FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«1345679»
bogdinho'02.12.2010 08:54
La 1 septembrie 2011 esti bine venit. Pana atunci trebuie sa demonstrezi ca poti si sa nu fii antipatic.

Regulile sunt facute pentru buna desfasurare a campionatuluil.

 

@Adrian : oricine merita o a doua sansa si nici ranchiuna nu este bine sa tinem unul fata de celalalt , mai ales acum cand se apropie sarbatorile , imi pare rau pentru ce am facut :kisstogether:

Daniel-Ionut02.12.2010 09:02

Terminati ma! :ce_oameni:

Adrian02.12.2010 09:07

Tu ii zici ranchiuna, eu ii zic regulament.

bogdinho'02.12.2010 09:10
Tu ii zici ranchiuna, eu ii zic regulament.

 

@Adrian : mi-am cerut scuze , oricine la prima abatere este doar avertizat , nu stiu ce sa mai zic :(

 

Hai sa facem in felul urmator , IMI CER SCUZE fata de toti cei cu care am avut divergente , in special fata de tine , sa vedem cati ma vor accepta...daca sunt contra , nu voi avea altceva de facut si voi juca de la anul cum spui si tu :)

 

Este bine ? :)

Adrian02.12.2010 10:22
bogdinho'02.12.2010 10:35

Nu trebuie sa faci toate aceste lucruri , vroiam sa stiu daca mai pot avea o a doua sanasa , insa din pacate vad ca nu se poate...

Numai bine :(

Ronnie02.12.2010 13:36

Eu nu mai joc cu tine niciun manager, daca restul vor sa joace cu tine nu ma intereseaza. In campionatul in curs nu poti intra din mai multe motive.

Maye02.12.2010 15:54

Merci pentru warn si stergerea postului , Caline.

Apreciez gestul.

Ronnie14.12.2010 14:15

In campionatul de Football Manager eu si Foxes avem fiecare cate un campionat castigat, el parca are o supercupa, eu am doua supercupe iar Dany's are 2 Europa League si parca o Cupa a Ligii.

 

Suntem in sezonul al 3lea, in primele doua am reusit performanta de a pierde 2 finale din 2 de Champions League (una cu Real si una cu Valencia).

 

Eu - ManUtd

Foxes - Arsenal

Dany's - M.City

Dani2005 - Everton

Alex (prieten, nu are cont) - Liverpool

Robert Aeroth27.12.2010 15:56

Bai v-am rugat si eu sa imi spuneti si mie cativa jucatori mai bunicei cat de cat si trece anul si nu mi-a raspuns nici unu....

Sa va fie rusine :alcoholic::alcoholic::alcoholic:

zloty27.12.2010 20:31
Bai v-am rugat si eu sa imi spuneti si mie cativa jucatori mai bunicei cat de cat si trece anul si nu mi-a raspuns nici unu....

Sa va fie rusine :alcoholic::alcoholic::alcoholic:

Eu zic sa incerci pe Cristian Benitez -Santos Laguna costa cam 2 mil.

bogdinho'28.12.2010 10:42
Bai v-am rugat si eu sa imi spuneti si mie cativa jucatori mai bunicei cat de cat si trece anul si nu mi-a raspuns nici unu....

Sa va fie rusine :alcoholic::alcoholic::alcoholic:

 

Vezi de Pedro Morales ( Dinamo Zagreb ) , Mehdi Carcela ( Standard ) sau Verkhotzov (Naftan , Belarus ) :D

Ronnie28.12.2010 12:56

Cateva poze din Campionatul de Football Manager al forumului: :)

 

PL.JPG

LC.JPG

fa.JPG

UCL.JPG

 

Si transferurile:

ts1.JPG

ts2.JPG

ts3.JPG

ts4.JPG

AndyTytanBoys29.12.2010 13:34

Pot intra si eu in campionatul de football manager?

Ronnie29.12.2010 13:57

Da. Am impresia ca am id-ul tau, nu? Da-mi un buzz pe mess diseara dupa 9 cam asa.

AndyTytanBoys29.12.2010 14:00

Vezi ca ti-am trimis un mesaj privat;) si mersi pentru accept:P

Adrian16.02.2011 13:40

Baieti, mi-am pus la punct masinaria. Cand incepem campionatul de fm?

Ronnie16.02.2011 17:35

Cand apare urmatorul patch cu toate updateurile din perioada de iarna.

gio_stgloria16.02.2011 22:03

ce manager jucati ?

Ronnie17.02.2011 12:32

2011

gio_stgloria17.02.2011 17:48

M-as fi bagat si eu , da nu-mi merge 2011. Eu joc 2008.

bogdinho'24.02.2011 20:32

@gio stgloria:

Te provoc la un 2008 , vrei sa jucam ? :)

The_Foxes06.03.2011 08:04

Primul campionat FM 2011 s-a terminat cu urmatoarele rezultate:- anul 2015

 

darth vader- Arsenal - 1 titlu PL, 1 Champions League, 2 FA Cup, 1 League cup , 1 EuroSupercup, 2 Community Shield(ultimu 4-0 cu united), 1 Club World Champ - 9 cupe cel mai titrat manager(ca o paranteza 3 ani la rand am avut buget 1 milion E, in rest 20-30)

 

Ronnie- Man utd- 2 titluri PL, 1 Champs League, 1 FA cup , 1 Eurosupercup, 3 Community Shield- - 8 cupe -cel mai titrat manager moldovean (buget 100 de milioane )

 

ALex Cirtu- Liverpool- 2 League Cup, 1 FA cup, 1 Eurocup, 1 EuroSupercup- 5 cupe ( buget 50-60)

 

M.D- Everton - 0 cupe dar 1 Finala Fa cup, 1 finala League Cup, 2 locuri 5 in PL. (buget 5-8 milioane)

 

Urmatorul campionat va incepe imediat ce va fi lansat 11.3

 

cateva imagini acum.

 

cristina.jpg

vela.jpg

higuain.jpg

liverpool.jpg

cea_mai_frumoasa_amintire.jpg

stancu.jpg

Ronnie06.03.2011 08:55
Ronnie- Man utd- 2 titluri PL, 1 Champs League, 1 FA cup , 1 Eurosupercup, 3 Community Shield- - 8 cupe -cel mai titrat manager moldovean (buget 100 de milioane )

 

Daca nu erai marlan pana la capat parca nu era ziua frumoasa.

zloty06.03.2011 09:24

Mai e loc ,pentru fm 2011?

«1345679»