Fratilor ne-a dat la Antena 1 a dat pozele lui CARBONE dupa site...
Fratilor ne-a dat la Antena 1 a dat pozele lui CARBONE dupa site...
O îmbunãtãtire la îndemânã ar fi ca (mãcar) voi, administratorii acestei pagini, sã folositi corect limba românã.
La fereastra de download e trecut "locatia 1", "locatia 2". Oameni buni, "locatie" nu e tot una cu "loc" !!!
Verificati si voi in Dictionarul Explicativ sau la adresa asta:
http://dexonline.ro/search.php?cuv=locatie&source=
Ca înlocuitor as propune "adresã" sau "sursã" ori unul din termenii englezesti "link" sau "url".
De asemenea folosirea "ã", "â", "î" si "Î" ar fi de recomandat mãcar în titluri.
Ati putea traduce articolele în urma unor meciuri importante si în englezã. Lucrez ca translator si mã ofer sã fac asta "for free".
Mai sunt si alte propuneri, dar astept un rãspuns mai întâi.
No answer.
Rubrica asta este degeaba! Mai bine stergeti-o!
Nu este degeaba. Luam la cunostinta de parerile utilizatorilor si incercam in masura timpului sa le rezolvam.
Vom incerca sa avem articole traduse. Vom incerca un material despre revenirea ult*ras, vom incerca sa folosim corect limba romana. Nu e posibil chiar totul atat de repede dar se vor mai face imbunatatiri.
Sunteti atipici pentru Romania,in sensul bun al cuvantului.Ati facut de regula comentarii pertinente si obiective despre fenomenul fotbal.Tineti-o tot asa!Sper sa aiba ceva de tras din aceste concluzii ale voastre si moderatorii site-rilor echipelor concurente!
Na ca am inceput cu linguseala.Sa fie prima si ultima oara,promit.
alo, mai actualizati si voi clasamentul ala!
Toronto trebuie inlocuit,nu mai lucreaza pentru noi,si inca nu am gasit cu cine sa il inlocuim la sectiunea respectiva...Se ofera cineva voluntar?
vreau eu
dar nu cred ca vreti voi
vreau eudar nu cred ca vreti voi
depinde cum te-ai comportat pe forum :?
Rezultatele concursului de pronosticuri vor fi updatate cat de curand !
se pare ca iar au inceput astia mici sa dea spam pe PRV...
Anume?
Mai multa atentie acordata copilasilor "scapati" de pe mirc. De multe ori a devenit foarte grea urmarirea unui subiect din cauza acestora. E parerea mea si sper sa o luati ca atare si nu ca pe un repros. Sugestie: vorbiti cu utilizatori in care aveti incredere si oferiti-le "postul" de moderator special pentru "starpirea" mesajelor pe langa subiect.
Va felicit in primul rand pentru ca aveti coloana vertebrala! Prietenii stiu la ce ma refer... :wink:
PS: ma mandresc cu faptul ca stelistii au site-ul asta... cred ca tata (de la el am mostenit pasiunea pt Steaua )e satul de fcsteaua.ro :lol: :lol: :lol:
se pare ca iar au inceput astia mici sa dea spam pe PRV...
Daca te referi la ala cu bancurile am patit-o si eu...
acel personaj a luat ban.
nu vreau sa par carcotas sau tipicar dar conform clasamentului vostru de pe prima pagina, sportul n-a jucat campionatul asta decat 25 de meciuri. ma refer la suma dintre victorii, egaluri si infrangeri. ![]()
la fel iasiul si vasluiul. ![]()
Nu inteleg de ce in sondajul de pe prima pagina nu este trecut si cuplul Dica-Iacob? Pentru ca asta este cel mai indreptatit sa fie.
imi pare ca mai e un pic si faceti 15000 de utilizatori inregistrati. ceea ce e mult, dupa parerea mea. felicitari!
multi nu mai activeaza pe site.
se pare ca de cind este Virgil moderator forumul functioneaza "la parametrii normali"...
ora forumului este decalata cu 3 ore. se poate face ceva in privinta actualizarii ascesteia ?
scuze pt topicul deschis ![]()
Orele sunt aproape sigur corecte, dar ceea ce dumneavoastra s-ar putea sa vedeti ca toate orele afisate sunt intr-o zona cu fus orar diferit fata de cea in care sunteti. Daca este asa, ar trebui sa va schimbati setarea din profil pentru zona de fus orar in care sunteti, cum ar fi Bucuresti, Londra, Paris, etc. Va rugam, sa observati ca schimbarea zonei de fus orar, ca majoritatea setarilor, poate fi facuta doar de utilizatorii inregistrati. Deci daca nu sunteti inregistrat, acesta este un moment bun sa o faceti, daca imi permiteti jocul de cuvinte!
Daca sunteti sigur ca ati setat zona de fus orar corect si ora inca este diferita, cel mai probabil raspuns este ora de vara. Programul nu a fost gandit sa se plieze dupa schimbarile facute intre ora standard si cea de vara asa ca in timpul lunilor de vara ora poate fi diferita cu 60 de minute fata de cea locala reala.
as dori sa intreb echipa fcsteaua ce au raspuns cei de la Fare la memoriul depus de ei in limba germana in care explica scandandarile noastre?
Acest raspuns va fi publicat pe prima pagina in momentul in care fcsteaua.ro va dispune de el.
sa dispune de raspuns, sau de traducere ? raspunsul il au deja, fiind deja atasat http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2518 traducerea insa nu este, dar pt cineva care cunoaste germana cred ca nu are ce face in 15 minute, cu tot cu editarea traduceriiAcest raspuns va fi publicat pe prima pagina in momentul in care fcsteaua.ro va dispune de el.