FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

«13456712»
red&blue_boy16.09.2010 19:05

Penibil...

mircea_1016.09.2010 19:06

1-0

Fan FC Steaua16.09.2010 19:06

HAHAHAHA FITI ATENTI... POSTAM IERI

 

Am visat un pic din meci.

 

Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.

 

 

Chiar era premonitie =)) SUNT TARE !!

Astristul16.09.2010 19:06

Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!

MikStelista16.09.2010 19:07
Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!

 

Eu zic ca nu luam mai mult de 4 :D

red&blue_boy16.09.2010 19:09
Eu zic ca nu luam mai mult de 4 :D

Maxim,maxim 3! :)

costy8616.09.2010 19:09

E clar :wall: La asa ceva nu ma asteptam !

BAF-kimi16.09.2010 19:10
Am visat un pic din meci.

 

Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.

=)) Nu am fost atent daca al 2-lea sut a fost peste poarta. :))

Fan FC Steaua16.09.2010 19:10

Nu chiar a doua faza. Dar a doua faza periculoasa :D Va fi un sut un pic peste in coltul de sus din stanga lui tatarusanu. Parca asa era.

Astristul16.09.2010 19:11
Am visat un pic din meci.

 

Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.

 

Cred ca ai un glob de cristal pe acasa! :))

Elvis16.09.2010 19:11
Sa inceapa subordonarea! :)

 

A cui ?

Nationalist Roman16.09.2010 19:12

uite cum joaca ei tiki taka maaa ..

Astristul16.09.2010 19:12

Asta a fost sutul ala peste pe care l-ai visat peste poarta. E clar, tu vii din viitor! Ai vazut meciul si ne spui fazele importante. :D

stefanutz1116.09.2010 19:13

Las mah ca i-am subordonat...

zamainmenu16.09.2010 19:13

Sa facem putin haz de necaz...

 

A ajuns si mama Omida fan Steaua :):

Am visat un pic din meci.

 

Liverpool gol in primul minut de joc. A doua faza a lor va fi un sut un pic peste poarta. Tatarusanu parca era imbracat in mov sau ce culoare e acel echipament cu care a mai fost imbracat.

 

Iote si pe fica-sa:

Mounteytoma a scris

la Liverpool si eu cred ca va fi 2-0 dupa 10-15 minute, la final nu stiu ce va fi. macar de am juca FOTBAL, sa ne respectam blazonul! desi si pe Ilie si pe maimuta ii doare undeva de blazonul Stelei!
Elvis16.09.2010 19:13
Secunda 30 si e deja 1-0! Incredibil. Deja presimt un scor fluviu!

 

Secunda 28 ...

Fii optimist !

:drunk:

optarul16.09.2010 19:14

ce daca suntem condusi? Ilie Dumitrescu a jucat in Anglia!

red&blue_boy16.09.2010 19:16
A cui ?

Subordonarea noastra! :)

aristica16.09.2010 19:16

dupa meci, Jiji va da vina pe tricouri

navodarean16.09.2010 19:16

Schhhhhh, stie Ilie Meserie ce face.

Astristul16.09.2010 19:18
ce daca suntem condusi? Ilie Dumitrescu a jucat in Anglia!

Se vede! 1-1

red&blue_boy16.09.2010 19:18

Sa mai zicem ceva de Tanase! :D

zloty16.09.2010 19:18

Am trait sa o vad si pe asta.

Elvis16.09.2010 19:19
:steag_cruce_invers:
Astristul16.09.2010 19:19

Ce scarita faina a dat capitanu'! steagro

«13456712»