FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«128293031»
Robert Aeroth04.11.2010 18:46

I-as explica , ca nu sunt interesat de ea si ca isi pierde timpul cu mine.

 

 

Ce ai face daca m-ai prinde cu nevasta-ta?

AG04.11.2010 19:45

n-ati mai prinde ziua de maine

 

ce ai face daca ai pleca in spania ?

Robert Aeroth04.11.2010 19:47

m-as intoarce cu avionul de repatrieri:)))

 

 

 

Ce ai face daca ti-ai prinde degetul intr-o cursa de soricei?

 

 

@ag cum adica "n-ati" era vorba doar de mine ...sau mai sunt si altii?=)))))

Alex88pl04.11.2010 20:58

nimic,nu cred ca m-ar durea

 

ce-ai face daca Daniel ar inchide topicul asta ca e cam degeaba?

 

se referea la tine si la ea

AG04.11.2010 21:02

i-as sparge fatza aia de rahovar

 

ce ai face daca s-a desfiinta sudul ?

 

 

@ag cum adica "n-ati" era vorba doar de mine ...sau mai sunt si altii?=)))))

si tu si ea

Daniel-Ionut04.11.2010 21:04
i-as sparge fatza aia de rahovar

 

Poate iti dau mare capac de'ti tziuie.

Robert Aeroth04.11.2010 21:05

Mi-ar parea rau.

 

Ce ai face daca te-as obliga sa asculti muzica bisericeasca zilnic?

 

 

@ag ups gresealea mea ,aveam fantezii erotice:)))))

Alex88pl04.11.2010 22:05

ti-as spune ca imi place sa ma lasi in pace

 

ce-ai face daca ti-ar da Daniel mare capac?

 

aveam fantezii erotice:)))))

cu baieti? :blink:

AG04.11.2010 22:07

as intoarce fata catre Dumnezeu :)

 

ce ai face daca te-ai trezi si vei realiza k Steaua nu a batut.. a fost doar un vis?

 

 

@ag ups gresealea mea ,aveam fantezii erotice:)))))

 

o arzi aiurea.. ai vrea tu nebunule :))

Robert Aeroth04.11.2010 22:14

as mai fuma marfa d'aia ca isi face efectul

 

 

ce ai face daca ai gasi un portofel cu bani?

 

 

 

Alex acu fiecare cu ce-l doare :bananadance:

razvan2807.11.2010 10:59

Nu as mai fi prost ca data trecuta cand l-am dat inapoi si l-as lua....

 

 

Ce ai face daca ai gasi o geanta in care nu stii daca sunt bani sau praz ? :naughty:

Alex88pl07.11.2010 11:48

as deschide-o sa vad ce e in ea

 

ce-ai face daca ti-ar fi rau ca ai baut prea mult azi-noapte?

razvan2808.11.2010 17:43

As cauta sa dorm ca sa scap de mahmureala

 

Ce ai face daca nu ai mai putea sa bei tarie ?

AG08.11.2010 19:16

as bea lichid..

ce ai face daca nu ai avea voie sa mananci decat cu paiul, si cei ce au grija de tine, sa iti dea doar alcool !?

razvan2808.11.2010 22:24

Nu m-ar deranja :D

 

 

Ce ai face daca ai fi la 2 dimineata intr-o statie de metrou ?

Omdrem09.11.2010 07:04

Cu cine? Singur sau cu o fata? :))

 

Ce-ai face daca ciobanu il vinde pe Stancu?

y-jam09.11.2010 07:23

M-as bucura ca nu l-a dat pe Gardos.

 

Ce ai face daca Steaua si-ar face imn o manea?

razvan2809.11.2010 17:11

IMPOSIBIL !

 

Ce ai face daca Steaua si-ar face in sfarsit un imn adevarat ?

Alex88pl09.11.2010 17:27

IMPOSIBIL!

 

ce-ai face daca te-ar plimba ciobanul in maibah?

AG09.11.2010 18:32

asasinat de lux

 

ce ai face daca l-as ingropa pe cioban in curtea casei tale ?

Robert Aeroth09.11.2010 19:40

Nu ma supar, ramane intre noi. Tu adu-l ;)

 

 

Ce ai face daca ar vrea sa te bata tasu fostei ?

RaMs3s09.11.2010 19:57

Aoleu , am pus-o ! Lucreaza in Armata :))

 

Ce-ai face daca pe 1 Decembrie ar flutura prin Bucuresti steagul ungariei ?

AG10.11.2010 17:14

mor in razboi

 

ce-ai face daca soacrata s-ar da la tine ?

 

 

vlad10.11.2010 18:32

Daca ai vedea cum arata nu ai mai pune intrebarea asta.

 

sa raspunda altul.

AG10.11.2010 18:59

as fi oripilat.. s-a dat deja si e un fel de willy ..

 

cum ai reactiona daca ar fi la fel de buna ca si fisa, ?

«128293031»