FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Astra Ploiesti 1-1 (1-0)

«1345679»
saptemai20.09.2010 17:53

rahat.

 

iaodi, cam putine oi la t2. ce bine face o curatenie periodica.....

Alexbrasov20.09.2010 17:53

kapetanos si Bogdan Stancu cei mai buni jucatori ai Stelei

saptemai20.09.2010 18:01

vrei sa spui ai lui Fc Steaua.

red&blue_boy20.09.2010 18:04
kapetanos si Bogdan Stancu cei mai buni jucatori ai Stelei

Nu uita de Banel !!! :D

Allyylla20.09.2010 18:22

Incredibil.. mai stie si Kapetanos sa dea gol. Credeam ca a uitat. :)

 

Hai maaaaaa, bucurati-va. Ne indreptam cu pasi SIGURI spre 24!

 

saptemai20.09.2010 18:59

ooops. Ilie fantezie tre sa-arate meserie pe felie, se stie.

S.Mariuss20.09.2010 19:02

sa vedeti acum joc haotic :))))

red&blue_boy20.09.2010 19:07
Hai maaaaaa, bucurati-va. Ne indreptam cu pasi SIGURI spre 24!

Se pare ca nu mai e asa sigur! :)

pda20.09.2010 19:11
Se pare ca nu mai e asa sigur! :)

 

N-a fost niciodata sigur.

De fapt as spune ca nici sezonul acesta nu luam campionatul.

STEAUA FOR LIFE20.09.2010 19:19

Ce ne-am mai subordonat adversarul :D

Allyylla20.09.2010 19:20
N-a fost niciodata sigur.

De fapt as spune ca nici sezonul acesta nu luam campionatul.

 

 

Eram ironica, bineinteles :)

mori_caine20.09.2010 19:20
DE-MI-SIA !!!!
Elvis20.09.2010 19:21

Sevilla ?

:ce_oameni:

predatorpulse720.09.2010 19:22

I-am subordonat si pe astia.

 

Urmeaza Napoli.

pda20.09.2010 19:24

Urmeaza meciul de cupa.

Un egal fortuit in aceasta seara.

Bestyy1620.09.2010 19:24

doamne am uitat sa mai castigam .. vai de capul nostru Ilie dati foc si dute de unde naiba ai venit !!! RUSINEEEEE BAIII RUSINEEE !!! Ne calca Otelul IN PICIOARE 3 - 0 ne da Otelu daca jucam asa vai de capu nostru !! OTELU NU E ASTRA vai de capu nostru !!!

predatorpulse720.09.2010 19:25
Urmeaza meciul de cupa.

 

Subordonarile internationale conteaza. In cupa oricum ne tuf toti viermisorii de ani buni asa ca nu mai conteaza.

pda20.09.2010 19:26
Subordonarile internationale conteaza. In cupa oricum ne tuf toti viermisorii de ani buni asa ca nu mai conteaza.

Te rog, nu arati deloc respect pentru adversarele echipei. :D

Kellerman20.09.2010 19:26
Ilie dati foc si dute de unde naiba ai venit !!!

 

 

Vezi ca totusi vorbesti despre Ilie Dumitrescu. E un antrenor slab, da, dar niciodata sa nu indraznesti sa il jignesti. Asta daca te numesti stelist.

pda20.09.2010 19:28
Vezi ca totusi vorbesti despre Ilie Dumitrescu. E un antrenor slab, da, dar niciodata sa nu indraznesti sa il jignesti. Asta daca te numesti stelist.

Traim prea mult in trecut nu crezi?

Kellerman20.09.2010 19:29

Asa, si inseamna ca trebuie sa il jignim ? daca te apuci sa iti jignesti simbolurile nu esti cu nimic mai presus decat George becaliii.

pda20.09.2010 19:29

Asa e, dar performantele trecute nu tin loc pentru incapacitatile actuale. Am jucat cu ultima clasata, las-o dracu, daca nici pe astia nu-i subordonam atunci pe cine?

*Alecs*20.09.2010 19:31

A inceput sa se vada mana lui Ilie.

 

Schimbare de geniu:

Iese Bonfim, Banel trece fundas dreapta, Tanase din extrema stanga, extrema dreapta, Brandan din mijlocas central, mijlocas stanga, Radut intra mijlocas central.

 

Ilie Tragedie.

 

P.S. L-am urmarit pe Banel meciul asta. 3 centrari, 1 sut si 1 degajare fix in adversari. I-a tintit in toate partile corpului: fund, spate, cap, gura. Plus alte 3-4 centrari la coltul lung in nowhere catre nobody.

Kellerman20.09.2010 19:31

Demisioneaza Ilie.

 

 

RESPECT!

red&blue_boy20.09.2010 19:32
Demisioneaza Ilie.

 

 

RESPECT!

Da,asa e....Pleaca...

«1345679»