@ Fan FC Steaua
Foarte bine punctat, exact asa gandesc si eu!
Numai gandul de a fi ,,frate" cu becaliotii de oriunde ( tara, strainatate, stadion sau site ), imi provoca un sentiment de gol in stomac ( a se citi greata profunda )!
NU TOTI STELISTII SUNTEM FRATI, ca daca eram uniti, mizeria becaliota era demult plecata din Ghencea si aveam un club liber si curat cum dorim unii dintre noi ( putini, ce-i drept ).
