L-as plati pe chelner sa-mi aduca una bucata vin intr-o sticla de sprite
Ce ai face daca un poponar caucazian ar veni cu o dacie la 4 dimineata in fata blocului tau si ar asculta Salam -.-?
L-as plati pe chelner sa-mi aduca una bucata vin intr-o sticla de sprite
Ce ai face daca un poponar caucazian ar veni cu o dacie la 4 dimineata in fata blocului tau si ar asculta Salam -.-?
N-ar avea cum pentru ca eu stau in Rahova, si aici se asculta doar Mozzart.
Ce ai face daca ai fi rapit de Ben Laden?
As plange.
Ce ai face daca ai avea un coi in talpa?
P.S:"In Rahova se asculta doar Mozzart"-Ce vrajeala ai in tine
-
As umbla pe varfuri.
Ce ai face daca ai stii sigur ca maine e sfarsitul lumii?
mi-as baga plua
ce-ai face daca Gigi ar muri otravit ?
M-as mira ca exista ceva mai otravitor decat el.
Ce ai face daca l-ar umili pe nea Imi?
As schimba canalul.
Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu Mironica?
puscarie, pentru omor deosebit de grav.
ce-ai face daca ai fi coleg de celula cu banciu?
L-as pune sa-mi povesteasca despre Turul Frantei !
Ce-ai face daca ai fi impotent?
As face ce-a facut si banciu-as comenta turul frantiei
Ce-ai face daca ai observa ca usor,usor huliganii au devenit "incurajatori"?
As pleca de la Nord la SUD ![]()
Ce-ai face daca o grasa nimfomana te-ar considera foarte dragut?
As ignora-o perioade lungi de timp si nu m-as intalni cu ea. (eu chiar am dat peste cineva asa)
Ce ai face daca Inna ti-ar canta la nunta?
Nu as invita-o pe Inna la nunta mea! ![]()
Ce ai face daca la nunta, la 11:59 noaptea ar veni garda sa dea 'stingerea' ?
Le-as da o sarma, o sticla de vin si un calduros " carati-va de la nunta mea ".
Ce ai face daca ti-ar intra o vaca la nunta si s-ar balega in mijlocu' ringului de dans? ( animal, d-ala cu 4 picioare. )
friptura de vita
ce ai face daca ai astepta pana in noaptea nuntii sa faci sex cu nevasta-ta , si apoi sa descoperi ca e hermafrodita ?
prefer sa nu raspund , exista multe variante ![]()
ce-ai face daca Becali ar avea cancer inoperabil ?
V-as invita pe toti la mine-n curte, si am bea si canta timp d 7 zile fara oprire. Asta, daca va tine...
Ce-ai face daca ai stii ca tac-tu-i milionar in dolari zimbabueni?
mi-as baga plua , din nou ..sau i-as converti in dolari americani !
ce-ai face daca l ai prinde pe Argaseala in pat cu maica-ta ?
I-as impusca pe amandoi !
Ce ai face daca ai fi un travestit ?
Nu as fi.
Ce ai face daca ai vrea sa pleci la una mica in spatele blocului si niste forumisti (ca voi) te-ar tine pe loc?
As inchide calculatoru
Ce ai face daca ai fi coleg de camera cu un dinamovist manelist drogat?
L-as arunca pe geam si mi-as cauta un coleg de la SUD.
Ce-ai face daca toti din familia ta sunt dinamovisti si numai tu stelist?
mi-as schimba numele , renegandu-i !
ce-ai face daca Corsicanu sau Butelie sau Vali bulgaru' ti-ar canta o serenada ?
Mi-as cumpara un kalashnikov, restul vine de la sine.
Ce-ai face daca ar veni la tine, acasa, GB, vrand sa se impace cu tine?
mi-as deschide slitu sa se impace cu mine
ce ai face daca ar fi Ghencea plina de vuvuzele la meciu cu potaile?