FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii cu echipa fcsteaua.ro

«1234529»
armanovici20.02.2006 22:19

Atentie...Nu suparati utilizatorii de Mozilla Firefox :lol: :lol:

 

Printre care ma numar si eu! :twisted: :twisted:

 

Asadar...Chatul imi functioneaza...Nu stiu cat de bine,sunt doar eu singur pe el...Eu scriu,eu raspund.

Motanu D20.02.2006 22:24

Chatul pare sa functioneze. Probabil ca cei la care nu functioneaza nu au instalalt runtimeul de java... De aceea merge doar la Internet Explorer...

armanovici20.02.2006 22:42
Am adaugat o tema pt Sony Ericsson k750i aici:

http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/

 

poate sa imi confirme cineva daca functioneaza?

 

Nu merge !

 

Sigur functioneaza, eu asta o am pe telefon; probabil a incercat pe alt model de

ericsson, si nu toate sunt compatibile. eventual, poate sa ma contacteze, si mai

vorbim.:)

 

Raspunsul autorului acestei teme!

Motanu D20.02.2006 22:49

Inca o propunere: ar putea fi puse la sectiunea video inregistrarile COMPLETE ale meciurilor Stelei? Ca fisier video sau, de ce nu, ca torrent.

armanovici20.02.2006 22:58
cam cate vizite are site-ul asta in medie pe zi? intreb doar din curiozitate...

 

http://www.trafic.ro/top/sport/pagina1.html#fcsteauaro

 

Aici ai toate detaliile...Cati utilizatori avem pe zi/saptamana si multe altele!!

 

Ati observat cresterea senzationala pe care o are siteul nostru in ultima vreme?

dbd21.02.2006 17:27

se pare ca imi merge chat-ul acu doar si numai :wink: pe firefox...si am java...dar la IE nu merge...

Motanu D21.02.2006 18:26

Pai solutia e simpla: foloseste numai Firefox. Asa nu o sa mai ai niciodata probleme cu vreun site.

hannibal21.02.2006 18:36

tare rau site-ul baieti ! tineti-o tot asa sunteti tari ! mai pune-ti si voi topicuri despre incidente ! ..si interviuri cu ultrasi !

dbd21.02.2006 18:47

topicuri poti adauga si tu !

armanovici21.02.2006 21:03

Siteul este tot timpul in dezvoltare,in lucru.

 

Avem doua sectiuni distincte,pentru ultrasi si pentru suporterii care nu fac parte din fenomenul ultras.

 

Fiecare suporter "incadrat" in respectivele categorii cere mai mult pentru sectiunea din care considera ca face parte..

 

Noi incercam sa multumim pe toata lumea..Nu stim daca reusim dar incercam,fiti siguri de asta!

habarnam8523.02.2006 11:57

Nu inteleg cum lasasti un patruped sa vb asa de suporterii Stelei si daca dau o replica mai dura imediat o stergeti , o sa vb si cu Bogdan sa vad ce parere are...:( ma-ti dezamagit...macar stergetii postarile lu nmz..sa nu mai faca valva , asta si doreste ! Multumesc :x

George Stan23.02.2006 13:05

Nu inteleg ideea din afirmatia "o sa vorbesc cu Bogdan sa vad ce parere are".

 

Altfel, mesajele potaii au fost sterse in marea lor majoritate pentru ca se departase prea mult de cotetz.

SteauaToronto25.02.2006 00:04

S-au lansat avaturile FCSTEAUA.RO puteti sa le accesati intrand pe profile dumneavoastra si va duceti la Select Avatar from gallery

 

 

Speram ca va place!

Grinch25.02.2006 01:00

Clasamentul la pronosticuri nu-l actualizati ?

SteauaToronto25.02.2006 03:35

Il vom actualiza inaintea meciului cu FC Arges!

fantomass_boss05.03.2006 22:18

 

Ar fi frumus daca ati face o sectiune unde sa promovatiti in fiecare saptamana sau luna cate un site dedicat Stelei...un fel de concurs...si cel care castiga ca fiind cel mai frumos sa primeasa un fel de premiu :P...... :P

Ce ziceti?!

dbd07.03.2006 02:36

buna idee...dar asa mie sa nu dam un scop pentru a se crea mai multe site-uri cu Steaua in loc sa fiu 1-2 dar Foarte bune !

sergiu_titan07.03.2006 03:36

Am vazut banner la meci ... ce este cu bannerul e grup FC.Steaua.ro. Parca baietii care au facut siteul erau de afara, din toate colturile lumii?

Oricum frumos bannerul si util pentru publicitate

George Stan07.03.2006 04:22

Baietii care au facut siteul nu sunt de afara. Sunt din frumoasa Romanie insa asta nu conteaza prea mult :) (avem, ce-i drept si cativa redactori din diaspora)

Cei care au facut acel banner sunt din Peluza Nord, l-au facut pentru ca le place siteul si din prietenie cu unii din administratorii siteului. Le multumim foarte mult pentru acest gest si sper sa il mai afiseze.

 

photo02224ae.jpg

 

photo02274ck.jpg

 

photo02284wk.jpg

Alin_H07.03.2006 06:22

Litere albe pe fond rosu? Nu mi se pare foarte inspirat. Ca sa nu zic mai mult ...

armanovici07.03.2006 06:35

Carcotashule... :twisted:

 

Lasa ca e bine...e si un albastru pe acolo.

 

Asa e sigla noastra,suntem inflitrati :lol:

FANATIK RED-BLUE07.03.2006 12:52

Felicitari! Si eu ma gandeam la un baner fcsteaua.ro! Ideea e sa il afiseze nu sa-l faca si sa nu-l vada nimeni :lol: :lol: :lol: .

bodanelu08.03.2006 00:06

am si eu o mica problema. am observat un lucru: stau intodeauna logat pe forum ( am bifat casutza cu logare la fiecare vizita). daca nu sunt logat pe pagina principala, si cand ma loghez acolo, automat ma delogheaza de pe forum! (folosesc mozila firefox).

armanovici08.03.2006 00:55

Si la mine e aceeasi problema.

 

George ai cuvantul! :D

SteauaToronto08.03.2006 01:17
Felicitari! Si eu ma gandeam la un baner fcsteaua.ro! Ideea e sa il afiseze nu sa-l faca si sa nu-l vada nimeni  :lol:  :lol:  :lol: .

 

S-a afisat deja...daca ai fost pe stadion...il vedeai...cel putin de la TV l-am vazut !

«1234529»