Lasa ca a venit la Vaslui marele galactic care sta pe 1.2m de euro pe an si nu are decat 2 victorii in 7-8 etape. E adevarat ca nu poti face o echipa intr-un an de zile, dar valoarea lui s-a vazut la Real Madrid cand a reusit cu o echipa plina de baloane de aur sa obtina doar locul 2 in Primera Division. Pe atunci Barcelona nu avea nici jumatate din valoarea care o are acum.
Cum este cu antrenorul ala de la Vaslui?
