Eu nu ma refer la cei care deja sunt implicati intr-un campionat , dupa cum ai vazut si tu , cand mi-am creeat acel topic , reusisem sa strang 4 oameni sa jucam , dar nu am fost lasat.
Sper sa ii strang si aici , bafta ![]()
Eu nu ma refer la cei care deja sunt implicati intr-un campionat , dupa cum ai vazut si tu , cand mi-am creeat acel topic , reusisem sa strang 4 oameni sa jucam , dar nu am fost lasat.
Sper sa ii strang si aici , bafta ![]()
Care imi dai si mie ultimu patch de la football manager 11?
Sa nu ma trimiteti pe siteu oficial ca se blocheaza la 99% de fiecare data
Se mai joaca campionatul de FM 2011 ? As dori si eu sa joc sau sa incepem altul daca se poate , ce ziceti ?
vezi ca il chem pe Adrian ![]()
vreau si eu in camp de fm 11 plsss:)
Dacă e să organizam un campionat, aici sau oriunde eu sunt dispus!
Un PM, sau orice..
Nu cred ca se mai organizeaza nimic pana in octombrie/noiembrie cand apare 2012. Deja s-au jucat 4 campionate de FM 2011 pentru acest site.
PS: Eu nu ma mai ocup anul acesta. Daca preia altcineva initativa se mai poate organiza.
Cand apare FM 2012 ? Unii spun ca inainte de Craciun cu vreo cateva zile , iar altii ca luna asta , dupa 20 !
sfarsitu lu octombrie sau inceputul lui noiembrie.
a iesit demo intre timp, e super misto anul asta.
Da , am jucat si eu demo-ul. Este la skin aproape identic cu 2011 , iar grafica foarte buna. Poate facem un campionat.
campionat poate, despre tine insa, nu stiu
Sigur facem un campionat.
De pacanele, popice, poker, ce mai conteaza?
Pe 21 apare .
5 zile
@Kellerman :
Anul asta pot participa , am facut un an vechime , nu mai exista niciun inconvenient. In plus Ronnie nu mai organizeaza , a spus-o chiar el intr-un post de mai sus. Doar orgoliul lui putea sa impiedice participarea mea intr-un campionat de FM.
P.S.
@Ronnie :
Vad ca te bagi in seama tot timpul , iar faptul ca nu iti mai raspund la provocari te face sa devii din ce in ce mai frustrat. Ti-am mai spus-o si ti-o repet , sunt 90% sigur ca iti plac barbatii , altfel nu te tineai scai dupa mine ca un caine credincios. Ai grija ca nu numai eu cred asta , am vazut si altii de pe acest forum care au aceeasi parere.
Chiar te rog sa nu mai faci referire la persoana mea pe acest forum si nici sa nu mai bagi de seama posturile mele. Daca tu o sa continui pe aceeasi nota de pana acum , o sa fiu 100 % sigur de ceea ce am afirmat mai sus.
@Kellerman :
Anul asta pot participa , am facut un an vechime , nu mai exista niciun inconvenient. In plus Ronnie nu mai organizeaza , a spus-o chiar el intr-un post de mai sus. Doar orgoliul lui putea sa impiedice participarea mea intr-un campionat de FM.
P.S.
faptul ca tu existi este un inconvenient.
@bogdinho
Am spus ca nu mai organziez la 11. La FM 2012 doar sa apara si organizez, cum sa nu? Si pentru anul acesta cerinta principala este sa avem minim 2 ani vechime.
La vremuri noi, ciocoi vechi. Baga acum 100%, ca doar mi se falfaie.
Pe 21 apare .5 zile
Tocmai am descarcat un .rar de FIFA Manager 12,torrent-ul se numeste ''Fifa Manager 12-ALI213'',arhiva are 4.91 GB si nu e nevoie de instalare. E luat de pe un tracker romanesc.
e fifa manager
aici se vorbeste de unicul manager, adica football manager.
fifa manager e facut de ea sports (o companie la fel de "corecta" si "demna" precum FC Steaua Bucuresti) iar football manager e facut de Sports Interactive.
exista campionat de football manager ?