va certati degeaba... un om normal la cap intelege..ca nu se poate in felul asta, si anume....ca acest club sa fie condus intr-un asemenea hal, de asemenea oameni,,daca se pot numii oameni.
si ce ar trebui facut? pai din doua ,una...ori trebuie boicotat tot sezonul,nimeni la meci, dar nimeni, (desii e imposibil asa ceva, cu astfel de oameni care-s lipsiti de demnitate),ori mers pe stadion si protestat in permanenta, incercand chiar alte tertipuri de a suspenda terenul si multe altele care i-ar aduce acestui incult numit Jiji multe amenzi pe cap, sau orice alte idei in sensul asta.
Deci variante sunt,numai ca vb degeaba, nu ai cu cine, vb de o mare majoritate de ovine, au mai ramas putini cu coloana vertebrala.
Asta-i realitatea, Steaua a ajuns din pacate, de rasul curcilor, de la paznic pana la ultimul om in club, si mai ales suporterii care multi refuza sa vada realitatea...si o baga pe aia cu " sa incurajam baietii, ce vina au ei"?
deci incredibil.
n-au nici o vina,,singura vina a lor este soarta care i-a adus aici.
Jiji pleaca vinde mori si ia si toate ovinele cu tine si carpele 