FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

«1234512»
red&blue_boy15.09.2010 10:12
Da,in prima repriza,apoi vedem noi cum o carpim!

Intoarcem la pauza,coboara nea Jiji la vestiare,pentru sedinta tehnica! :D

Fan FC Steaua15.09.2010 10:56

Am visat un pic din meci.

 

Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.

Tav15.09.2010 11:18

Salut.

 

Stie careva la ce hotel se cazeaza Steaua?

 

Toate site-urile, inclusiv site-ul oficial, spun ca se vor gasi bilete azi la hotel, dar nimeni nu spune unde este.

 

Niste martalogi

PrymarU15.09.2010 11:26

Mda un egal ar fi un rezultat mare oricum o sa fie 1 final :).

Daniel-Ionut15.09.2010 11:34
Salut.

 

Stie careva la ce hotel se cazeaza Steaua?

 

Toate site-urile, inclusiv site-ul oficial, spun ca se vor gasi bilete azi la hotel, dar nimeni nu spune unde este.

 

Niste martalogi

 

Salut, pai suna si tu la numarul de telefon care l-au lasat pe site-ul oficial in rubrica "excursie la Liverpool" pentru mai multe detalii.

(0758.108.417)

Tav15.09.2010 12:34
Salut, pai suna si tu la numarul de telefon care l-au lasat pe site-ul oficial in rubrica "excursie la Liverpool" pentru mai multe detalii.

(0758.108.417)

 

 

Degeaba, ca e inchis.

 

Eu sun din Anglia si chiar sa-mi intre mereu casuta postala nu prea e frumos...

 

In fine, daca stie careva unde se vor caza, va rog daca se poate sa-mi spuneti si mie.

 

Mersi frumos

andyro15.09.2010 12:52
@ Ro.OBert

 

ce inseamna shukarime ? misto ?

 

daca inseamna ''misto'' , sa sti ca nu am avut nici cea mai mica intentie sa fac asta , si daca s-a simtit umpic de "shukarime" in raspunsurile mele imi cer mii de scuze .

 

Inseamna sa inveti ca nu exista umpic de obtimism. Ai inteles, sau te fortuiesc ?

 

Nu cred ca Liverpool o sa forteze, probabil un 2-0 scurt, maxim 3 si dupa aia o sa o lase mai moale.

Daniel-Ionut15.09.2010 15:25

Sintem obisnuiti cu placa: «sintem o echipă mica n-avem nici o sansă».

Steaua e o echipă mare, au peste 300 de meciuri in Europa, au cîștigat Liga Campionilor, au incă o finala au cele mai multe titluri in Romania. Nu va fi un meci usor miine, au toate sansele să plece cu un rezultat pozitiv de pe Anfield Road", a spus Roy Hodgson.

 

Suntem noi, Steaua suntem noi! :boxing:

Mircea2015.09.2010 17:00

Jones

 

Kelly Sotis Skrtel Aurelio (Konchesky)

 

Maxi Shelvey(Lucas) Meriles Babel

 

Cole(Pacheco)

 

N'Gog

 

Cam asta s-ar putea sa fie echipa lui Liverpool.

Judy15.09.2010 18:17

2 solist

o sa vedeti.. Ilie insomnie v-a face minuni:))..

sa vedeti ca da bicfalvi:)

ne auzim maine dupa meci:)

danimarcu15.09.2010 18:38
prietene, nu trebuia sa pui alaturi acele meciuri... cand am pierdut cu 0-4 finala cu Milan chiar am jucat ceva, lor le-au intrat multe pe greselile noastre individuale sau pe executii extraordinare ale lor, in timp ce noua nu ne-a iesit nimic la finalizare. spre comparatie, in meciurile cu montpellier si psg am fost PENIBILI, si am scapt usor cu 5 goluri luate, si daca mai jucam inca 72 de ore nu marcam, ca nu am avut ocazii!

 

Intr-adevar,alaturarea nu e potrivita,dar tot 4-0 ramane.Un scor rusinos pt Steaua,desi a jucat cu cea mai buna echipa a tuturor timpurilor in opinia multora.

Iar eu,din ce imi aduc aminte nu am jucat chiar cum spui tu.La pauza era deja 4-0,Milan a oprit motoarele dupa pauza si atunci am apucat si noi sa jucam ceva.

Stefan8815.09.2010 20:15

Sper sa castige Liverpool cu 20-0.Doamne ajuta!

Astristul15.09.2010 21:48
2 solist

o sa vedeti.. Ilie insomnie v-a face minuni:))..

sa vedeti ca da bicfalvi:)

ne auzim maine dupa meci:)

 

Daca esti asa sigur, pariaza. Steaua are o cota buna la victorie.

ice_ball15.09.2010 22:59

Eu merg pe o surpriza de proportii 1-2. goluri Stancu si kapetanos iar pentru Liverpool torres.

mountytoma16.09.2010 06:26
Intr-adevar,alaturarea nu e potrivita,dar tot 4-0 ramane.Un scor rusinos pt Steaua,desi a jucat cu cea mai buna echipa a tuturor timpurilor in opinia multora.

Iar eu,din ce imi aduc aminte nu am jucat chiar cum spui tu.La pauza era deja 4-0,Milan a oprit motoarele dupa pauza si atunci am apucat si noi sa jucam ceva.

