Penibil...
Penibil...
1-0
HAHAHAHA FITI ATENTI... POSTAM IERI
Am visat un pic din meci.
Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.
Chiar era premonitie =)) SUNT TARE !!
Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!
Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!
Eu zic ca nu luam mai mult de 4 ![]()
Eu zic ca nu luam mai mult de 4![]()
Maxim,maxim 3! ![]()
E clar
La asa ceva nu ma asteptam !
Am visat un pic din meci.
Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.
=)) Nu am fost atent daca al 2-lea sut a fost peste poarta. ![]()
Nu chiar a doua faza. Dar a doua faza periculoasa
Va fi un sut un pic peste in coltul de sus din stanga lui tatarusanu. Parca asa era.
Am visat un pic din meci.
Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.
Cred ca ai un glob de cristal pe acasa! ![]()
Sa inceapa subordonarea!![]()
A cui ?
uite cum joaca ei tiki taka maaa ..
Asta a fost sutul ala peste pe care l-ai visat peste poarta. E clar, tu vii din viitor! Ai vazut meciul si ne spui fazele importante. ![]()
Las mah ca i-am subordonat...
Sa facem putin haz de necaz...
A ajuns si mama Omida fan Steaua
:
Am visat un pic din meci.
Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.
Iote si pe fica-sa:
Mounteytoma a scris
la Liverpool si eu cred ca va fi 2-0 dupa 10-15 minute, la final nu stiu ce va fi. macar de am juca FOTBAL, sa ne respectam blazonul! desi si pe Ilie si pe maimuta ii doare undeva de blazonul Stelei!
Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!
Secunda 28 ...
Fii optimist !
![]()
ce daca suntem condusi? Ilie Dumitrescu a jucat in Anglia!
A cui ?
Subordonarea noastra! ![]()
dupa meci, Jiji va da vina pe tricouri
Schhhhhh, stie Ilie Meserie ce face.
ce daca suntem condusi? Ilie Dumitrescu a jucat in Anglia!
Se vede! 1-1
Sa mai zicem ceva de Tanase! ![]()
Am trait sa o vad si pe asta.
Ce scarita faina a dat capitanu'! steagro