In urma a ceea ce a fost aseara pe stadion nu pot concluziona decat un singur lucru: suntem in minoritate si se pare ca asa vom ramane o buna perioada de timp...fericiti cei ce pot sta departe de stadion sa nu vada furnicarul de ciori si tarani ce intra la tribuna a 2-a,sa nu vada faptul ca pupinpulismul si penibilitatea e boala grava la noi pe stadion.
Cat despre demisia lui Ilie,am tot respectul pentru el ca si stelist si apreciez tot ce a facut pentru Steaua,dar si el a ajuns in lista gloriilor de multi apreciate sa il pupe in cur pe cioban,la fel ca Duckadam si altii.Si este deranjant faptul ca tocmai fanii aia care i-au ridicat de cate ori au avut ocazia sunt considerati vinovati de situatia actuala de la club.
Si sincer imi doresc sa ramana Edi Iordanescu pe banca.Nu pentru ca mi-e simpatic,dar stiu ca in spatele lui este Anghel Iordanescu,care cu siguranta va incerca din toate rasputerile sa il sape pe cioban.
