FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grasshopper Zurich - Steaua 1-0 (3-4 dupa penaltyuri)

«1238»
Ronnie23.08.2010 09:08

In play-off-ul Ligii Europa, meciul retur, joi 26 august 2010, de la 20:30

 

Grasshopper Zurich - Steaua

 

Meciul va fi transmis in direct pe Pro TV.

 

In meciul tur Steaua s-a impus cu scorul de 1-0 prin golul marcat de Bogdan Stancu.

 

 

Echipa probabila:

Tatarusanu - Emeghara, Geraldo, Abrudan, Latovlevici - D.Stoica, Bicfalvi - Radut, Stancu, Tanase - Surdu

 

Accidentati: Szekely, Kapetanos

 

Cote la pariuri:

Grasshopper 2.05

Egal 3.25

Steaua 3.20

pytycrys23.08.2010 09:10

X,2 din pacate, iar cu bragadiru' cum am mai spus o sa fie plin de cetateni.

costy8623.08.2010 09:48

Steaua se va impune din nou in fata celor de la Zurich! Pronostic : 0-2 :)fularultras

Muraru23.08.2010 10:53

am incredere in Steaua , are un joc foarte bun. daca v-a juca la fel de bine cum a jucat cu Vaslui sigur mai da 3 !

pronostic: Grasshopper Zurich - Steaua 1-4 (probabil o sa radeti, asa ati ras si cand am pus 1-3 cu Vaslui) bafta , ne auzim dupa meci!

stefanutz1123.08.2010 11:32

1-2

Putin off topic: Radoi e noul capitan al lui Al Hilal!

hooltras23.08.2010 12:10
X,2 din pacate, iar cu bragadiru' cum am mai spus o sa fie plin de cetateni.

ai vazut vreodata stadionul plin de ultrasi?

TrupSiSuflet-Steaua23.08.2010 12:19

0-2 Pronosticu meu...

Bogdan si Surdu..

Muraru23.08.2010 17:36
0-2 Pronosticu meu...

Bogdan si Surdu..

 

 

as vrea din suflet sa marcheze Iasmin Latovlevici , si-ar da si viata pe teren din cate am observat , i-ar prinde bine cateva goluri pentru moral.

Alexbrasov23.08.2010 18:06

important e ca Banel iar e rezerva :))

Ripper23.08.2010 19:12

Subscriu ultimelor doua postari:

 

- as vrea sa dea gol Latovlevici

- Banel = rezerva

 

Pronostic: 1-2

David23.08.2010 19:27

V-ati gandit macar o clipa ca am putea sa nu ne calificam?

razvan2823.08.2010 19:36

Daca era vreo Basel , Zurich sau Young Boys , adica una din echipele cu adevarat bune din Elvetia sa zicem ca m-as fi gandit , dar sunt destul de slabi.In ultima etapa au luat bataie cu 3-0...un pronostic 0-1 sau 0-0.

David23.08.2010 19:38

Eu ma uit doar la duelul direct.La repriza a doua,cand ne-au inghesuit la modul serios.

red&blue_boy23.08.2010 19:49
Eu ma uit doar la duelul direct.La repriza a doua,cand ne-au inghesuit la modul serios.

Si eu cred ca nu ne asteapta un meci usor.Si la Bucuresti am avut sansa...Mi-a placut declaratia lui Duckadam dupa meci,ca elvetienii nu pareau asa buni pe dvd! :D

 

Asa ca,important e sa ne calificam,cu ce rezultat e mai putin important...

blindica23.08.2010 20:02

Daca mai scapa elvetienii de 3-4 ori singuri impotriva lui Tatarusanu,s-ar putea sa nu mai aiba Steaua atat de mult noroc. M-astept sa fie schimbari in echipa,vreo 2-3.Zic ca poate se gandeste Ilie Dumitrescu ca unii sa nu oboseasca prea mult.

ionel_9423.08.2010 20:44

eu zic ca se termina 3-1 ar fi bine pentru a scapa putin desuporteri de rezultat

BlaUGranA23.08.2010 20:54

Ii batem lejer,sunt slabi.

 

Astristul23.08.2010 21:28
V-ati gandit macar o clipa ca am putea sa nu ne calificam?

Orice este posibil. Poate chiar sa batem cu 5-0 acolo! :))

Lasand gluma la o parte, citeam pe niste site-uri niste "suporteri entuziasmati" care credeau chiar ca Steaua poate ajunge in sferturile UEL ... si abia au jucat 1 meci in aceasta competitie. E la fel ca-n zicala aia, ii dai un deget, iti ia toata mana. Aici vezi un meci si te crezi Barcelona! :D

danimarcu23.08.2010 21:49

Cred ca ne scot elvetienii la penalty-uri!

Daniel-Ionut24.08.2010 06:56
Cred ca ne scot elvetienii la penalty-uri!

 

Vezi ca te tin minte daca se intampla tocmai asa! :dry:

David24.08.2010 08:33

Mai,eu nu las gluma la o parte,cu Steaua 2010-2011,din cate am vazut chiar te poti astepta la orice rezultat.Vezi meciul cu Brasov,vezi meciul cu Vaslui!

 

 

 

mori_caine24.08.2010 12:11

Victoriile aduc intotdeauna victorii !! sa nu va asteptati la altceva in afara de victorie...mult mai greu va fi la meciul cu Timisoara...mi-e teama de un egal pe care timisorenii nu-l vor merita , doar ca asa-i in...fotbal !

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Stefan8824.08.2010 16:35

O sa castige zurich cu 3-1!!! Doamne ajuta.

KidBoy Fan Steaua24.08.2010 16:49
O sa castige zurich cu 3-1!!! Doamne ajuta.

Te numesti suporter al Stelei? Cum sa te bucuri daca o sa ia bataie Steaua?:-?? . Nici eu nu il suport pe oier , dar nu imi doresc si nu imi voi dori niciodata infrangerea acestei echipe ;).

steaua_radu24.08.2010 17:09
O sa castige zurich cu 3-1!!! Doamne ajuta.

 

Tu sa te duci pe sit-ul lui Dinamo ca ai gresi sit-ul

 

Steaua va bate cu siguranta si mai mult de atat,va bate cu 2 goluri diferenta fular-campionii

«1238»