FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

«14567812»
Fan FC Steaua16.09.2010 19:19

Nu-mi fac griji. Mai da Liverpool vreo 2.

David16.09.2010 19:19

Gol pe Anfield!Cristi Tanase! :wub:

Imi inghit toate cuvintele despre acest jucator.

red&blue_boy16.09.2010 19:20

Barem am dat un gol,ca o fi doar de onoare ramane de vazut...

Vlad Bogdan16.09.2010 19:21

Gol fortuit al lui Dodel.

Elvis16.09.2010 19:22
Nu-mi fac griji. Mai da Liverpool vreo 2.

 

sau poate nu ...

red&blue_boy16.09.2010 19:23

Au prins curaj ai nostri!

navodarean16.09.2010 19:24

Ce dracu ba il baga pe nabel ?

Astristul16.09.2010 19:24

Imi place ambitia cu care joaca ai nostri. Mi-ar placea sa nu mi se adevereasca predictia cu "scorul fluviu". :)

red&blue_boy16.09.2010 19:24

Intra Banel!!!

zamainmenu16.09.2010 19:25

Bravo Dodel!!!

Doamneee, intra Banel...mi-e frica de autogol.

 

Dar, sa stiti ca am egalat datorita lui Stancu. Baiatul asta e inima Stelei in prezent. Si joaca dezinvolt astazi, imi place.

zloty16.09.2010 19:25

Pff e clar ,pacat de intrarea "rapidistului"

aristica16.09.2010 19:26
Intra Banel!!!

 

corect: Legenda Banel :naughty:

red&blue_boy16.09.2010 19:27
corect: Legenda Banel :naughty:

Scuze! :)

optarul16.09.2010 19:29

trist e ca dupa golul asta Tanase va fi pastrat la Steaua indiferent cat de prost va juca

Vlad Bogdan16.09.2010 19:39

Ba deci ma scoate din minti cioara asta imputita! bbanel prost

Elvis16.09.2010 19:40
trist e ca dupa golul asta Tanase va fi pastrat la Steaua indiferent cat de prost va juca

 

sa speram ca nu va juca prost .

 

ss lucki16.09.2010 19:41

slab e tiganul de Banel!!!1

David16.09.2010 19:44

Fondul sonor!!!

optarul16.09.2010 19:44

Liverpool (.trad -piscina ficatului).

ice_ball16.09.2010 19:53

Gata cu arogantele ca baietii joaca bine bine. Hai ca vb dupa meci!

 

Respect Stancu, cum zicea baiatu de mai sus! Trup si suflet e Sstancu!

dmb16.09.2010 19:55

Frumoasa prima repriza! Bravo baieti! In sfirsit seamana a ce-mi aduc eu aminte a fi Steaua! Daca continuam asa.... cistigam!

*Alecs*16.09.2010 20:01

Dracu l-a pus pe Abrudan sa dea pasa aia.

ss lucki16.09.2010 20:01

remarcati: alves, tanase, Stancu si un pic radut...

mediocri: anghelov, lato, kapetanos, bicfalvi

slabi: Banel, abrudan

 

cu o plomba-doua, szekely si brandan mai ca s-ar incropi o echipa...

Daniel-Ionut16.09.2010 20:04

Bah sincer va spun... voi chiar aveti o problema!

@lucki, sau mai era cineva mai sus care doar ce intrase Nicolita de 3 minute si posteaza ceva gen "e praf, ma scoate din minti".

Imi explicati si mie cu ce a fost Banel slab in minutele astea in care a jucat? Si ma refer strict pe aceste minute, nu conteaza cum o sa evolueze in a 2-a repriza.

GalaXy3D16.09.2010 20:06

Incet Incet incepe sa mearga jocul...Sa vedem repriza a doua.Momentan e echilibrat. :steag_cruce_invers:

«14567812»