FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«12728293031»
navodarean05.10.2010 19:15

Sa nasca in timp ce da gol Stancu, scor final javrele de pekinezi obositi 0 - 5 Steaua , ar fi ceva divin. As muri probabil

 

 

Ce-ai face daca ar pleca toti jucatorii de la Steaua din cauza oierului ?

Lentziu06.10.2010 17:06

as incepe o cheta pentru un asasin platit.

 

Ce ai face daca sotia lui Oierul ar fi prietena buna cu sotia ta?:D

razvan2806.10.2010 17:07

I-as zice : Draga de ce umblii cu toate proastele ?

 

Ce ai face daca ai afla ca sotia te inseala cu Gigi ? :))

ionel_9407.10.2010 12:39

as avea 2 motive pentru a scapa de el

ce ai face daca (doamne fereste) pierdem cu Dinamo?

razvan2807.10.2010 12:51

Ti-as da ban :))

 

 

Ce ai face daca am castiga cu Dinamo cu 4-0 ?

savage07.10.2010 14:29

as castiga la pariuri!

ce ai face daca ai sti coregrafia cainilor?

Omdrem07.10.2010 15:27

OFF-TOPIC: Dar ei stiu sa faca coregrafii =))), sunt niste JEGOSI IMPUTITI!

ON-TOPIC: Ma pis pe ea coregrafie de prosti!

 

Ce ai face daca nu batem cu 4-0 ci cu 5-0?

razvan2807.10.2010 16:08

As da de baut :))

 

 

Ce ai face daca maine ar pleca Oierul , dar in locul lui ar veni patron un ungur poponar care e dispus sa investeasca insa ?

Robert Aeroth07.10.2010 17:30

As dezerta.

 

Ce ati face daca v-as spune ca vorbiti aici mai mult despre cioban decat gsp-u ?

navodarean07.10.2010 18:16

As spune ca ai dreptate.

 

 

Ce-ai face daca ai fi beat muci dupa meci ?

savage07.10.2010 18:48

m-as duce acasa.... :hypocrite:

ce ai face daca tu ai fi beat si ai nimeri intr-un bar de gay?

AG07.10.2010 18:53

i'as duce la curve pe banii mei, reeducare

 

ce ai face daca ai merge maine la flamaropl si ungurii sar la bataie ?

razvan2807.10.2010 19:51

M-as bate cu ei , dai in plm de unguri

 

 

Ce ai face daca Transilvania ar fi luata de unguri ?

navodarean07.10.2010 20:24

As face o trupa de vreo 30k, poate mai mult de oameni, si am merge sa invadam hungayria...

 

 

Ce-ai face daca ti-ar propune un ungur sa te nationalizeze ?

AG07.10.2010 20:44

m'as pisa pe el

 

ce ai face daca ar pune steagul ungariei pe ciocolata ROM ?

razvan2808.10.2010 19:00

As lua una sa-i dau foc , ca oricum nu imi place ciocolata ROM

 

 

Ce ai face daca ciocolata Poiana s-ar numi de acum Ungara ? :))

Omdrem09.10.2010 07:56

As manca doar ciocolata belgiana!

 

Ce ai face daca ai vedea ca ungurii din Guvern isi dau seama cat de prosti sunt si pleaca toti?

razvan2809.10.2010 10:20

As invita tot forumul pe Valea Regilor :D

 

 

Ce ai face daca primaria ar lua hotararea sa desfiinteze Valea Regilor ?

AG09.10.2010 10:25

ma pis pe valea lor, sa faca pub'uri cu bere!

 

ce ai face daca batem diseara:X ?

navodarean09.10.2010 11:52

Mneh, nimic special...

 

Ce-ai face daca ai castiga un turneu de poker?

Edededi09.10.2010 12:11

as inchide calculatorul si m-as culca

 

 

Ce ai face daca ai primii o invitatie sa joci intr-o telenovela?

Omdrem09.10.2010 14:13

I-as refuza politicos :))

 

Ce ai face daca Romania ar bate cu 4-0 pe gaini?

razvan2809.10.2010 15:24

Nimic.Nu se va intampla !

 

 

Ce ai face daca nu ai avea caldura , afara ar fi frig si ar ploua si tu ai sta pe forum ?

Robert Aeroth04.11.2010 18:31

As lasa comenturi idioate

 

Ce ai face daca mi-ai fi dator vandut si eu iti cer sa imi speli chilotii ca sa te revansezi?

pytycrys04.11.2010 18:45

Te las in curu' gol. :D

 

Ce ai face daca s-ar indragosti o dinamuista infocata de tine?

«12728293031»