FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grasshopper Zurich - Steaua 1-0 (3-4 dupa penaltyuri)

«1234568»
iNsTiGaToR26.08.2010 19:04

Macar a fost un gol frumos..

stefanutz1126.08.2010 19:04

ne-au tras-o :boxing:

stelist100%26.08.2010 19:05

Vedeti daca nu e Banel in echipa?, daca era titular altul era rezultatul acum

stefanutz1126.08.2010 19:06
Vedeti daca nu e Banel in echipa?, daca era titular altul era rezultatul acum

mda era un 4/5-0 ca isi mai dadea nijte autogoluri..

stelist100%26.08.2010 19:08

De ce esti rau??? alerga de-i sareau ochii ... DEGEABA :))

 

mda era un 4/5-0 ca isi mai dadea nijte autogoluri..

 

Alexbrasov26.08.2010 19:08

pentru Steaua sa dus europa la primirea acestui gol

iNsTiGaToR26.08.2010 19:09

Jabulani e de vina :))

stefanutz1126.08.2010 19:10
De ce esti rau??? alerga de-i sareau ochii ... DEGEABA :))

 

 

Hehehe nu m-ai vazut inca cat de rau pot fi!!

stelist100%26.08.2010 19:13

Lua si el prima de (des)calificare

 

Hehehe nu m-ai vazut inca cat de rau pot fi!!

 

costy8626.08.2010 19:14

doamne ce oameni...ce diferenta de primul tur...ma scoate si de la pariuri (450 lei) ! in viata mea numai pun pe echipe romanesti

stelist100%26.08.2010 19:17

Pt tine asta e marea problema ca te scoate de la pariuri nu ca nu se califica ... Doamne ce oameni ...

 

doamne ce oameni...ce diferenta de primul tur...ma scoate si de la pariuri (450 lei) ! in viata mea numai pun pe echipe romanesti

 

costy8626.08.2010 19:22

scuze de exprimare ...dar sunt uimit...nu credea-am ca o s fie asa mare diferenta:|...nuj am o gramada de nervi...chiar nu ma asteptam

ss lucki26.08.2010 19:32

tanase trebuie impuscat in genunchi si bicfalvi jupuit de viu...

red&blue_boy26.08.2010 19:36

Asta e echipa ce-a visat Jiji.Sper ca esti incantat ciobane... :dry:

iNsTiGaToR26.08.2010 19:40

Avem echipa, avem valoareee ! fular-campionii

 

LE : buna centrare Matei

ss lucki26.08.2010 19:43

stie cu varza Matei, e bun pustiul

PrymarU26.08.2010 19:47

Sti ceva , acum nu mai sunt sanse de calificare in minutul 110.

 

stelist100%26.08.2010 19:52

Steaua strange bani pentru cioban daca reuseste sa se califice nu pt viitor cum a spus comentatorul asta dobitoc

red&blue_boy26.08.2010 19:52

Daca ajungem la 11m nu trecem...E minune ca nu ne-am luat-o rau pana acum...

Alexbrasov26.08.2010 19:55

avem nevoie de "noroc" :))

stelist100%26.08.2010 19:55

La 2 L ? :))

 

avem nevoie de "noroc" :))

 

iNsTiGaToR26.08.2010 19:56

La cat noroc a avut Tatarusanu ... num-ar mira sa apere macar 1 penalty :))

red&blue_boy26.08.2010 19:57

Da,sigur,poate eventual sa ghiceasca coltul la unul...

Maqulyn26.08.2010 19:59

Cu echipa asta pe care am afisat-o astazi (Steaua parca a fost una de amatori) nu putem sa iesim in Europa.Nu meritam.Vom pierde la penalty.Dar nu-mi pare rau,pt ca nu meritam la jocul pe care l-am facut astazi.

iNsTiGaToR26.08.2010 20:00

Se anunta infarcturi in urmatoarele minute :))

 

Si totusi...cel mai urat mi-e ca incep toti maidanezii cu mistourile specifice rasei lor de jigodii..

«1234568»