I-as explica , ca nu sunt interesat de ea si ca isi pierde timpul cu mine.
Ce ai face daca m-ai prinde cu nevasta-ta?
I-as explica , ca nu sunt interesat de ea si ca isi pierde timpul cu mine.
Ce ai face daca m-ai prinde cu nevasta-ta?
n-ati mai prinde ziua de maine
ce ai face daca ai pleca in spania ?
m-as intoarce cu avionul de repatrieri:)))
Ce ai face daca ti-ai prinde degetul intr-o cursa de soricei?
@ag cum adica "n-ati" era vorba doar de mine ...sau mai sunt si altii?=)))))
nimic,nu cred ca m-ar durea
ce-ai face daca Daniel ar inchide topicul asta ca e cam degeaba?
se referea la tine si la ea
i-as sparge fatza aia de rahovar
ce ai face daca s-a desfiinta sudul ?
@ag cum adica "n-ati" era vorba doar de mine ...sau mai sunt si altii?=)))))
si tu si ea
i-as sparge fatza aia de rahovar
Poate iti dau mare capac de'ti tziuie.
Mi-ar parea rau.
Ce ai face daca te-as obliga sa asculti muzica bisericeasca zilnic?
@ag ups gresealea mea ,aveam fantezii erotice:)))))
ti-as spune ca imi place sa ma lasi in pace
ce-ai face daca ti-ar da Daniel mare capac?
aveam fantezii erotice:)))))
cu baieti? ![]()
as intoarce fata catre Dumnezeu ![]()
ce ai face daca te-ai trezi si vei realiza k Steaua nu a batut.. a fost doar un vis?
@ag ups gresealea mea ,aveam fantezii erotice:)))))
o arzi aiurea.. ai vrea tu nebunule ![]()
as mai fuma marfa d'aia ca isi face efectul
ce ai face daca ai gasi un portofel cu bani?
Alex acu fiecare cu ce-l doare ![]()
Nu as mai fi prost ca data trecuta cand l-am dat inapoi si l-as lua....
Ce ai face daca ai gasi o geanta in care nu stii daca sunt bani sau praz ? ![]()
as deschide-o sa vad ce e in ea
ce-ai face daca ti-ar fi rau ca ai baut prea mult azi-noapte?
As cauta sa dorm ca sa scap de mahmureala
Ce ai face daca nu ai mai putea sa bei tarie ?
as bea lichid..
ce ai face daca nu ai avea voie sa mananci decat cu paiul, si cei ce au grija de tine, sa iti dea doar alcool !?
Nu m-ar deranja ![]()
Ce ai face daca ai fi la 2 dimineata intr-o statie de metrou ?
Cu cine? Singur sau cu o fata? ![]()
Ce-ai face daca ciobanu il vinde pe Stancu?
M-as bucura ca nu l-a dat pe Gardos.
Ce ai face daca Steaua si-ar face imn o manea?
IMPOSIBIL !
Ce ai face daca Steaua si-ar face in sfarsit un imn adevarat ?
IMPOSIBIL!
ce-ai face daca te-ar plimba ciobanul in maibah?
asasinat de lux
ce ai face daca l-as ingropa pe cioban in curtea casei tale ?
Nu ma supar, ramane intre noi. Tu adu-l ![]()
Ce ai face daca ar vrea sa te bata tasu fostei ?
Aoleu , am pus-o ! Lucreaza in Armata ![]()
Ce-ai face daca pe 1 Decembrie ar flutura prin Bucuresti steagul ungariei ?
mor in razboi
ce-ai face daca soacrata s-ar da la tine ?
Daca ai vedea cum arata nu ai mai pune intrebarea asta.
sa raspunda altul.
as fi oripilat.. s-a dat deja si e un fel de willy ..
cum ai reactiona daca ar fi la fel de buna ca si fisa, ?