FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii cu echipa fcsteaua.ro

«12345629»
axl2308.03.2006 16:53

ati putea creea un concurs sau ceva de genul asta pentru compunerea unui imn stelist, romanesc. cele cateva care exista, gen gaz pe foc sau mai stiu eu cine, sunt de proasta calitate. macar versurile sa le scrie cineva ca s-o gasi un compozitor care sa faca melodia. mai stii, unii poate chiar or avea talent dar nu se-arata, de rusine(nu-i vorba de mine). in rest, numai pace!

SteauaToronto15.03.2006 18:42

Domnii Admini si Moderatori la sectiunea suporteri sunt niste topicuri care ar trebui mutate la cosul de gunoi gen interviu mustata, ca duc in eroare utilizatorii...

IONUTZ-CIPRIAN16.03.2006 19:41

:evil: >>>Pe chat apare unul cu "X"aia este de la voi?Ca intra o gramada de gagauze care injura sau fac ce fac.Li se da KICK automat sau ce se intampla?">>>> :twisted:

Mirel_Radoi16.03.2006 20:15

ciudat.si mie imi apare X-ul acela.Nu stiu ce e :?:

Motanu D18.03.2006 17:01

In ultima vreme forumul a mers relativ ciudat... din cand in cand apareau erori de MySQL. (query-uri esuate, etc...). Ar fi bine sa verificati care este problema... mai ales daca serverul care hosteaza siteul ruleaza MySQL 5.x, stiindu-se ca aceasta versiune nu prea este pe placul forumurilor, indiferent ca vb. despre phpBB sau altele.

Mirel_Radoi18.03.2006 17:40

da si mie imi apareau erori si nu mai mergea siteul

armanovici19.03.2006 14:34

Ne cerem scuze pentru erorile aparute in ultima perioada.

 

Voim incerca sa le remediem cat mai repede posibil!

Motanu D22.03.2006 20:20

Apropo, Armanovici, de multe ori apar diverse erori de conectare la baza de date. Si nu am vazut sa fie un numar mare de useri pe site (in acele cazuri forumul aproape ca e mort).

Stiu ca nu e usor si nu vreau sa critic sau sa presez pe nimeni dar ar fi bine sa fie luate niste masuri.

Poate largirea benzii, poate schimbare tipului de forum (phpBB e cam depasit, pe zi ce trece apar tot mai multe probleme legate de el...). Sunt destule tipuri de forumuri free net superioare phpBB-ului. SMF de pilda, poate sa preai si bazele de date ale phpBB deci nu se pierde nimic.

Oricum, indiferent de masuri, sper sa reusiti sa rezolvati cat mai repede toate aceste probleme !

Mult succes ! :wink:

armanovici22.03.2006 22:52

@Mirel.Radoi

 

cum procedez in asa fel incat "toolbarul fcsteaua.ro" sa functioneze si in mozilla firefox?

Mirel_Radoi23.03.2006 11:09

depinde...ce versiune la firefox ai.merge si pe firefox.dar trebuie facuta o setare undeva.eu folosesc I E

Mirel_Radoi23.03.2006 11:12

si te rog sa ma scuzi dar am creat acest toolbar pentru folositorii de I E.nu cred ca sunt multi care folosesc firefox.cel putin o sa incerc sa functioneze si pe mozilla

armanovici23.03.2006 23:14

Firefox 1.0 20.773 13,63% din utilizatori folosesc mozilla firefox.

 

Nu este un numar insignifiant...Sunt mare fan firefox,este mult mai stabil in privinta popupurilor,ad-aware,malware etc.

sergiu_titan26.03.2006 17:24

Vedeti ca Dinamo -Steaua se poate juca fara spectatori...

SSK27.03.2006 16:36

Ce s-a intamplat cu topicul "Violenta pe stadioane" ?

lbj29.03.2006 20:19

Topicul a fost sters si bagat la "cosul de gunoi", deoarece domnul Sorin nu a putut sa raspunda civilizat. Il salut pe aceasta cale ;)

axl2307.04.2006 14:48

ce inseamna desenul ala de pe prima pagina? ce inseamna mitocania asta? chiar sunteti rasisti? imi pare rau ca utilizez acest site in care aveam mare incredere, pe care il consideram cel mai obiectiv si cinstit din tara. rusine! puteti sa ma dati afara, acum imi este indiferent. RUSINE!

sergiu_titan07.04.2006 23:31

ce tare e axi...lol

Nu draga gripa aviara vine de la cioara

axl2309.04.2006 10:35

gata, mi-a trecut.

si in plus, asa procedez si eu cu recalcitrantii, nu-i bag in seama pana le trece.

DTP-Ludacris09.04.2006 11:04

SUPER SITE`ul ,cand am intrat prima oara aici m-am gandit sa ma inregistrez...imi place siteul..dar ar trebuie mai mult ROS-ALBASTRU.. :wink:

 

forzza Steaua !!!

Theo@Steaua09.04.2006 12:16

Cer parerea echipei fcsteaua.ro in privinta ideii mele de la topicul "INDEMN: Imnul Stelei". Va Multumesc!

axl2309.04.2006 12:20

theo, daca te uiti un pic mai sus o sa vezi aceeiasi idee nebagata in seama. nu-ti fa sperante. sau poate ca in cel mai scurt timp cineva iti va da adresa de mess sa discutati despre ideea ta....

SteauaToronto09.04.2006 12:32

Ok...theo te rog sa ma contactezi pe messenger a***@*** si vom discuta aceasta idee...

axl2310.04.2006 08:46

explicati-mi va rog de ce pe prima pagina scrie ca sunt 200 de utilizatori si la forum cifra e de 2 ori mai mica?

George Stan10.04.2006 08:49

Ce e asa greu? Din cei care intra in prima pagina, doar o parte ajung pe forum.

axl2310.04.2006 09:00

aha! e logic, eu am gresit, scuze. uneori sunt atat de prost!

«12345629»