Tipii astia din Anglia joaca mai bine decat scotienii aia Motherwell.Imi poate spune cineva daca echipa asta e mai tare chiar si decat ST Patricks?
Tipii astia din Anglia joaca mai bine decat scotienii aia Motherwell.Imi poate spune cineva daca echipa asta e mai tare chiar si decat ST Patricks?
Bah sincer va spun... voi chiar aveti o problema!@lucki, sau mai era cineva mai sus care doar ce intrase Nicolita de 3 minute si posteaza ceva gen "e praf, ma scoate din minti".
Imi explicati si mie cu ce a fost Banel slab in minutele astea in care a jucat? Si ma refer strict pe aceste minute, nu conteaza cum o sa evolueze in a 2-a repriza.
capu-n pamant, viziune 0, precipitat, nu are alura de capitan, centrari in primul fundas, talent 0
Mie Kapetanos mi se pare complet inutil... a atins parca de vreo 2 ori mingea... asa din intamplare...
daca Stancu era cel cu capu in pamant,nu mai zicea nimeni nimic.Din fericire,Stancu joaca bine:)
era doar un exemplu,nu puneti tunurile pe mine
nu a fost penalty in ruptul capului,iar mii avantajeaza pe-aia
arbitru prost...
2-1....Pomana pentru englezi...Putea sa nu se dea 11m...
Bravo, Kapetanos! Keep it up!
![]()
Avand in vedere bugetul imens si influenta numelui acelei echipe care astazi nu a jucat nimic,arbitrul a cedat presiunii si a acordat penalty.Asa va fi mereu,ca si in cazul timisoarei cu city.Aia mici sunt dezavantajati.
Porcarie de penalty.
Eu am inchis televizorul.
De ce nu joaca Surdu?
De ce nu joaca Surdu?
![]()
Frumos Tanase...
Ce gol ne-a dat si Lovin asta al lor...
Vedeti? Am zis bine ca ne mai dau astia vreo 2 ![]()
Dar totusi sper la inca 2, asa pe final.
Umilinta pana la urma...
Hai, inca unul ![]()
@Fan FC Steaua... de ce te crezi fan?
totul a pornit de la penaltyu dat total aiurea de ala , ca ne-a taiat picioarele,ca altfel nu scapau
i-a subordonat si pe astia
Ilie meserie
Liverpula, echipa de cacao, n-au jucat nimic.
O calduroasa si sincera
din partea mea pentru englezi.
O sa aiba insomnii Ilie...
Asta ne e valoarea, sa fim realisti...Mai grav e ca englezii au jucat practic cu echipa a 2-a.
Liverpool au avut 15 jucatori : 10 de camp,un portar,3 arbitrii,fanii
o sa zica iar : " este numai vina mea, le multumesc baietilor pentru daruire... am jucat frumos, ne-am luptat bla bla"
pleaca si ia-l si pe jeg cu tine!
Frumos pana prin min 80 .
Bravo lor !
@Fan FC Steaua : lasa-ne !
@Fan FC Steaua... de ce te crezi fan?totul a pornit de la penaltyu dat total aiurea de ala , ca ne-a taiat picioarele,ca altfel nu scapau
Probabil te-ai jucat prea mult fifa. Cum adica nu scapau? Totusi, Fc Steaua a luat bataie de la o jumatate de echipa formata din jucatori de prin Liga a 2-a si rebuturi. Si tu visezi sau macar speri sa batem Liverpool? Esti cam becaliot.... multi ca tine, multi degeaba...
Le-au dat totusi cam putine ... ar fi trebuit sa fie 9 0 pt Liverpool. Echipa lui Becali nu merita nici macar sa joace in Liga 1 la cat de slaba e .. si la cat circ e la echipa lui.