M-as da cu barca ![]()
Ce ai face daca ti-ai dori mult ceva dar nu ai bani de el ![]()
M-as da cu barca ![]()
Ce ai face daca ti-ai dori mult ceva dar nu ai bani de el ![]()
As aduna mari frustrari interioare,incercand sa ma mint ca n-am nevoie.(Cam cum fac acum cu un nou pc).
Ce ai face daca persoanele apropiate ti-ar ascunde lucruri importante cu lunile?
sex cu prietenele lor si nu le-as spune cu lunile
ce-ai face daca ai fi racit cu febra 41 si o tuse care scoala mortii?
Nu m-as mai duce la scoala si as manca pizza
Ce ai face daca ai avea la liceu un profesor caruia i-ai mancat sufletul in generala si el si-ar freca mainile diabolic cand ar afla ca e la clasa ta?
Mneh, nimic...
Ce-ai face daca ar mai baga o boaba Steaua ?
As zice BRAVO!
Ce ai face daca batem?
Nimic ca nu am batut
Ce ai face ar veni la usa ta o bruneta ninfomana , dar de 1.50 metri
who give a **** ? as tufe-o.
Ce-ai face daca iti place de cineva, da' nu stii cum sa-i zici ? ![]()
Am fost si eu in situatia asta...m-as gandi mai mult ce sa ii zic.
Ce ai face daca nu ai mai avea bani nici de o bere si prietenii te invita si la film si la o bere ?
Am fost si eu in situatia asta...m-as gandi mai mult ce sa ii zic.
Ce ai face daca nu ai mai avea bani nici de o bere si prietenii te invita si la film si la o bere ?
as lua o bere pe datorie de la chioscul din colt si un film de pe odc ![]()
Ce ai face daca felix (adica Ramses) ar fi gay?
Il trimit la baiatu' ala care il cauta pe hi5
.
Ce-ai face daca vine Hagi din nou in Ghencea?
as lua o bere pe datorie de la chioscul din colt si un film de pe odc
Ce ai face daca felix (adica Ramses) ar fi gay?
Kaimack , alias " Mihaita boss " ,calm baiete ![]()
M-as intreba "de ce " ?
Ce ai face daca ar veni Dan Petrescu la Steaua cu 1-2 jucatori de la Kuban ?
As zice " asa si ?"
Ce-ai face daca cineva te-ar urmari insistent pe strada ?
La cat de paranoic sunt eu as fi atent la orice miscare a lu ala
Ce ai face daca ar trebui sa te duci maine la liceu da ai un chef nebun sa freci menta ?
As merge la scoala si as incerca sa frec menta acolo
, sau m-as preface ca-s bolnav maine dimineata.
Ce-ai face daca te-ai intalni acum cu Lacatus ?
As incerca sa-l fac sa se razgandeasca.
Ce-ai face daca l-ai intalni acum pe Oleh Protasov?
L-as ruga sa dea o declaratie in care sa zica "Fostul meu patron , Ciobanul , era un labagiu convins care lingea berbecii in cur" ![]()
Ce ai face daca te-ai intalni cu Gigi ? ![]()
I-as da la m**e!
Ce ai face daca l-ai vedea pe cioban in spital?
M-as asigura ca nu mai revine de pe patul de spital.
Ce-ai face daca Steaua ar bate pe Napoli?
M-as scarpina in cur
Ce-ai face daca o femeie te-ar face bou pe strada ?
as pune-o capra
ce ai face daca l-ai gasi pe taicatu in pat cu gagicata ??
La cat de ''sexy'' e taicamiu.....as crede ca sunt intr-o lume paralela
Ce ai face daca Guta te-ar plati sa canti cu el?
i'as lua banii si m'as face pierdut
ce ai face daca dau de baut cu banii tiganului !?
Te-as refuza politicos ,sunt la dieta!
Ce ai face daca ti-as spune ca eu sunt defapt tatal copilului tau?