FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«16789»
Ronnie25.03.2011 04:25

Acum suntem 7. Poate in viitor se mai gaseste un loc daca vrei sa joci serios, momentan e plin.

Adrian25.03.2011 06:54

Ã'nde suntem 7 ba ronnie? Ca maxim 5 daca suntem. Lasa omul sa joace daca vrea sa joace.

bogdinho'25.03.2011 07:41

Razvane...

 

La ora 18:00 ii dam drumul la campionat si noi , vom posta imagini ca sa vedeti desfasurarea lui...

 

:)

 

P.S.

 

Pana la urma cred ca vom juca in 3 , Sud1947 nu a mai dat niciun semn...

Ronnie25.03.2011 11:38

Eu, tu, Ion, Kimi, Alex, Dani, BogdanB - 7.

bogdinho'25.03.2011 11:51

Uite ce propun eu , daca doriti , bineinteles :

 

Primii 2 din campionatul vostru la performante , sa se dueleze cu primii doi din campionatul nostru , ca intr-un fel de play-off. Asta numai dupa 2-3 sezoane , ca se sa face o clasificare buna a punctajului.

Edit :

 

Ce ziceti ? :)

Adrian25.03.2011 13:38

Si dintre aia cati joaca, Ronnie?

Lasa omul sa joace cu noi daca vrea. Ca poate sa preia pe Liverpool, ca oricum e echipa fara antrenor. Nu-ti ia el pe Manchester, stai calm.

 

p.s. Ma deranjeaza offtopicul facut de bocdinho, te rog sterge-l.

Ronnie25.03.2011 15:47

@Adrian

 

Toti.

 

@Bogdinho

 

Campionatul vostru nu este un campionat oficial pe fcsteaua.ro. Am fost de acord sa mai puneti poze p-aici doar pentru ca se desfasoara intre userii nostri.

Adrian25.03.2011 17:02

Ok. Astept sa ii vad pe toti 7 prezenti si gata de joc astazi. Daca nu vor fi toti, nu voi juca nici eu etapa asta. Ca asta e un campionat al utilizatorilor FCSteaua, nu al lui Ronnie.

bogdinho'25.03.2011 18:23

Ma Ronnie , vad ca voi sunteti 7 , noi suntem 3...hai sa ne impartim in 2 grupe de cate 5 , ca sa jucam mai lejer.

 

Se poate ? Este o alta propunere pe care v-o adresez :)

Ronnie25.03.2011 18:31

Nu.

Ronnie25.03.2011 20:41
chelseasupercupa.png
bogdinho'26.03.2011 08:41

Community Shield 2010 , primul trofeu ratat de Bushu` :

 

 

 

 

Si asta pentru a dovedi ca Bushu` nu e clona mea :) , joaca cu nick-ul Goller Klaus :

 

untitled.JPG

bogdanbog27.03.2011 15:50

Bai, nu am mai avut timp sa joc, imi cer scuze.. O sa ma retrag ca sa nu va incurc. Bafta!

Ronnie27.03.2011 16:15

Avand in vedere ca sunteti doar 2 concurenti va puteti tine pe privat legatura. Nu mai postati poze sau orice altceva legat de campionatul vostru pe forum.

 

Si fara off-topic pe forum. Discutati pe privat.

bogdinho'27.03.2011 16:34

S-a retras bogdanbog , pot sa intru eu in campionat cu voi ? :)

 

Ok , nu o sa mai postam...

Ronnie27.03.2011 16:36

Nu, ti-am mai spus ca nu esti acceptat in campionatul nostru.

bogdinho'28.03.2011 08:48

Bine , pai bafta atunci.

Adrian28.03.2011 12:02

Noa ma, cum stam?

Nu am putut juca saptamana trecuta si sunt curios ce s-a intamplat, ca era perioada de transferuri. Ati inaintat? Ce transferuri s-au facut?

Bagati si voi niste printscreenuri.

Ronnie28.03.2011 14:58

Pai am ajuns in etapa a 3a. Tin minte ca in primele 3 etape ai facut egal cu mine si cu Liverpool si ai batut pe Arsenal. :)

 

N-am poze.

Adrian28.03.2011 16:45

Bah... tie iti place sa minti de ziua ta? :P

Ronnie28.03.2011 16:46

Eh, te lasam sa te bucuri asa putin la inceput. Te rezolvam noi pana la final :)

Adrian02.04.2011 13:38

Noa ma, nu mai dam?

 

Ronnie02.04.2011 13:43

Eu dupa 11 pot. Am inteles ca salvarea este la Kimi.

bogdinho'30.04.2011 06:39

Cine vrea sa incepem un nou campionat de FM 11 pe acest topic ?

 

Astept propuneri ?!?!? :)

MoWeed30.04.2011 06:56

Ca sa nu zici ca am ceva cu tine, iti las postarea asta. Dar iti asumi raspunsurile, oricum ar fi ele. Sa nu te apuci sa te plangi ca iar te iau la misto unii de pe aici. Nu de alta, dar baietii ti-au explicat de ce nu o sa se intample asta.

«16789»