FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

«12345612»
DOMNULQ16.09.2010 14:33
Sper sa castige Liverpool cu 20-0.Doamne ajuta!

 

 

Da de ce?Ai febra tifoida?

choli16.09.2010 15:05

sper sa bata Steaua cu vreo 20 la 0, sa joace excelent!

Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOMNULQ16.09.2010 15:23
sper sa bata Steaua cu vreo 20 la 0, sa joace excelent!

Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Asa da!Se vede treaba in Titan oamenii gandesc sanatos.....

Titan,mandria Romaniei,sa stie!!!!!!

geedorah16.09.2010 16:04

Iliuta a zis ca nu mergem acolo sa ne aparam. Pariu pe o Sangria ca o sa ne aparam si daca ne conduc aia si daca (un mare daca) conducem noi.

 

Malonga Parfait ar fi mandru! :clap:

choli16.09.2010 17:01

DA' NOI UNDE SUNTEM?

Ro.OBert16.09.2010 17:02

Fac cinste la toti cei de pe forum daca bate Steaua :thumbup:

radusteaua2316.09.2010 17:41

si eu sper sa nu ne umileasca prea rau Liverpool -Steaua 3-0

 

ps cati optimisti dupa meci nu mai vezi nici unu :)))

S A R P E16.09.2010 17:43

FORTA Steaua

 

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

blindica16.09.2010 17:59

Vad multe critici pentru optimismul unora,dar si in 2003 ne asteptam sa ne umileasca si n-au facut-o.Tot c-un antrenor ce incepea deja sa fie hulit. Lucrurile sunt clare : exista posibilitatea ca Steaua sa fie umilita,dar nu trebuie sa facem o bucurie din asta doar fiindca un cioban ar avea de suferit. Cealalta posibilitate e cand pierzi onorabil sau ai un noroc de zile mari.

 

choli16.09.2010 18:00

http://www.gsp.ro/international/europa-lea...lar-207116.html

 

cea mai mare gafa vazuta vreodata... citez "Nicolita este rezerva" "gazeta a anticipat corect echipa Stelei :Tatarusanu - Emeghara, Abrudan, Geraldo, Latovlevici - Radut Bicfalvi - Nicoliță, B. Stancu, Tanase - Kapetanos"

 

cat de prosti sunt .:)))))))))))))))))))!

*Alecs*16.09.2010 18:03

Liverpool: Reina - Kelly, Kyrgiakos, Agger, Konchesky - Spearing, Raul Meireles - Maxi Rodriguez, Joe Cole, Babel - Ngog

 

Steaua: Tatarusanu - Emeghara, Abrudan, Geraldo Alves, Latovlevici - Bicfalvi, Anghelov - Radut, Stancu, Tanase - Kapetanos

 

Rezerve: Jones, Johnson, Pacheco, Lucas, Carragher, Shelvey, Eccleston / Lungu, Gardos, Nicolita, Ricardo Gomes, Surdu, Bonfim, Apostol

DOMNULQ16.09.2010 18:21

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu sa pierzi cu 5-0 ,asa cum a pierdut retardatul de Razvanel in Serbia.Pentru cum iti bati tu joc de Banel,asa sa-si bata si fotbalul joc de tine.Sa-ti faca ciobanul o aroganta dupa meci,sa te demita.mai <editat> care esti!

 

Editat : Usurel

Adrian16.09.2010 18:31

Domnuleq, sunteti penibil!

 

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu ca Banel sa dispara din fotbal dupa meciul asta. Pentru cum si-a batut el joc de noi, de sport si de Steaua, ar trebui sa dea inapoi toti banii castigati din fotbal.

Daniel-Ionut16.09.2010 18:38
Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu sa pierzi cu 5-0 ,asa cum a pierdut retardatul de Razvanel in Serbia.Pentru cum iti bati tu joc de Banel,asa sa-si bata si fotbalul joc de tine.Sa-ti faca ciobanul o aroganta dupa meci,sa te demita.mai cocalarule care esti!

 

Corect... ca mai legenda este Banel pentru club decat Ilie Dumitrescu :sleep:

DOMNULQ16.09.2010 18:44

Domnuleq, sunteti penibil!

