FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

«15678912»
David16.09.2010 20:08

Tipii astia din Anglia joaca mai bine decat scotienii aia Motherwell.Imi poate spune cineva daca echipa asta e mai tare chiar si decat ST Patricks?

ss lucki16.09.2010 20:10
Bah sincer va spun... voi chiar aveti o problema!

@lucki, sau mai era cineva mai sus care doar ce intrase Nicolita de 3 minute si posteaza ceva gen "e praf, ma scoate din minti".

Imi explicati si mie cu ce a fost Banel slab in minutele astea in care a jucat? Si ma refer strict pe aceste minute, nu conteaza cum o sa evolueze in a 2-a repriza.

 

capu-n pamant, viziune 0, precipitat, nu are alura de capitan, centrari in primul fundas, talent 0

Alexandru H.16.09.2010 20:14

Mie Kapetanos mi se pare complet inutil... a atins parca de vreo 2 ori mingea... asa din intamplare...

GalaXy3D16.09.2010 20:16

daca Stancu era cel cu capu in pamant,nu mai zicea nimeni nimic.Din fericire,Stancu joaca bine:)

era doar un exemplu,nu puneti tunurile pe mine

 

nu a fost penalty in ruptul capului,iar mii avantajeaza pe-aia

arbitru prost...

red&blue_boy16.09.2010 20:17

2-1....Pomana pentru englezi...Putea sa nu se dea 11m...

Alexandru H.16.09.2010 20:18

Bravo, Kapetanos! Keep it up!

:judge:

 

GalaXy3D16.09.2010 20:18

Avand in vedere bugetul imens si influenta numelui acelei echipe care astazi nu a jucat nimic,arbitrul a cedat presiunii si a acordat penalty.Asa va fi mereu,ca si in cazul timisoarei cu city.Aia mici sunt dezavantajati.

David16.09.2010 20:18

Porcarie de penalty.

zamainmenu16.09.2010 20:25

Eu am inchis televizorul.

David16.09.2010 20:26

De ce nu joaca Surdu?

Elvis16.09.2010 20:33
De ce nu joaca Surdu?

:innocent:

red&blue_boy16.09.2010 20:37

Frumos Tanase...

red&blue_boy16.09.2010 20:42

Ce gol ne-a dat si Lovin asta al lor...

Fan FC Steaua16.09.2010 20:46

Vedeti? Am zis bine ca ne mai dau astia vreo 2 :)

 

 

Dar totusi sper la inca 2, asa pe final.

red&blue_boy16.09.2010 20:52

Umilinta pana la urma...

Fan FC Steaua16.09.2010 20:53

Hai, inca unul :)

GalaXy3D16.09.2010 20:53

@Fan FC Steaua... de ce te crezi fan?

totul a pornit de la penaltyu dat total aiurea de ala , ca ne-a taiat picioarele,ca altfel nu scapau

jonibigud16.09.2010 20:53

i-a subordonat si pe astia :)) Ilie meserie

Daniel-Ionut16.09.2010 20:54

Liverpula, echipa de cacao, n-au jucat nimic.

 

O calduroasa si sincera :finger: din partea mea pentru englezi.

red&blue_boy16.09.2010 20:54

O sa aiba insomnii Ilie...

zamainmenu16.09.2010 20:55

Asta ne e valoarea, sa fim realisti...Mai grav e ca englezii au jucat practic cu echipa a 2-a.

GalaXy3D16.09.2010 20:56

Liverpool au avut 15 jucatori : 10 de camp,un portar,3 arbitrii,fanii

jonibigud16.09.2010 20:56

o sa zica iar : " este numai vina mea, le multumesc baietilor pentru daruire... am jucat frumos, ne-am luptat bla bla"

pleaca si ia-l si pe jeg cu tine!

Elvis16.09.2010 20:57

Frumos pana prin min 80 .

Bravo lor !

 

@Fan FC Steaua : lasa-ne !

Fan FC Steaua16.09.2010 20:57
@Fan FC Steaua... de ce te crezi fan?

totul a pornit de la penaltyu dat total aiurea de ala , ca ne-a taiat picioarele,ca altfel nu scapau

 

Probabil te-ai jucat prea mult fifa. Cum adica nu scapau? Totusi, Fc Steaua a luat bataie de la o jumatate de echipa formata din jucatori de prin Liga a 2-a si rebuturi. Si tu visezi sau macar speri sa batem Liverpool? Esti cam becaliot.... multi ca tine, multi degeaba...

 

Le-au dat totusi cam putine ... ar fi trebuit sa fie 9 0 pt Liverpool. Echipa lui Becali nu merita nici macar sa joace in Liga 1 la cat de slaba e .. si la cat circ e la echipa lui.

«15678912»