Unele reclame mi se par aiurite.Dece nu faceti o regula prin care nici un membru nu are voie sa discute despre altceva decat despre FOTBAL.
Unele reclame mi se par aiurite.Dece nu faceti o regula prin care nici un membru nu are voie sa discute despre altceva decat despre FOTBAL.
cam cate vizite are site-ul asta in medie pe zi? intreb doar din curiozitate...
Observ ca unii moderatori sunt prea ocupati pentru a-mi raspunde.In fine,intrebarea era urmatoarea:cum pot atasa o poza pe aici?Vreau s-o atasez ca poza,nu ca link sau adresa..Intelege careva ce vreau sa spun?Nu-mi sariti in cap,nu ma pricep!
Pe acest forum am observat ca nu pot fi uploadate imagini. Daca vrei sa atasezi o poza ea tre sa se afle undeva pe net stocata.
Apoi folosesti ceva de genul:
Daca ai nevoie de mai multe informatii da-mi un PM.
Observ ca unii moderatori sunt prea ocupati pentru a-mi raspunde.In fine,intrebarea era urmatoarea:cum pot atasa o poza pe aici?Vreau s-o atasez ca poza,nu ca link sau adresa..Intelege careva ce vreau sa spun?Nu-mi sariti in cap,nu ma pricep!
la 1 minut dupa ce ti-am vazut mesajul am raspuns.
Rabdarea nu este caracteristica tinerilor.
uploadeaza imaginile aici:
dai click dreapta pe imagine,copiezi linkul imaginii dupa ce se uploadeaza si dupa aceea il lipesti(paste) aici intocmai cum a zis motanu_d
Succes..Iti stam la dispozitie daca intampini dificultati!
@radoi40
Reddog utilizeaza forumul acesta de foarte mult timp si o face intr-un mod civilizat...Chiar daca am avut divergente-uneori a fost pe merit suspendat,el a stiut sa isi pastreze calmul si sa fie un partener de discutie apreciat.
Nu nu ii vom sterge userul atata timp cat respecta regulile noastre.
Exista vreo sansa sa apara un forum sau o sectiune a forumului in limba engleza ? Pentru cei din strainatate care sunt fani ai Stelei sau ai altor echipe.
Acum inteleg ca Reddog e dinamovist si mi-am dat seama ca chiar daca e dinamovist,e inscris pe forumul nostru si trebuie sa il respectam pentru ca in regulament scrie ca se poate inscrie oricine care e pasionat de Steaua si de FOTBAL.Imi cer scuze celorlalti membri pentru ca am zis ca trebuie exclus din forum si sper ca pe viitor sa ne puetm imprietenii chair daca e dinamovist.[/u]
Poate sa ma ajute cineva sa imi spuna ce ar trebui sa fac pentru a ajunge moderator?
In primul rand sa renunti la posturi irelevante. Contacteaza un administrator. Poate ai noroc...
Insa daca analizez posturile tale de pana acum... sansele sunt mici. Insa nu eu decid! ![]()
Exista vreo sansa sa apara un forum sau o sectiune a forumului in limba engleza ? Pentru cei din strainatate care sunt fani ai Stelei sau ai altor echipe.
@motanu_d:Cat de curand va fi lansata si aceasta sectiune..
Lucram la traducerea regulamentului in momentul de fata.
@tuturor:Maestrul Emerich Ienei va colabora cu noi de acum incolo-analize,opinii.
Suntem onorati si mandrii ca a acceptat!
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2110
Foarte buna ideea cu E. Ienei. Felicitari pentru initiativa !
Va asteptam cu alte sugestii..
Un interviu cu Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ?
Va asteptam cu alte sugestii..
Cateva avertismente unor indivizi care se chinuie din rasputeri sa umple forumul cu posturi irelevante, inutile sau stupide... :twisted:
Oricum imi place cum a iesit pana acum prima pagina. Bine organizata ! Si faptul ca au inceput sa apara si interviuri ! Astept continuarea ! ![]()
Un interviu cu Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ?
Vom reincerca...a fost cam ocupat in ultima vreme.
Noi am incercat de mai multe ori!
nu shtiu cum sa`i zic dar asta: ] este ca si un atact la situl acesta si automat la suporterii stelisti!
Am adaugat o tema pt Sony Ericsson k750i aici:
http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/
poate sa imi confirme cineva daca functioneaza?
:evil: >>>Bai fratilor mai intrati din cand in cand si pe chat,ca misuna o gramada de caini si alte zburatoare,care injura intruna,si asa nu ai cu cine discuta,mai bine nu-l faceati decat sa-l foloseasca altii doar pt injuraturi!!>>> :twisted:
Am adaugat o tema pt Sony Ericsson k750i aici:http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/
poate sa imi confirme cineva daca functioneaza?
Nu merge !
chat-ul nu prea imi merge...
cand e sa ma loghez imi apar doar 2 variante :
logheaza-te pentru a citi mesajele private ( sau ceva de genul asta ) si profil...adica nu pot sa ma loghez normal intrand in index...
de ce ?
Nu stiu.Mie imi merge...dar mi sa intamplat si asa ceva
atunci sa am rapdare ca se rezolva...sau sa mai umblu pe la niste jucarii de la firefox sau iexplorer... ![]()
Am adaugat o tema pt Sony Ericsson k750i aici:http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/
poate sa imi confirme cineva daca functioneaza?
Nu merge !
Am sa discut cu autorul sa vad care este problema.
Scuze pentru inconvenient.
@draculasblood
Nu folosii fire fox.Cred ca deaia nu iti merge.E cel mai naspa browser.Pe explorer e cel mai bine
Nu folosii fire fox.Cred ca deaia nu iti merge.E cel mai naspa browser.Pe explorer e cel mai bine
Inainte sa postezi gandeste te rog. Fara suparare, ceea ce ai zis aici e un fals. Si induci lumea in eroare! Problema nu e browserul (atata timp cat nu folosesti IE e bine...) ci chatul !