ati putea creea un concurs sau ceva de genul asta pentru compunerea unui imn stelist, romanesc. cele cateva care exista, gen gaz pe foc sau mai stiu eu cine, sunt de proasta calitate. macar versurile sa le scrie cineva ca s-o gasi un compozitor care sa faca melodia. mai stii, unii poate chiar or avea talent dar nu se-arata, de rusine(nu-i vorba de mine). in rest, numai pace!
