rahat.
iaodi, cam putine oi la t2. ce bine face o curatenie periodica.....
rahat.
iaodi, cam putine oi la t2. ce bine face o curatenie periodica.....
kapetanos si Bogdan Stancu cei mai buni jucatori ai Stelei
vrei sa spui ai lui Fc Steaua.
kapetanos si Bogdan Stancu cei mai buni jucatori ai Stelei
Nu uita de Banel !!! ![]()
Incredibil.. mai stie si Kapetanos sa dea gol. Credeam ca a uitat. ![]()
Hai maaaaaa, bucurati-va. Ne indreptam cu pasi SIGURI spre 24!
ooops. Ilie fantezie tre sa-arate meserie pe felie, se stie.
sa vedeti acum joc haotic
))
Hai maaaaaa, bucurati-va. Ne indreptam cu pasi SIGURI spre 24!
Se pare ca nu mai e asa sigur! ![]()
Se pare ca nu mai e asa sigur!![]()
N-a fost niciodata sigur.
De fapt as spune ca nici sezonul acesta nu luam campionatul.
Ce ne-am mai subordonat adversarul ![]()
N-a fost niciodata sigur.De fapt as spune ca nici sezonul acesta nu luam campionatul.
Eram ironica, bineinteles ![]()
Sevilla ?
![]()
I-am subordonat si pe astia.
Urmeaza Napoli.
Urmeaza meciul de cupa.
Un egal fortuit in aceasta seara.
doamne am uitat sa mai castigam .. vai de capul nostru Ilie dati foc si dute de unde naiba ai venit !!! RUSINEEEEE BAIII RUSINEEE !!! Ne calca Otelul IN PICIOARE 3 - 0 ne da Otelu daca jucam asa vai de capu nostru !! OTELU NU E ASTRA vai de capu nostru !!!
Urmeaza meciul de cupa.
Subordonarile internationale conteaza. In cupa oricum ne tuf toti viermisorii de ani buni asa ca nu mai conteaza.
Subordonarile internationale conteaza. In cupa oricum ne tuf toti viermisorii de ani buni asa ca nu mai conteaza.
Te rog, nu arati deloc respect pentru adversarele echipei. ![]()
Ilie dati foc si dute de unde naiba ai venit !!!
Vezi ca totusi vorbesti despre Ilie Dumitrescu. E un antrenor slab, da, dar niciodata sa nu indraznesti sa il jignesti. Asta daca te numesti stelist.
Vezi ca totusi vorbesti despre Ilie Dumitrescu. E un antrenor slab, da, dar niciodata sa nu indraznesti sa il jignesti. Asta daca te numesti stelist.
Traim prea mult in trecut nu crezi?
Asa, si inseamna ca trebuie sa il jignim ? daca te apuci sa iti jignesti simbolurile nu esti cu nimic mai presus decat George becaliii.
Asa e, dar performantele trecute nu tin loc pentru incapacitatile actuale. Am jucat cu ultima clasata, las-o dracu, daca nici pe astia nu-i subordonam atunci pe cine?
A inceput sa se vada mana lui Ilie.
Schimbare de geniu:
Iese Bonfim, Banel trece fundas dreapta, Tanase din extrema stanga, extrema dreapta, Brandan din mijlocas central, mijlocas stanga, Radut intra mijlocas central.
Ilie Tragedie.
P.S. L-am urmarit pe Banel meciul asta. 3 centrari, 1 sut si 1 degajare fix in adversari. I-a tintit in toate partile corpului: fund, spate, cap, gura. Plus alte 3-4 centrari la coltul lung in nowhere catre nobody.
Demisioneaza Ilie.
RESPECT!
Demisioneaza Ilie.
RESPECT!
Da,asa e....Pleaca...