FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager

«123459»
Alexander07.10.2010 19:22

As juca eu, dar incep de maine seara.

bogdinho'07.10.2010 20:59

Adriane , ceea ce dovedesti tu prin posturile tale e ca vrei sa te razbuni pe mine sau sa ma faci sa regret ceva , nu este asa , stai linistit ! Eu sunt fair-play , nu ma mai vrei in joc , asta e , insa eu am jucat corect , Dumnezeu mi-e martor .

 

Ce ai facut cu mine , probabil o sa faci si cu altcineva !

BAF-kimi07.10.2010 21:00
Am putea juca Germania, un campionat din care nu luam pe Bayern. Putem sa luam dintre: HSV, Bayer Leverkusen, Schalke, Stuttgart, Borussia, Wolfsburg sau altele - 6 echipe.

Da, e ok. Ar mai fi si Italia sau Anglia.

Adrian07.10.2010 21:01

bogdanspectatoruldek1

 

Are dreptate. Ce am facut cu el, o sa fac si cu oricine altcineva sta deampixu in joc si ii impiedica pe ceilalti sa joace.

 

Asta cu "Dumnezeu mi-e martor" ai zis-o de vreo 3 ori pana acum. Sa te cred sau nu?

Te-as crede daca tu nu ai fi ala care azi zice una si maine se schimba cu 180 de grade. Ai o foarte mare credibilitate in ochii mei pe acest site, sa stii.

 

 

Baf Kimi

 

Am zis Germania ca mi se par echipele acelea mai apropiate dpdv valoric. In Italia si Anglia campionatele sunt dominate de cate 4 echipe puternice si apoi urmeaza echipe mai slabute. Franta ar mai fi, daca lasam lyonul.

 

Eu m-am jucat doar Olanda si Romania dar in campionatele alea e si mai greu. Mi-ar placea sa pot juca cu Ajax impotriva mai multor oameni :P

bogdinho'07.10.2010 21:07
Te-as crede daca tu nu ai fi ala care azi zice una si maine se schimba cu 180 de grade.

 

 

Acum cateva zile imi spuneai de 90 de grade...Asta e , eu nu fac o " tragedie " din asta ! Am dat dovada de fair-play , in schimb tu te-ai comportat exact ca un om care pierde o lupta si chiar te inteleg , dar asta e , locul 1 este doar pentru o singura persoana...!!!

 

Asta a fost singura mea replica la adresa ta , altele nu vor mai fi , pentru ca e greu sa intelegi un lucru , fair-play-ul este mai presus decat orice , eu nu o sa ma apuc acum sa injur cu ai facut-o tu cu mine , cel mai bine e sa te ignor ! Si cu asta , am terminat... BAFTA !

Adrian07.10.2010 21:10

Ce dovada de fairplay ai dat tu cand tu stateai cu cate 5 minute in plus fata de noi pe motiv ca la tine sunt mai multe highlighturi?

Tu te auzi?

Oricine a jucat fm macar o data in viata stie ca si pe full match un meci nu dureaza mai mult de 10 minute, 15 daca tragi de timp. Toata lumea stie ca un meci pe key dureaza maxim 5 minute. Si pe PC-uri mai slabe un meci pe key dureaza max 5 min. Bine ca ne spui tu acum ca nu e asa.

 

Tu le stii pe toate. Mai bine zi-ne cum e Banel cel mai bun din lot. Ba nu, e cel mai rau.

Sunt confuz, ca nu mai stiu care e parerea ta despre el.

 

Si daca nu faci tragedie, de ce tot trimiti mesaje private in stanga si in dreapta rugandu-te de toata lumea sa iti puna o vorba buna ca sa fii primit inapoi?

Ca sa nu mai vorbim de faptul ca mie mi-ai umplut inboxul. Rau imi pare ca am vorbit cu Daniel Ionut sa iti scoata banu'.

BAF-kimi07.10.2010 21:19

Da, parca in Germania este mai echilibrat. Dar si in Anglia sunt 5-6 echipe. Utd, City, Arsenal, Chelsea, Liverpool, chiar si Tottenham.

bogdinho'07.10.2010 21:23

Daca veti juca , faceti-o in spiritul FAIR-PLAY-ului :) ! Sunt disponibil pentru toti cei care vor sa inceapa un campionat , ma bag si eu :) BAFTA :)

Adrian07.10.2010 21:26

Baf Kimi

 

Eu am pus mana pe un patch pentru FM08, un patch care contine updateuri pentru sezonul 2010-2011. O sa il uploadez curand si poate o sa jucam pe patchul ala.

Sa ne strangem mai multi si sa hotaram ce facem.

Kellerman08.10.2010 13:06

Am pus si eu 2 update-uri cu baza de date actuala pe pagina anterioara sau pe pagina asta sus.

 

 

Stai linistit Adrian, problema e ca nu pot eu sa joc, ca as fi vrut, nici prima data nu am putut, nu trebuie sa iti ceri scuze, daca vroiam ma inscriam si eu atunci. :P

 

 

O sa joc cu voi dar alta data. :D

 

 

 

 

P.S: Un fullmatch nu dureaza mai mult de 8 minute pe fullspeed fara reluari. Adrian are dreptate aici.

zloty08.10.2010 14:04

Vreo sansa pentru campionat de fm 10?

