FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1252627282931»
razvan2815.09.2010 19:43

M-as da cu barca :D

 

 

Ce ai face daca ti-ai dori mult ceva dar nu ai bani de el :))

blindica16.09.2010 16:34

As aduna mari frustrari interioare,incercand sa ma mint ca n-am nevoie.(Cam cum fac acum cu un nou pc).

 

Ce ai face daca persoanele apropiate ti-ar ascunde lucruri importante cu lunile?

Alex88pl16.09.2010 16:56

sex cu prietenele lor si nu le-as spune cu lunile

 

 

ce-ai face daca ai fi racit cu febra 41 si o tuse care scoala mortii?

Ro.OBert16.09.2010 17:07

Nu m-as mai duce la scoala si as manca pizza

 

 

Ce ai face daca ai avea la liceu un profesor caruia i-ai mancat sufletul in generala si el si-ar freca mainile diabolic cand ar afla ca e la clasa ta?

navodarean16.09.2010 19:56

Mneh, nimic...

 

 

Ce-ai face daca ar mai baga o boaba Steaua ?

David16.09.2010 20:05

As zice BRAVO!

 

 

Ce ai face daca batem?

razvan2817.09.2010 17:47

Nimic ca nu am batut

 

Ce ai face ar veni la usa ta o bruneta ninfomana , dar de 1.50 metri

navodarean17.09.2010 18:06

who give a **** ? as tufe-o.

 

 

Ce-ai face daca iti place de cineva, da' nu stii cum sa-i zici ? :D

razvan2817.09.2010 18:29

Am fost si eu in situatia asta...m-as gandi mai mult ce sa ii zic.

 

 

Ce ai face daca nu ai mai avea bani nici de o bere si prietenii te invita si la film si la o bere ?

 

kaymack25.09.2010 14:06
Am fost si eu in situatia asta...m-as gandi mai mult ce sa ii zic.

 

 

Ce ai face daca nu ai mai avea bani nici de o bere si prietenii te invita si la film si la o bere ?

 

 

 

 

as lua o bere pe datorie de la chioscul din colt si un film de pe odc :))

 

 

Ce ai face daca felix (adica Ramses) ar fi gay?

pytycrys25.09.2010 15:26

Il trimit la baiatu' ala care il cauta pe hi5 :D .

Ce-ai face daca vine Hagi din nou in Ghencea?

RaMs3s25.09.2010 15:48
as lua o bere pe datorie de la chioscul din colt si un film de pe odc :))

 

 

Ce ai face daca felix (adica Ramses) ar fi gay?

 

Kaimack , alias " Mihaita boss " ,calm baiete :D

razvan2826.09.2010 10:45

M-as intreba "de ce " ?

 

 

Ce ai face daca ar veni Dan Petrescu la Steaua cu 1-2 jucatori de la Kuban ?

gio_stgloria26.09.2010 18:47

As zice " asa si ?"

 

Ce-ai face daca cineva te-ar urmari insistent pe strada ?

razvan2826.09.2010 19:14

La cat de paranoic sunt eu as fi atent la orice miscare a lu ala

 

 

Ce ai face daca ar trebui sa te duci maine la liceu da ai un chef nebun sa freci menta ?

gio_stgloria26.09.2010 20:00

As merge la scoala si as incerca sa frec menta acolo :D, sau m-as preface ca-s bolnav maine dimineata.

 

Ce-ai face daca te-ai intalni acum cu Lacatus ?

navodarean26.09.2010 21:00

As incerca sa-l fac sa se razgandeasca.

 

 

Ce-ai face daca l-ai intalni acum pe Oleh Protasov?

razvan2827.09.2010 19:19

L-as ruga sa dea o declaratie in care sa zica "Fostul meu patron , Ciobanul , era un labagiu convins care lingea berbecii in cur" :))

 

 

Ce ai face daca te-ai intalni cu Gigi ? :))

Omdrem29.09.2010 13:58

I-as da la m**e!

 

Ce ai face daca l-ai vedea pe cioban in spital?

 

 

 

navodarean29.09.2010 14:22

M-as asigura ca nu mai revine de pe patul de spital.

 

 

Ce-ai face daca Steaua ar bate pe Napoli?

gio_stgloria29.09.2010 16:23

M-as scarpina in cur

 

Ce-ai face daca o femeie te-ar face bou pe strada ?

AG29.09.2010 16:29

as pune-o capra

 

ce ai face daca l-ai gasi pe taicatu in pat cu gagicata ??

iNsTiGaToR30.09.2010 06:26

La cat de ''sexy'' e taicamiu.....as crede ca sunt intr-o lume paralela

 

Ce ai face daca Guta te-ar plati sa canti cu el?

AG30.09.2010 10:28

i'as lua banii si m'as face pierdut

 

ce ai face daca dau de baut cu banii tiganului !?

Robert Aeroth30.09.2010 11:22

Te-as refuza politicos ,sunt la dieta!

 

Ce ai face daca ti-as spune ca eu sunt defapt tatal copilului tau?

«1252627282931»