FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grasshopper Zurich - Steaua 1-0 (3-4 dupa penaltyuri)

«1345678»
ss lucki26.08.2010 20:02

de ce plm nu l-a bagat pe ionescu?

 

DelPiero1026.08.2010 20:03

Cred ca e cel mai penibil meci la care am asistat in calitate de suporter al Stelei.Tocmai acum,cand aveam sperante.E clar,totul e un foc de paie,totul e la fel,NU JUCAM NIMIC.

iNsTiGaToR26.08.2010 20:04

taci ma, ne concetram asupra campionatului

mountytoma26.08.2010 20:05

ingrozitor meci. am tremurat la fiecare faza a lor in terenul nostru. lapenalty-uri luam 5 goluri, ca tatarsanu e nul la asa ceva. Ilie = antrenor de 3-4 etape in cipru. s-a vazut azi

dmb26.08.2010 20:05

Sincer ma intreb pentru ce sunt platiti acesti jucatori! Le-ar trebui o luna doua la sapat canale!

Daca se califica..e nemeritat!

Kapetan0s26.08.2010 20:05

Bulan...

Emeghara e in genunchi si se roaga :))

 

iNsTiGaToR26.08.2010 20:05
La cat noroc a avut Tatarusanu ... num-ar mira sa apere macar 1 penalty :))

 

V-am zis ma? :))

red&blue_boy26.08.2010 20:06

Nah ca a scos-o!

Kapetan0s26.08.2010 20:10

da domnule da :))

Comentatorii sunt platiti cumva de Gigi?

 

Asta e baaaaaaaaa

stefanutz1126.08.2010 20:11

BRAVO TATARUSANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Wizzey26.08.2010 20:11

Bravo Tatarusanule ! Esti un portat mare :)

iNsTiGaToR26.08.2010 20:11

Ridicati-mi statuie :)))

Pe suportersteaua.net am zis ca Stancu si Latovlevici inscriu :))

adymilitaru26.08.2010 20:11

pac-pac..ne-am calificat :)

red&blue_boy26.08.2010 20:11

Calificare "glorioasa"...Eeeeeee.... :dry:

Maqulyn26.08.2010 20:12

Dumnezeu a fost cu Steaua.Nu ma asteptam sa fie asa de norocos Tatarusanu.

Astristul26.08.2010 20:13

Facand abstractie de paradele lui Tatarusanu la loteria penalty-urilor, comentatorii astia cred ca sunt cei mai idioti din trustul PROst!

Kapetan0s26.08.2010 20:13

Asa ne-am calificat in grupe si iar terminam pe ultimul loc fara niciun meci castigat, uraaa ce bucuros sunt :yeahh:

red&blue_boy26.08.2010 20:13
Cred ca ne scot elvetienii la penalty-uri!

Ai fost aproape! :)

Bogdan26.08.2010 20:14

Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!

RobYnho26.08.2010 20:15
Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!

 

'nea Ilie si fotbalul total!

Fane26.08.2010 20:16

E Gigi kkt tot pe el de bucurie....sa vina banii !

zloty26.08.2010 20:16

Sa se pise pe tine una dintre cele mai slabe echipe din Elvetia, pai daca aia se concentrau transau calificarea lejer .

Off- Terzian e cel mai mare prost comentator din istorie .

gio_stgloria26.08.2010 20:16

O sa zic "bravo Tatarusanu ! " ,dar n-o sa ma hazardez cu acele cuvinte mari pe care spuneau comentatorii la adresa lui.

Ciudat, da mi-a parut rau de pustiu ala de 17 ani care a ratat.

Judy26.08.2010 20:16

PRAF!:)

 

ce sa mai zic... tatarusanu:\

red&blue_boy26.08.2010 20:17
Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!

Si eu! :)

Doar nesansa a facut sa ajungem la 11m. :D

«1345678»