FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii cu echipa fcsteaua.ro

«13456729»
SteauaToronto10.04.2006 16:00

Fratilor ne-a dat la Antena 1 a dat pozele lui CARBONE dupa site...

SuperSteaua24.04.2006 19:19

O îmbunãtãtire la îndemânã ar fi ca (mãcar) voi, administratorii acestei pagini, sã folositi corect limba românã.

La fereastra de download e trecut "locatia 1", "locatia 2". Oameni buni, "locatie" nu e tot una cu "loc" !!!

Verificati si voi in Dictionarul Explicativ sau la adresa asta:

http://dexonline.ro/search.php?cuv=locatie&source=

Ca înlocuitor as propune "adresã" sau "sursã" ori unul din termenii englezesti "link" sau "url".

De asemenea folosirea "ã", "â", "î" si "Î" ar fi de recomandat mãcar în titluri.

Ati putea traduce articolele în urma unor meciuri importante si în englezã. Lucrez ca translator si mã ofer sã fac asta "for free".

Mai sunt si alte propuneri, dar astept un rãspuns mai întâi.

SuperSteaua03.05.2006 13:30

No answer.

Rubrica asta este degeaba! Mai bine stergeti-o!

George Stan03.05.2006 13:56

Nu este degeaba. Luam la cunostinta de parerile utilizatorilor si incercam in masura timpului sa le rezolvam.

Vom incerca sa avem articole traduse. Vom incerca un material despre revenirea ult*ras, vom incerca sa folosim corect limba romana. Nu e posibil chiar totul atat de repede dar se vor mai face imbunatatiri.

vlad7503.05.2006 14:25

Sunteti atipici pentru Romania,in sensul bun al cuvantului.Ati facut de regula comentarii pertinente si obiective despre fenomenul fotbal.Tineti-o tot asa!Sper sa aiba ceva de tras din aceste concluzii ale voastre si moderatorii site-rilor echipelor concurente!

Na ca am inceput cu linguseala.Sa fie prima si ultima oara,promit.

axl2304.05.2006 07:06

alo, mai actualizati si voi clasamentul ala!

armanovici04.05.2006 19:12

Toronto trebuie inlocuit,nu mai lucreaza pentru noi,si inca nu am gasit cu cine sa il inlocuim la sectiunea respectiva...Se ofera cineva voluntar?

Mirel_Radoi04.05.2006 20:50

vreau eu

dar nu cred ca vreti voi

Ionut_stelistu08.05.2006 10:43
vreau eu

dar nu cred ca vreti voi

 

depinde cum te-ai comportat pe forum :?

Motanu D08.05.2006 10:45

Rezultatele concursului de pronosticuri vor fi updatate cat de curand !

redandblue08.05.2006 11:09

se pare ca iar au inceput astia mici sa dea spam pe PRV...

armanovici08.05.2006 17:46

Anume?

forever_STEAUA08.05.2006 17:49

Mai multa atentie acordata copilasilor "scapati" de pe mirc. De multe ori a devenit foarte grea urmarirea unui subiect din cauza acestora. E parerea mea si sper sa o luati ca atare si nu ca pe un repros. Sugestie: vorbiti cu utilizatori in care aveti incredere si oferiti-le "postul" de moderator special pentru "starpirea" mesajelor pe langa subiect.

 

Va felicit in primul rand pentru ca aveti coloana vertebrala! Prietenii stiu la ce ma refer... :wink:

 

PS: ma mandresc cu faptul ca stelistii au site-ul asta... cred ca tata (de la el am mostenit pasiunea pt Steaua )e satul de fcsteaua.ro :lol: :lol: :lol:

forever_STEAUA08.05.2006 17:52
se pare ca iar au inceput astia mici sa dea spam pe PRV...

 

Daca te referi la ala cu bancurile am patit-o si eu...

alex ripper08.05.2006 18:14

acel personaj a luat ban.

axl2318.05.2006 12:46

nu vreau sa par carcotas sau tipicar dar conform clasamentului vostru de pe prima pagina, sportul n-a jucat campionatul asta decat 25 de meciuri. ma refer la suma dintre victorii, egaluri si infrangeri. :D

 

la fel iasiul si vasluiul. :D

razvan198318.05.2006 18:41

Nu inteleg de ce in sondajul de pe prima pagina nu este trecut si cuplul Dica-Iacob? Pentru ca asta este cel mai indreptatit sa fie.

axl2320.05.2006 20:39

imi pare ca mai e un pic si faceti 15000 de utilizatori inregistrati. ceea ce e mult, dupa parerea mea. felicitari!

armanovici20.05.2006 21:17

multi nu mai activeaza pe site.

redandblue25.05.2006 11:10

se pare ca de cind este Virgil moderator forumul functioneaza "la parametrii normali"...

felix4you200228.05.2006 08:17

ora forumului este decalata cu 3 ore. se poate face ceva in privinta actualizarii ascesteia ?

scuze pt topicul deschis :oops:

Virgil28.05.2006 08:36

Orele sunt aproape sigur corecte, dar ceea ce dumneavoastra s-ar putea sa vedeti ca toate orele afisate sunt intr-o zona cu fus orar diferit fata de cea in care sunteti. Daca este asa, ar trebui sa va schimbati setarea din profil pentru zona de fus orar in care sunteti, cum ar fi Bucuresti, Londra, Paris, etc. Va rugam, sa observati ca schimbarea zonei de fus orar, ca majoritatea setarilor, poate fi facuta doar de utilizatorii inregistrati. Deci daca nu sunteti inregistrat, acesta este un moment bun sa o faceti, daca imi permiteti jocul de cuvinte!

 

 

 

Daca sunteti sigur ca ati setat zona de fus orar corect si ora inca este diferita, cel mai probabil raspuns este ora de vara. Programul nu a fost gandit sa se plieze dupa schimbarile facute intre ora standard si cea de vara asa ca in timpul lunilor de vara ora poate fi diferita cu 60 de minute fata de cea locala reala.

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/faq.php

Rossoblu28.05.2006 08:53

as dori sa intreb echipa fcsteaua ce au raspuns cei de la Fare la memoriul depus de ei in limba germana in care explica scandandarile noastre?

Virgil28.05.2006 09:08

Acest raspuns va fi publicat pe prima pagina in momentul in care fcsteaua.ro va dispune de el.

felix4you200228.05.2006 10:46
Acest raspuns va fi publicat pe prima pagina in momentul in care fcsteaua.ro va dispune de el.
sa dispune de raspuns, sau de traducere ? raspunsul il au deja, fiind deja atasat http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2518 traducerea insa nu este, dar pt cineva care cunoaste germana cred ca nu are ce face in 15 minute, cu tot cu editarea traducerii
«13456729»