Atentie...Nu suparati utilizatorii de Mozilla Firefox :lol: :lol:
Printre care ma numar si eu! :twisted: :twisted:
Asadar...Chatul imi functioneaza...Nu stiu cat de bine,sunt doar eu singur pe el...Eu scriu,eu raspund.
Atentie...Nu suparati utilizatorii de Mozilla Firefox :lol: :lol:
Printre care ma numar si eu! :twisted: :twisted:
Asadar...Chatul imi functioneaza...Nu stiu cat de bine,sunt doar eu singur pe el...Eu scriu,eu raspund.
Chatul pare sa functioneze. Probabil ca cei la care nu functioneaza nu au instalalt runtimeul de java... De aceea merge doar la Internet Explorer...
Am adaugat o tema pt Sony Ericsson k750i aici:http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/
poate sa imi confirme cineva daca functioneaza?
Nu merge !
Sigur functioneaza, eu asta o am pe telefon; probabil a incercat pe alt model de
ericsson, si nu toate sunt compatibile. eventual, poate sa ma contacteze, si mai
vorbim.![]()
Raspunsul autorului acestei teme!
Inca o propunere: ar putea fi puse la sectiunea video inregistrarile COMPLETE ale meciurilor Stelei? Ca fisier video sau, de ce nu, ca torrent.
cam cate vizite are site-ul asta in medie pe zi? intreb doar din curiozitate...
http://www.trafic.ro/top/sport/pagina1.html#fcsteauaro
Aici ai toate detaliile...Cati utilizatori avem pe zi/saptamana si multe altele!!
Ati observat cresterea senzationala pe care o are siteul nostru in ultima vreme?
se pare ca imi merge chat-ul acu doar si numai :wink: pe firefox...si am java...dar la IE nu merge...
Pai solutia e simpla: foloseste numai Firefox. Asa nu o sa mai ai niciodata probleme cu vreun site.
tare rau site-ul baieti ! tineti-o tot asa sunteti tari ! mai pune-ti si voi topicuri despre incidente ! ..si interviuri cu ultrasi !
topicuri poti adauga si tu !
Siteul este tot timpul in dezvoltare,in lucru.
Avem doua sectiuni distincte,pentru ultrasi si pentru suporterii care nu fac parte din fenomenul ultras.
Fiecare suporter "incadrat" in respectivele categorii cere mai mult pentru sectiunea din care considera ca face parte..
Noi incercam sa multumim pe toata lumea..Nu stim daca reusim dar incercam,fiti siguri de asta!
Nu inteleg cum lasasti un patruped sa vb asa de suporterii Stelei si daca dau o replica mai dura imediat o stergeti , o sa vb si cu Bogdan sa vad ce parere are...
ma-ti dezamagit...macar stergetii postarile lu nmz..sa nu mai faca valva , asta si doreste ! Multumesc :x
Nu inteleg ideea din afirmatia "o sa vorbesc cu Bogdan sa vad ce parere are".
Altfel, mesajele potaii au fost sterse in marea lor majoritate pentru ca se departase prea mult de cotetz.
S-au lansat avaturile FCSTEAUA.RO puteti sa le accesati intrand pe profile dumneavoastra si va duceti la Select Avatar from gallery
Speram ca va place!
Clasamentul la pronosticuri nu-l actualizati ?
Il vom actualiza inaintea meciului cu FC Arges!
Ar fi frumus daca ati face o sectiune unde sa promovatiti in fiecare saptamana sau luna cate un site dedicat Stelei...un fel de concurs...si cel care castiga ca fiind cel mai frumos sa primeasa un fel de premiu
...... ![]()
Ce ziceti?!
buna idee...dar asa mie sa nu dam un scop pentru a se crea mai multe site-uri cu Steaua in loc sa fiu 1-2 dar Foarte bune !
Am vazut banner la meci ... ce este cu bannerul e grup FC.Steaua.ro. Parca baietii care au facut siteul erau de afara, din toate colturile lumii?
Oricum frumos bannerul si util pentru publicitate
Baietii care au facut siteul nu sunt de afara. Sunt din frumoasa Romanie insa asta nu conteaza prea mult
(avem, ce-i drept si cativa redactori din diaspora)
Cei care au facut acel banner sunt din Peluza Nord, l-au facut pentru ca le place siteul si din prietenie cu unii din administratorii siteului. Le multumim foarte mult pentru acest gest si sper sa il mai afiseze.



Litere albe pe fond rosu? Nu mi se pare foarte inspirat. Ca sa nu zic mai mult ...
Carcotashule... :twisted:
Lasa ca e bine...e si un albastru pe acolo.
Asa e sigla noastra,suntem inflitrati :lol:
Felicitari! Si eu ma gandeam la un baner fcsteaua.ro! Ideea e sa il afiseze nu sa-l faca si sa nu-l vada nimeni :lol: :lol: :lol: .
am si eu o mica problema. am observat un lucru: stau intodeauna logat pe forum ( am bifat casutza cu logare la fiecare vizita). daca nu sunt logat pe pagina principala, si cand ma loghez acolo, automat ma delogheaza de pe forum! (folosesc mozila firefox).
Si la mine e aceeasi problema.
George ai cuvantul! ![]()
Felicitari! Si eu ma gandeam la un baner fcsteaua.ro! Ideea e sa il afiseze nu sa-l faca si sa nu-l vada nimeni :lol: :lol: :lol: .
S-a afisat deja...daca ai fost pe stadion...il vedeai...cel putin de la TV l-am vazut !