Nu-mi fac griji. Mai da Liverpool vreo 2.
Nu-mi fac griji. Mai da Liverpool vreo 2.
Gol pe Anfield!Cristi Tanase! ![]()
Imi inghit toate cuvintele despre acest jucator.
Barem am dat un gol,ca o fi doar de onoare ramane de vazut...
Gol fortuit al lui Dodel.
Nu-mi fac griji. Mai da Liverpool vreo 2.
sau poate nu ...
Au prins curaj ai nostri!
Ce dracu ba il baga pe nabel ?
Imi place ambitia cu care joaca ai nostri. Mi-ar placea sa nu mi se adevereasca predictia cu "scorul fluviu". ![]()
Intra Banel!!!
Bravo Dodel!!!
Doamneee, intra Banel...mi-e frica de autogol.
Dar, sa stiti ca am egalat datorita lui Stancu. Baiatul asta e inima Stelei in prezent. Si joaca dezinvolt astazi, imi place.
Pff e clar ,pacat de intrarea "rapidistului"
Intra Banel!!!
corect: Legenda Banel ![]()
corect: Legenda Banel![]()
Scuze! ![]()
trist e ca dupa golul asta Tanase va fi pastrat la Steaua indiferent cat de prost va juca
Ba deci ma scoate din minti cioara asta imputita! bbanel prost
trist e ca dupa golul asta Tanase va fi pastrat la Steaua indiferent cat de prost va juca
sa speram ca nu va juca prost .
slab e tiganul de Banel!!!1
Fondul sonor!!!
Liverpool (.trad -piscina ficatului).
Gata cu arogantele ca baietii joaca bine bine. Hai ca vb dupa meci!
Respect Stancu, cum zicea baiatu de mai sus! Trup si suflet e Sstancu!
Frumoasa prima repriza! Bravo baieti! In sfirsit seamana a ce-mi aduc eu aminte a fi Steaua! Daca continuam asa.... cistigam!
Dracu l-a pus pe Abrudan sa dea pasa aia.
remarcati: alves, tanase, Stancu si un pic radut...
mediocri: anghelov, lato, kapetanos, bicfalvi
slabi: Banel, abrudan
cu o plomba-doua, szekely si brandan mai ca s-ar incropi o echipa...
Bah sincer va spun... voi chiar aveti o problema!
@lucki, sau mai era cineva mai sus care doar ce intrase Nicolita de 3 minute si posteaza ceva gen "e praf, ma scoate din minti".
Imi explicati si mie cu ce a fost Banel slab in minutele astea in care a jucat? Si ma refer strict pe aceste minute, nu conteaza cum o sa evolueze in a 2-a repriza.
Incet Incet incepe sa mearga jocul...Sa vedem repriza a doua.Momentan e echilibrat. ![]()