FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«1789»
bogdinho'30.04.2011 07:07

Eu nu ma refer la cei care deja sunt implicati intr-un campionat , dupa cum ai vazut si tu , cand mi-am creeat acel topic , reusisem sa strang 4 oameni sa jucam , dar nu am fost lasat.

 

Sper sa ii strang si aici , bafta :)

Robert Aeroth15.05.2011 09:19

Care imi dai si mie ultimu patch de la football manager 11?

 

Sa nu ma trimiteti pe siteu oficial ca se blocheaza la 99% de fiecare data

bogdinho'07.06.2011 16:07

Se mai joaca campionatul de FM 2011 ? As dori si eu sa joc sau sa incepem altul daca se poate , ce ziceti ?

 

 

Kellerman07.06.2011 16:33

vezi ca il chem pe Adrian :D

aly9302.07.2011 14:20

vreau si eu in camp de fm 11 plsss:)

l1deN17.08.2011 11:11

Dacă e să organizam un campionat, aici sau oriunde eu sunt dispus!

 

Un PM, sau orice..

Ronnie17.08.2011 16:57

Nu cred ca se mai organizeaza nimic pana in octombrie/noiembrie cand apare 2012. Deja s-au jucat 4 campionate de FM 2011 pentru acest site.

 

PS: Eu nu ma mai ocup anul acesta. Daca preia altcineva initativa se mai poate organiza.

bogdinho'12.10.2011 23:02

Cand apare FM 2012 ? Unii spun ca inainte de Craciun cu vreo cateva zile , iar altii ca luna asta , dupa 20 !

Kellerman13.10.2011 12:33

sfarsitu lu octombrie sau inceputul lui noiembrie.

 

a iesit demo intre timp, e super misto anul asta.

bogdinho'15.10.2011 17:14

Da , am jucat si eu demo-ul. Este la skin aproape identic cu 2011 , iar grafica foarte buna. Poate facem un campionat.

Kellerman15.10.2011 17:14

campionat poate, despre tine insa, nu stiu

Ronnie16.10.2011 06:15

Sigur facem un campionat.

 

De pacanele, popice, poker, ce mai conteaza?

Andrei-Cristian16.10.2011 10:39

Pe 21 apare .

5 zile

bogdinho'16.10.2011 12:14

@Kellerman :

 

Anul asta pot participa , am facut un an vechime , nu mai exista niciun inconvenient. In plus Ronnie nu mai organizeaza , a spus-o chiar el intr-un post de mai sus. Doar orgoliul lui putea sa impiedice participarea mea intr-un campionat de FM.

P.S.

 

@Ronnie :

 

Vad ca te bagi in seama tot timpul , iar faptul ca nu iti mai raspund la provocari te face sa devii din ce in ce mai frustrat. Ti-am mai spus-o si ti-o repet , sunt 90% sigur ca iti plac barbatii , altfel nu te tineai scai dupa mine ca un caine credincios. Ai grija ca nu numai eu cred asta , am vazut si altii de pe acest forum care au aceeasi parere.

 

Chiar te rog sa nu mai faci referire la persoana mea pe acest forum si nici sa nu mai bagi de seama posturile mele. Daca tu o sa continui pe aceeasi nota de pana acum , o sa fiu 100 % sigur de ceea ce am afirmat mai sus.

Kellerman16.10.2011 12:27
@Kellerman :

 

Anul asta pot participa , am facut un an vechime , nu mai exista niciun inconvenient. In plus Ronnie nu mai organizeaza , a spus-o chiar el intr-un post de mai sus. Doar orgoliul lui putea sa impiedice participarea mea intr-un campionat de FM.

P.S.

 

faptul ca tu existi este un inconvenient.

Ronnie16.10.2011 12:42

@bogdinho

 

Am spus ca nu mai organziez la 11. La FM 2012 doar sa apara si organizez, cum sa nu? Si pentru anul acesta cerinta principala este sa avem minim 2 ani vechime.

 

La vremuri noi, ciocoi vechi. Baga acum 100%, ca doar mi se falfaie.

blindica18.10.2011 12:46
Pe 21 apare .

5 zile

 

Tocmai am descarcat un .rar de FIFA Manager 12,torrent-ul se numeste ''Fifa Manager 12-ALI213'',arhiva are 4.91 GB si nu e nevoie de instalare. E luat de pe un tracker romanesc.

 

Kellerman18.10.2011 14:54

e fifa manager

 

 

aici se vorbeste de unicul manager, adica football manager.

 

fifa manager e facut de ea sports (o companie la fel de "corecta" si "demna" precum FC Steaua Bucuresti) iar football manager e facut de Sports Interactive.

Mem001.03.2012 20:41

exista campionat de football manager ?

«1789»