Acum suntem 7. Poate in viitor se mai gaseste un loc daca vrei sa joci serios, momentan e plin.
Acum suntem 7. Poate in viitor se mai gaseste un loc daca vrei sa joci serios, momentan e plin.
Ã'nde suntem 7 ba ronnie? Ca maxim 5 daca suntem. Lasa omul sa joace daca vrea sa joace.
Razvane...
La ora 18:00 ii dam drumul la campionat si noi , vom posta imagini ca sa vedeti desfasurarea lui...
![]()
P.S.
Pana la urma cred ca vom juca in 3 , Sud1947 nu a mai dat niciun semn...
Eu, tu, Ion, Kimi, Alex, Dani, BogdanB - 7.
Uite ce propun eu , daca doriti , bineinteles :
Primii 2 din campionatul vostru la performante , sa se dueleze cu primii doi din campionatul nostru , ca intr-un fel de play-off. Asta numai dupa 2-3 sezoane , ca se sa face o clasificare buna a punctajului.
Edit :
Ce ziceti ? ![]()
Si dintre aia cati joaca, Ronnie?
Lasa omul sa joace cu noi daca vrea. Ca poate sa preia pe Liverpool, ca oricum e echipa fara antrenor. Nu-ti ia el pe Manchester, stai calm.
p.s. Ma deranjeaza offtopicul facut de bocdinho, te rog sterge-l.
@Adrian
Toti.
@Bogdinho
Campionatul vostru nu este un campionat oficial pe fcsteaua.ro. Am fost de acord sa mai puneti poze p-aici doar pentru ca se desfasoara intre userii nostri.
Ok. Astept sa ii vad pe toti 7 prezenti si gata de joc astazi. Daca nu vor fi toti, nu voi juca nici eu etapa asta. Ca asta e un campionat al utilizatorilor FCSteaua, nu al lui Ronnie.
Ma Ronnie , vad ca voi sunteti 7 , noi suntem 3...hai sa ne impartim in 2 grupe de cate 5 , ca sa jucam mai lejer.
Se poate ? Este o alta propunere pe care v-o adresez ![]()
Nu.
Bai, nu am mai avut timp sa joc, imi cer scuze.. O sa ma retrag ca sa nu va incurc. Bafta!
Avand in vedere ca sunteti doar 2 concurenti va puteti tine pe privat legatura. Nu mai postati poze sau orice altceva legat de campionatul vostru pe forum.
Si fara off-topic pe forum. Discutati pe privat.
S-a retras bogdanbog , pot sa intru eu in campionat cu voi ? ![]()
Ok , nu o sa mai postam...
Nu, ti-am mai spus ca nu esti acceptat in campionatul nostru.
Bine , pai bafta atunci.
Noa ma, cum stam?
Nu am putut juca saptamana trecuta si sunt curios ce s-a intamplat, ca era perioada de transferuri. Ati inaintat? Ce transferuri s-au facut?
Bagati si voi niste printscreenuri.
Pai am ajuns in etapa a 3a. Tin minte ca in primele 3 etape ai facut egal cu mine si cu Liverpool si ai batut pe Arsenal. ![]()
N-am poze.
Bah... tie iti place sa minti de ziua ta? ![]()
Eh, te lasam sa te bucuri asa putin la inceput. Te rezolvam noi pana la final ![]()
Noa ma, nu mai dam?
Eu dupa 11 pot. Am inteles ca salvarea este la Kimi.
Cine vrea sa incepem un nou campionat de FM 11 pe acest topic ?
Astept propuneri ?!?!? ![]()
Ca sa nu zici ca am ceva cu tine, iti las postarea asta. Dar iti asumi raspunsurile, oricum ar fi ele. Sa nu te apuci sa te plangi ca iar te iau la misto unii de pe aici. Nu de alta, dar baietii ti-au explicat de ce nu o sa se intample asta.