Macar a fost un gol frumos..
Macar a fost un gol frumos..
ne-au tras-o ![]()
Vedeti daca nu e Banel in echipa?, daca era titular altul era rezultatul acum
Vedeti daca nu e Banel in echipa?, daca era titular altul era rezultatul acum
mda era un 4/5-0 ca isi mai dadea nijte autogoluri..
De ce esti rau??? alerga de-i sareau ochii ... DEGEABA ![]()
mda era un 4/5-0 ca isi mai dadea nijte autogoluri..
pentru Steaua sa dus europa la primirea acestui gol
Jabulani e de vina ![]()
De ce esti rau??? alerga de-i sareau ochii ... DEGEABA![]()
Hehehe nu m-ai vazut inca cat de rau pot fi!!
Lua si el prima de (des)calificare
Hehehe nu m-ai vazut inca cat de rau pot fi!!
doamne ce oameni...ce diferenta de primul tur...ma scoate si de la pariuri (450 lei) ! in viata mea numai pun pe echipe romanesti
Pt tine asta e marea problema ca te scoate de la pariuri nu ca nu se califica ... Doamne ce oameni ...
doamne ce oameni...ce diferenta de primul tur...ma scoate si de la pariuri (450 lei) ! in viata mea numai pun pe echipe romanesti
scuze de exprimare ...dar sunt uimit...nu credea-am ca o s fie asa mare diferenta:|...nuj am o gramada de nervi...chiar nu ma asteptam
tanase trebuie impuscat in genunchi si bicfalvi jupuit de viu...
Asta e echipa ce-a visat Jiji.Sper ca esti incantat ciobane... ![]()
Avem echipa, avem valoareee ! ![]()
LE : buna centrare Matei
stie cu varza Matei, e bun pustiul
Sti ceva , acum nu mai sunt sanse de calificare in minutul 110.
Steaua strange bani pentru cioban daca reuseste sa se califice nu pt viitor cum a spus comentatorul asta dobitoc
Daca ajungem la 11m nu trecem...E minune ca nu ne-am luat-o rau pana acum...
avem nevoie de "noroc" ![]()
La 2 L ? ![]()
avem nevoie de "noroc"
La cat noroc a avut Tatarusanu ... num-ar mira sa apere macar 1 penalty ![]()
Da,sigur,poate eventual sa ghiceasca coltul la unul...
Cu echipa asta pe care am afisat-o astazi (Steaua parca a fost una de amatori) nu putem sa iesim in Europa.Nu meritam.Vom pierde la penalty.Dar nu-mi pare rau,pt ca nu meritam la jocul pe care l-am facut astazi.
Se anunta infarcturi in urmatoarele minute ![]()
Si totusi...cel mai urat mi-e ca incep toti maidanezii cu mistourile specifice rasei lor de jigodii..