Ronnie08.10.2010 14:12

Eu propun sa ne mobilizam pentru un FM 2011 de-acuma.

Adrian08.10.2010 14:21

Eu sunt in cautarea unui pc mai bun. Daca reusiti sa faceti un campionat de fm11, go right ahead, nu e problema. Si poate ma primiti si pe mine in momentul cand mi-am luat shit-ul nou.

 

Da' haideti sa ne intelegem intai.

bogdinho'08.10.2010 14:26

Ma bag si eu la 2011 :)

Adrian08.10.2010 14:26

Fara vechimea de un an nu se poate, sorry.

bogdinho'08.10.2010 14:31
Fara vechimea de un an nu se poate, sorry.

 

N-ai tu treaba kyokushinule...nu discut nimic cu tine :(

 

NU am ce discuta cu tine...si in plus nu faci tu regulamentul , ci toti care vor juca , trebuie facut impreuna !!!

 

Din ce am observat eu in perioada in care am avut acel campionat , in care erai si tu implicat , e ca nu se poate juca cu tine , esti lipsit de fair-play , ai reusit performanta de a-mi umple inbox-ul cu nu mai putin de 116 mesaje jignitoare !!!

Adrian08.10.2010 14:33

Nici nu trebuie. Doar ti-am zis cum e cu regulamentul. Asta ca un heads up, sa nu iei ban permanent in urmatoarele 11 luni, ca atunci nu mai poti juca.

steaua_cristian08.10.2010 17:32

vechime de un an unde?pe site?

Adrian08.10.2010 17:33

Normal. Unde altundeva?:P

steaua_cristian08.10.2010 18:12

in cazul asta ma bag si eu :D

bogdinho'09.10.2010 07:51

Nu cred ca are vreo legatura daca ai sau nu vechime pe site ca sa poti juca Football Manager online , Adrian face asta mai mult pentru a se razbuna pe mine !!! Oricum o sa incerc sa realizez un campionat cand apare FM 2011 ! Cine doreste sa ma contacteze :)

NU am facut offtopic...:) si de ce nu as avea o sansa sa mai joc ? Ca spune Adrian ? Nu cred , de unde inventia ca nu mai pot juca 11 luni ?

Adrian09.10.2010 08:32

Rog moderatorii sa sancioneze offtopicul facut de bogdinho. Omul posteaza degeaba pe aici, din moment ce nu are nici o sansa sa mai joace in campionatul de pe acest site in urmatoarele 11 luni. Daca vrea sa agite, sa o faca in alta parte.

Ronnie09.10.2010 10:46

@Bogdan

 

Daca nu iti convin regulile propuse de Adrian atunci poti sa faci un alt campionat de FM. Fiecare utilizator poate propune o competitie. Din moment ce Adrian a creat majoritatea regulilor mi se pare normal sa isi selecteze participantii cum doreste si sa duca campionatul mai departe.

 

Adrian09.10.2010 10:49

Ronnie

 

Mergem pe aceleasi reguli ca la campionatul de FIFA, campionat care in ultimul an a ajuns sa mearga excelent. Baietii de acolo merita felicitati. Ca au facut niste reguli care sa asigure ca in campionat vor juca doar stelisti si, cel mai important, doar oameni seriosi.

 

De aceea consider ca ei sunt un exemplu de urmat si ca regulile lor ar face la fel de mult bine si intr-un campionat de manager.

 

Daca mergeam pe acest drum de la inceput, scandalul cu bogdinho nu ar fi aparut niciodata, pentru ca el nu ar fi jucat niciodata. Din pacate, ne-am grabit si am ajuns aici.

bogdinho'09.10.2010 11:11
@Bogdan

 

Daca nu iti convin regulile propuse de Adrian atunci poti sa faci un alt campionat de FM. Fiecare utilizator poate propune o competitie. Din moment ce Adrian a creat majoritatea regulilor mi se pare normal sa isi selecteze participantii cum doreste si sa duca campionatul mai departe.

 

Pai asta am sa fac Ronnie, o sa imi creez un campionat propriu de FM ! Oricum Adrian se cearta si se contreaza cu toata lumea , nu as mai putea juca cu el . Vad ca ma critica pe toate topic-urile , insa ca m-a injurat in ultimul hal a uitat sa spuna :(...BAFTA :)

 

Nu fac off-topic Adriane , nu stiu de unde ai scos perla ca nu am voie sa postez pe acest topic ! Cine a zis asta ? Tu ? Pai vad ca tu joci dupa propriile reguli , parerea celorlalti in fata ta NU CONTEAZA ! O sa imi fac propriul campionat cu cei care vor sa intre in el , asa ca nu te mai stresa atat cu mine , nu inteleg de ce nu ma lasi tranquillo :( , incredibil , inbox-ul meu nu mai functioneaza din cauza multitudinii de mesaje pe care mi le-ai trimis !!!

 

Nu imi editez mesajele ca sa nu fac offtopic , mi le editez pentru a nu posta excesiv si in plus , nu ai spus tu Adriane ca nu am voie sa postez aici , pentru ca fac offtopic ? Frumoasa inventie , eu vad ca pot posta si nu fac nici offtopic :)

«123459»