FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1789101131»
Ro.OBert17.07.2010 11:01

L-as plati pe chelner sa-mi aduca una bucata vin intr-o sticla de sprite

 

 

 

Ce ai face daca un poponar caucazian ar veni cu o dacie la 4 dimineata in fata blocului tau si ar asculta Salam -.-?

Daniel-Ionut17.07.2010 11:10

N-ar avea cum pentru ca eu stau in Rahova, si aici se asculta doar Mozzart.

 

Ce ai face daca ai fi rapit de Ben Laden?

Ro.OBert17.07.2010 12:20

As plange.

 

 

Ce ai face daca ai avea un coi in talpa?

 

 

 

P.S:"In Rahova se asculta doar Mozzart"-Ce vrajeala ai in tine :D-

danimarcu17.07.2010 13:00

As umbla pe varfuri.

 

Ce ai face daca ai stii sigur ca maine e sfarsitul lumii?

S.S.Lazio17.07.2010 13:02

mi-as baga plua

ce-ai face daca Gigi ar muri otravit ?

danimarcu17.07.2010 13:12

M-as mira ca exista ceva mai otravitor decat el.

 

Ce ai face daca l-ar umili pe nea Imi?

Juggernaut17.07.2010 13:41

As schimba canalul.

 

Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu Mironica?

il_scorpio17.07.2010 15:05

puscarie, pentru omor deosebit de grav.

 

ce-ai face daca ai fi coleg de celula cu banciu?

blindica17.07.2010 19:12

L-as pune sa-mi povesteasca despre Turul Frantei !

 

 

Ce-ai face daca ai fi impotent?

weedandweird17.07.2010 21:06

As face ce-a facut si banciu-as comenta turul frantiei

 

Ce-ai face daca ai observa ca usor,usor huliganii au devenit "incurajatori"?

RedScorpyON18.07.2010 07:10

As pleca de la Nord la SUD :)

 

Ce-ai face daca o grasa nimfomana te-ar considera foarte dragut?

blindica18.07.2010 07:35

As ignora-o perioade lungi de timp si nu m-as intalni cu ea. (eu chiar am dat peste cineva asa)

 

Ce ai face daca Inna ti-ar canta la nunta?

Daniel-Ionut18.07.2010 07:45

Nu as invita-o pe Inna la nunta mea! :huh:

 

Ce ai face daca la nunta, la 11:59 noaptea ar veni garda sa dea 'stingerea' ?

navodarean18.07.2010 08:41

Le-as da o sarma, o sticla de vin si un calduros " carati-va de la nunta mea ".

 

Ce ai face daca ti-ar intra o vaca la nunta si s-ar balega in mijlocu' ringului de dans? ( animal, d-ala cu 4 picioare. )

RaMs3s18.07.2010 11:30

friptura de vita

 

ce ai face daca ai astepta pana in noaptea nuntii sa faci sex cu nevasta-ta , si apoi sa descoperi ca e hermafrodita ?

S.S.Lazio18.07.2010 11:48

prefer sa nu raspund , exista multe variante :))

 

ce-ai face daca Becali ar avea cancer inoperabil ?

navodarean18.07.2010 12:47

V-as invita pe toti la mine-n curte, si am bea si canta timp d 7 zile fara oprire. Asta, daca va tine...

 

 

Ce-ai face daca ai stii ca tac-tu-i milionar in dolari zimbabueni?

S.S.Lazio18.07.2010 13:03

mi-as baga plua , din nou ..sau i-as converti in dolari americani !

ce-ai face daca l ai prinde pe Argaseala in pat cu maica-ta ?

RobYnho18.07.2010 13:35

I-as impusca pe amandoi !

 

Ce ai face daca ai fi un travestit ?

Daniel-Ionut18.07.2010 13:36

Nu as fi.

Ce ai face daca ai vrea sa pleci la una mica in spatele blocului si niste forumisti (ca voi) te-ar tine pe loc?

iNsTiGaToR18.07.2010 13:57

As inchide calculatoru

 

Ce ai face daca ai fi coleg de camera cu un dinamovist manelist drogat?

navodarean18.07.2010 15:03

L-as arunca pe geam si mi-as cauta un coleg de la SUD.

 

Ce-ai face daca toti din familia ta sunt dinamovisti si numai tu stelist?

S.S.Lazio18.07.2010 15:22

mi-as schimba numele , renegandu-i !

 

ce-ai face daca Corsicanu sau Butelie sau Vali bulgaru' ti-ar canta o serenada ?

navodarean18.07.2010 15:44

Mi-as cumpara un kalashnikov, restul vine de la sine.

 

Ce-ai face daca ar veni la tine, acasa, GB, vrand sa se impace cu tine?

Alex88pl18.07.2010 18:03

mi-as deschide slitu sa se impace cu mine

 

 

ce ai face daca ar fi Ghencea plina de vuvuzele la meciu cu potaile?

«1789101131»