 

ai dreptate, 4-0 e un scor rusinos, dar noi nu am jucat nici urat, nici prost. pur si simplu ei au fost mult mai buni, lor le-a iesit tot, noua nimic. si chiar daca noi nu am jucat rau (desi unii au facut niste greseli incredibile) si nici nu ne-am bagat cu curul in poarta servind cea mai rusinoasa ipostaza pentru o echipa ca Steaua, am luat-o rau. se intampla.

 

in schimb felul in care am jucat la montpellier si psg a fost mai mult decat rusinos... iar scorurile finale blande!

la fel de rusinos mi s-a parut cum a jucat Steaua cu Victoria Branesti, sa stai cu curul in poarta si 7 fundasi in teren in fata unei echipe satesti... asta numai un tigan o poate concepe!

 

sper ca la Liverpool sa joace ceva fotbal, sa aiba curaj, sa dea ce au ei mai bun in ei (insa sa nu ii puna dracul sa vrea sa iasa individual in evidenta!), ca o alta ocazie de a juca acolo nu se stie daca mai prind.

 

daca joaca cu frica, ne-am ars rau de tot. daca joaca cu prea mult curaj si prea putina minte, adica_ca tiganii, iar o furam rau!

 

buflea16.09.2010 06:35

SPER SA JOACE MULT MAI BINE DECAT CFR-u...insa prevad ca daca vom inscrie o sa ne aparam ... (tipic romanesc)...cred ca un X ar fi minunat.(ar merge si 1 ..insa 80%ca va fi 2)...deci bafta multa...si cum ziceau pe timpuri stramosii "la lupta osteni mei !!"

PrymarU16.09.2010 07:02

Increzatorii mai sunt unii , totusi jucam cu o echipa mare nu cu una din Ungaria , Franta sau cine stie dupa unde mai e, deci asa ca nu prea avem sanse la un egal deci 1 solist :).

pytycrys16.09.2010 07:48

Sa fim realisti.

Steaua are niste valori individuale, dar din pacate nu are antrenor care sa ii motiveze, sa ii aseze bine in teren. Cu alt antrenor putea fi altfel.

Liverpool-Steaua 3-0

gio_stgloria16.09.2010 08:54

Echipa data de Goal.com profesionistii pluii

 

Cezar Lungu

Latovlevici - Gerlado - Martinovic- Bonfim

Radut - Angelov

Cosmin MAtei- Tanase - Tiago Felipe Gomes cine-i asta ?:))

Stancu

 

 

M-am documentat, este vorba de Tiago ala care acum e la Hercules.

Joga Bonito16.09.2010 08:54
[..] Nu sunt de acord cu ceea ce face Becali la fel de mult ca orice suporter stelist insa nu vad de ce sa-mi bat joc de Ilie si de jucatori.

 

Exact, aia ne *** constant onoarea si demnitatea, dar noi n-avem voie sa le reprosam ceva fiindca Khalid e un fel de "Maica Tereza" a fotbalului.

 

Desi sunt ateu, Doamne-ajuta la un 8-0 pentru englezi. Sper sa bata toate recordurile cu turma ciobanului.

DelPiero1016.09.2010 10:46

Ii vom subordona pe cormonari,dar la final vom fi plini de respect.A se citi ****ia.Ca tot ne plac baietii din Baragan.

P.S.Hai frate,nu mai poate zice omul s.l.o.b.o.z. :(

red&blue_boy16.09.2010 11:31
Echipa data de Goal.com profesionistii pluii

 

- Tiago Felipe Gomes cine-i asta ? :))

 

M-am documentat, este vorba de Tiago ala care acum e la Hercules.

Nu era rau sa fi ramas la noi.Nu-i asa Jiji?...

stix16.09.2010 13:05
***! sunt satul de oameni ca tine. daca ai ceva cu sclavu ala de Becali razbuna-te pe el. nu dori raul echipei! Steaua nu v-a face un meci rau in seara asta. nu mai exagera cu 8-0 dao dracu... nu te supara pe mine ca nu-ti spun in nume de rau.

 

Bai am si eu o curiozitate, chiar toti becaliotii sunteti atat de agramati, asa ca tine, chiar nu puteti termina minim 4 clase primare, chiar nu puteti invata sa scrieti corect gramatical, ca de logica sau cultura nu poate fi vorba.......

 

Eu iti spun tie nu ,,in nume rau " ci cu multa parere de rau, ca mai bine citesti Capra cu 3 iezi decat sa postezi pe aici......ca oricum n-ai nimic de spus.......mai ai si 18 ani......trist frate!

RobYnho16.09.2010 13:05
*** ! sunt satul de oameni ca tine. daca ai ceva cu sclavu ala de Becali razbuna-te pe el. nu dori raul echipei! Steaua nu v-a face un meci rau in seara asta. nu mai exagera cu 8-0 dao dracu... nu te supara pe mine ca nu-ti spun in nume de rau.

 

Pai tu ce faci, ma? Il jignesti si dupa ii zici sa nu se supere pe tine ? :))

Maye16.09.2010 13:07
Doamne-ajuta la un 8-0 pentru englezi. Sper sa bata toate recordurile cu turma ciobanului.

:bananadance:

«1234512»