Sa nasca in timp ce da gol Stancu, scor final javrele de pekinezi obositi 0 - 5 Steaua , ar fi ceva divin. As muri probabil
Ce-ai face daca ar pleca toti jucatorii de la Steaua din cauza oierului ?
Sa nasca in timp ce da gol Stancu, scor final javrele de pekinezi obositi 0 - 5 Steaua , ar fi ceva divin. As muri probabil
Ce-ai face daca ar pleca toti jucatorii de la Steaua din cauza oierului ?
as incepe o cheta pentru un asasin platit.
Ce ai face daca sotia lui Oierul ar fi prietena buna cu sotia ta?![]()
I-as zice : Draga de ce umblii cu toate proastele ?
Ce ai face daca ai afla ca sotia te inseala cu Gigi ? ![]()
as avea 2 motive pentru a scapa de el
ce ai face daca (doamne fereste) pierdem cu Dinamo?
Ti-as da ban ![]()
Ce ai face daca am castiga cu Dinamo cu 4-0 ?
as castiga la pariuri!
ce ai face daca ai sti coregrafia cainilor?
OFF-TOPIC: Dar ei stiu sa faca coregrafii =))), sunt niste JEGOSI IMPUTITI!
ON-TOPIC: Ma pis pe ea coregrafie de prosti!
Ce ai face daca nu batem cu 4-0 ci cu 5-0?
As da de baut ![]()
Ce ai face daca maine ar pleca Oierul , dar in locul lui ar veni patron un ungur poponar care e dispus sa investeasca insa ?
As dezerta.
Ce ati face daca v-as spune ca vorbiti aici mai mult despre cioban decat gsp-u ?
As spune ca ai dreptate.
Ce-ai face daca ai fi beat muci dupa meci ?
m-as duce acasa.... ![]()
ce ai face daca tu ai fi beat si ai nimeri intr-un bar de gay?
i'as duce la curve pe banii mei, reeducare
ce ai face daca ai merge maine la flamaropl si ungurii sar la bataie ?
M-as bate cu ei , dai in plm de unguri
Ce ai face daca Transilvania ar fi luata de unguri ?
As face o trupa de vreo 30k, poate mai mult de oameni, si am merge sa invadam hungayria...
Ce-ai face daca ti-ar propune un ungur sa te nationalizeze ?
m'as pisa pe el
ce ai face daca ar pune steagul ungariei pe ciocolata ROM ?
As lua una sa-i dau foc , ca oricum nu imi place ciocolata ROM
Ce ai face daca ciocolata Poiana s-ar numi de acum Ungara ? ![]()
As manca doar ciocolata belgiana!
Ce ai face daca ai vedea ca ungurii din Guvern isi dau seama cat de prosti sunt si pleaca toti?
As invita tot forumul pe Valea Regilor ![]()
Ce ai face daca primaria ar lua hotararea sa desfiinteze Valea Regilor ?
ma pis pe valea lor, sa faca pub'uri cu bere!
ce ai face daca batem diseara:X ?
Mneh, nimic special...
Ce-ai face daca ai castiga un turneu de poker?
as inchide calculatorul si m-as culca
Ce ai face daca ai primii o invitatie sa joci intr-o telenovela?
I-as refuza politicos ![]()
Ce ai face daca Romania ar bate cu 4-0 pe gaini?
Nimic.Nu se va intampla !
Ce ai face daca nu ai avea caldura , afara ar fi frig si ar ploua si tu ai sta pe forum ?
As lasa comenturi idioate
Ce ai face daca mi-ai fi dator vandut si eu iti cer sa imi speli chilotii ca sa te revansezi?
Te las in curu' gol. ![]()
Ce ai face daca s-ar indragosti o dinamuista infocata de tine?