bogdanbog14.03.2011 05:54

Bai, scrieti si voi aici o ora cand jucati, ca sa stim si noi...de exemplu, azi jucam de la 2..si care poate sa joace, o sa joace. Sau nu stiu, ceva de genu.. Sau poate nu pot de la 2, pot de la 3, si stiu ca va gasesc in joc..

 

ps: postati si voi un clasament daca se poate, va rog.

Adrian14.03.2011 09:19

Am vorbit cu baietii si am hotarat sa il acceptam pe Kagawa in joc. Am zis ca baiatul merita, ca oricum nu a facut probleme pe site si nu e nici bogdinho.

 

Kagawa, te asteptam in joc. Sa ne lasi o adresa de mesager pe aici si sa spui ce echipa vrei.

Ronnie14.03.2011 10:47

@bogdanbog

 

Pai jucam doar in weekenduri. Probabil ramane pe vineri dupa 11, 12. O sa te anuntam. Clasamentul sa-l posteze Ion ca el are serverul.

 

PS: Hai sa lasam off-topicul, stricam concursul. Da-l in plm pe bogdinho.

bogdanbog14.03.2011 13:41

Stiu ca doar in week-end-uri, dar anuntati si voi cand jucati, aici, pe forum..spuneti o ora, si care poate, joaca :D

Deci, Ion, te astept cu clasamentul. Sunt curios pe ce loc sunt :))

Ronnie14.03.2011 17:44

Cateva meciuri intre userii fcsteaua.ro :D

arsenalunited.png

evertontott.png

tottcity.png

cityunited.png

tottarsenal.png

unitedeverton.png

tottchelsea.png

 

Poza cu clasamentul nu am. Poate baga Ionela cand intra. :)

Ronnie17.03.2011 16:48

Maine pe la 11-12 seara incepem jocul. Sau asa am stabilit cu Ionela acum cateva zile. Confirma el daca nu e bulangiu.

Ronnie17.03.2011 18:02

Jucati la cat va intelegeti cu Ion. Eu maine ajung pe la 2-3 acasa.

Ronnie20.03.2011 13:27

Cupa Ligii

chelsealeguecup.png

 

BAF-kimi20.03.2011 18:14

Gata primul sezon. Chelsea, Cupa Ligii si campionatul. Arsenal Cupa Angliei si finala Champions League.

camp.JPG

 

cupa.JPG

 

cl.JPG

Ronnie20.03.2011 18:31

Cel mai frumos meci al sezonului :D

 

utdarsenal.png

bogdinho'24.03.2011 12:47

Ok , precizez si aici...

 

In campionatul meu vor participa Bushu` , razvan28 si Sud1947 ! Deocamdata Sud nu si-a ales echipa , nu a avut timp...

 

bogdinho`- Manchester City

 

Bushu` - Manchester United

 

razvan28 - Arsenal

 

Sud1947 - ???

 

Noi vrem sa incepem in acest weekend , il mai asteptam pe Sud1947 pana cel tarziu maine la pranz , daca nu isi va alege echipa , vom incepe noi 3...

 

:)

razvan2824.03.2011 20:18

Ii dam drumul de maine si cel mai bine ar fi sa jucam in weekend sau daca se intampla sa avem timp sa jucam si in cursul saptamanii sa mai jucam si atunci.

 

 

 

@ Ronnie : mai sunt locuri libere in campionatul vostru ?

Adrian24.03.2011 20:28

Normal ca sunt. Dar cautam oameni seriosi, care sa se implice si sa joace.

Am inteles ca nu poti juca intr-o saptamana, ca mergi la o nunta/chef/etc.. Dar pe termen lung sa fii available. Asta conteaza.

«156789»