de ce plm nu l-a bagat pe ionescu?
de ce plm nu l-a bagat pe ionescu?
Cred ca e cel mai penibil meci la care am asistat in calitate de suporter al Stelei.Tocmai acum,cand aveam sperante.E clar,totul e un foc de paie,totul e la fel,NU JUCAM NIMIC.
taci ma, ne concetram asupra campionatului
ingrozitor meci. am tremurat la fiecare faza a lor in terenul nostru. lapenalty-uri luam 5 goluri, ca tatarsanu e nul la asa ceva. Ilie = antrenor de 3-4 etape in cipru. s-a vazut azi
Sincer ma intreb pentru ce sunt platiti acesti jucatori! Le-ar trebui o luna doua la sapat canale!
Daca se califica..e nemeritat!
Bulan...
Emeghara e in genunchi si se roaga ![]()
La cat noroc a avut Tatarusanu ... num-ar mira sa apere macar 1 penalty![]()
V-am zis ma? ![]()
Nah ca a scos-o!
da domnule da ![]()
Comentatorii sunt platiti cumva de Gigi?
Asta e baaaaaaaaa
BRAVO TATARUSANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:steag_cruce_invers:
Bravo Tatarusanule ! Esti un portat mare ![]()
Ridicati-mi statuie
)
Pe suportersteaua.net am zis ca Stancu si Latovlevici inscriu ![]()
pac-pac..ne-am calificat ![]()
Calificare "glorioasa"...Eeeeeee.... ![]()
Dumnezeu a fost cu Steaua.Nu ma asteptam sa fie asa de norocos Tatarusanu.
Facand abstractie de paradele lui Tatarusanu la loteria penalty-urilor, comentatorii astia cred ca sunt cei mai idioti din trustul PROst!
Asa ne-am calificat in grupe si iar terminam pe ultimul loc fara niciun meci castigat, uraaa ce bucuros sunt ![]()
Cred ca ne scot elvetienii la penalty-uri!
Ai fost aproape! ![]()
Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!
Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!
'nea Ilie si fotbalul total!
E Gigi kkt tot pe el de bucurie....sa vina banii !
Sa se pise pe tine una dintre cele mai slabe echipe din Elvetia, pai daca aia se concentrau transau calificarea lejer .
Off- Terzian e cel mai mare prost comentator din istorie .
O sa zic "bravo Tatarusanu ! " ,dar n-o sa ma hazardez cu acele cuvinte mari pe care spuneau comentatorii la adresa lui.
Ciudat, da mi-a parut rau de pustiu ala de 17 ani care a ratat.
PRAF!![]()
ce sa mai zic... tatarusanu:\
Salut jocul fara eroare al echipei Steaua!
Si eu! ![]()
Doar nesansa a facut sa ajungem la 11m. ![]()