FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1293031»
fredysteaua10.11.2010 19:36

raspunsul contine 3 cuvinte si 3 persoane: manager a trois

 

ce ai face daca si bunicasa ar fi la fel de buna ca masa ? :steag_sah_mic:

AG10.11.2010 19:58

as face o rima si o trio .. " i-am **** familia... mama, fica si bunica"

 

ce-ai face daca s-ar da mata la tine ? =))

Robert Aeroth11.11.2010 15:40

as suna protectia copilului

 

Ce ai face daca ti-as spune unu ca stelistii sunt niste pampalai?

AG11.11.2010 19:55

i-as rupe capul

 

ce ai face daca am ajunge sa jucam finala cupei cu Dinamo ??

navodarean11.11.2010 21:46

ma duc la meci.

 

ce-ai face daca s-ar pune la cale un plan prin care jandarmeria sa ia bataie de la toti suporterii echipelor din Ro ?

razvan2812.11.2010 21:06

Mi-as pregati arsenalul

 

 

Ce ai face daca maine Jandarmeria ar anunta ca fiecare suporter implicat in incidente va fi obligat sa faca stagiul militar si va fi trimis in Irak ?

«1293031»