 

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu ca Banel sa dispara din fotbal dupa meciul asta. Pentru cum si-a batut el joc de noi, de sport si de Steaua, ar trebui sa dea inapoi toti banii castigati din fotbal.

[/quot

de la tara de la tine asa se vede,probabil din cauza muntilor.....

Ti-as spune eu vreo doua,o s-o fac in privat.

Adrian16.09.2010 18:46

Of... iar ma spamuiesc astia care se cred superiori pentru ca traiesc mai aproape de Basescu.

DOMNULQ16.09.2010 18:48
Corect... ca mai legenda este Banel pentru club decat Ilie Dumitrescu :sleep:

 

 

In fisa postului la Steaua ,Ilie este trecut ca ''legenda'' sau antrenor?

Atunci foarte bine,legenda sa continue.........pana........

irinuka_steaua16.09.2010 18:50

:steag_cruce_invers: Ce drog ciudat Esti ros-albastru fermecat Ma duci la cer , si-nnebunesc Doar cand te iau simt ca traiesc Doua culori ce le ador Ca heroina, sunt cu mine pana mor Gandul imi sta Doar la Steaua Cel mai puternic drog din toata viatza mea ! Orice ar fi ...(Orice ar fi) Te voi urma ...(Te voi urma) Oriunde ar fi locul unde tu vei juca...(Tu vei juca) Steaua acum... (Steaua acum) Steaua mereu...(Steaua mereu) O singura echipa e-n sufletul meu ! FORZZAA Steaua!!! :steag_cruce_invers:

 

 

DOMNULQ16.09.2010 18:52
Corect... ca mai legenda este Banel pentru club decat Ilie Dumitrescu :sleep:

 

 

Ai dreptate. Ilie este ''mai'' superior decat Banel se vede aste si de pe luna.

stix16.09.2010 18:54

@ Adrian, te-as ruga frumos sa nu generalizezi la faza cu bucurestenii ca nu toti suntem ca si creatura numita emblematic cu....

 

@ cu

 

Dintre toate ineptiile postate pe aici, asta cu Banel deja le intrece pe toate.......taci bai din gura, ca ii faci de ras pe bucuresteni!

 

Auzi Ilie e coclender si Banel ce dracu e?! Geniul din Carpati........ca in afara sa are terenul in lung si lat, in rest nu e bun de nimic, trage toata echipa in jos cu jocul lui penibil!

 

Taci!!!!!!

cRiss4Steaua16.09.2010 18:55

nu au facut deplasarea suporteri din Romania, nu?

Peluza Sud si nord..

Adrian16.09.2010 18:56

Stix

 

Normal ca nu generalizez. Ma cunosti doar, nu cred ca se pune problema.

Fan FC Steaua16.09.2010 18:59

FORȚA Fc Steaua, FORȚA NE-A GYGY.

 

Sper sa bate-m liverpol cu 9 0 pentru iei. Hai ne-a Gygy si ne-a mister Ilie s-a le arata-m la huligany ca noi sunte-m steua. Sai subordona-m fortuit pe oile de gerard si compania. Ii bate-m rau daca joaca Banel Nicolita capitan steua si se sparge blestem-ul castiga-m steua e mare hai ne-a gygy hai ne-a mister Ilie hai steua.

 

Abia astept meciu ieu si cu inca 1000 de prieteni mergem la liverpul sa sustine-m echipa.

 

 

Pamflet.

 

 

Apropo, cam asa arata unele comentarii de pe site-urile "de sport" din Romania. Deja mi-e scarba de astfel de oi care isi rup degetele in fifa si fotbal manager, nu cunosc istoria Stelei si tin cu Steaua doar pentru ca are Gigi Becali bani si e tare "ca injura".

red&blue_boy16.09.2010 19:00

Sa inceapa subordonarea! :)

stix16.09.2010 19:03

Bucurestiul are multe canale in care salajluiesc multe creaturi dubioase, nu stiam ca au montat net pe acolo ca sa poate posta pe F.C Steaua......dar se pare ca m-am inselat si au aparut pe forumul asta!!!!!!

«12345612»