Multimim pentru aprecieri,intotdeauna este loc de mai bine..
Cateva detalii despre noi:
Suntem un grup de suporteri stelisti din toate colturile lumii,care au decis sa munceasca voluntar la acest site,contribuind si financiar(siteul este intretinut financiar exclusiv din banii nostri)-totul din dragoste pentru Steaua,din dorinta de a face ceva pentru suporterii ei...
Moderatorii - se ocupa cu ingrijirea,aerisirea si deratizarea forumului.
Administratorii-lucreaza pentru site,adauga informatii,imagini audio,video si fotografii...de fapt in curand o sa fie si o rubrica(sper) despre cine este in spatele acestui machiavelic site..
Cat despre site,s-a facut transferul in luna aceasta pe un nou server,nu vad de ce ai avea probleme de accesare..la viteza de download stam chiar foarte bine,unii laudandu-se ca au downloadat si cu viteze de peste un mega.
George ar fi cel mai indicat sa detalieze ce am spus mai sus...he is the brain...il padrino...