Bai baieti ,
1. pronosticul meu de 1-1 a fost un pronostic subiectiv
2. cum au aparut nemultumirile a disparut brusc si obtimismul vostru , sa zicem ca e normal pana aici....dar cand a jucat Steaua cu Real Madrid aproape ca a explodat site-ul asta de obtimism desi stia toata lumea ca o sa luam o caruta de goluri de la ei . Recunosc , de atunci au trecut 3 ani , v-a mai revenit vederea si ati inceput sa vedeti ralitatea !!!!!!!
HAIDETI SA FIM SERIOSI
