As merge la munca si as dormi acolo.
Ce-ai face daca ai afla ca esti heterosexual si lumea te-ar judeca pentru asta?
As merge la munca si as dormi acolo.
Ce-ai face daca ai afla ca esti heterosexual si lumea te-ar judeca pentru asta?
De ce m-ar judeca?
Ce-ai face daca esti ratat?
Te-ai numi Becali
Ce ai face daca maine am fi cuceriti de rusi ?
M-as bucura ca joaca Steaua intr-un campionat mai puternic.
Ce ai face daca nu as pune nici o intrebare?
As merge la munca si as dormi acolo.Ce-ai face daca ai afla ca esti heterosexual si lumea te-ar judeca pentru asta?
As rade de ce-a zis Vlad.
Ce ai face sotia sefului te-ar chema p-acasa cand respectivul face ore suplimentare?
As fi politicos si n-as refuza ![]()
Ce ai face daca seful ar avea 1 90 si 100 kg ?
As rade de ce-a zis Vlad.
Off
Sper ca te-ai prins de gluma. A mai fost discutia asta pe topicul cu mistouri cand toti am recunoscut ca suntem heterosexuali convinsi ,numai micutzul Deni nu a vrut sa fie "anormal" ca noi. Speram sa pice cineva in plasa si de data asta.
las evita
ce ai face daca te-ai trezi orb?
As crede ca inca dorm
Ce ai face daca JJ te-ar invita la el la palat sa discutati despre ''pacea cu suporterii''?
M-as duce , i-as bea tot ce ar avea pe acolo (desi nu imi place whiskyul) si i-as zice ca daca vrea pace sa ne finanteze toate coregrafiile si sa ne dea bilete gratis ![]()
Ce ai face daca maine ar anunta oierul ca de maine Steaua va deveni club cu socios (dupa modelul spaniol) ?
Nu stiu ![]()
Ce ai face daca ciobanu ar fi un soi de 'ciac noris' ?
Mi-ar placea sa vad cum isi ia o "karata" in dinti.
Ce ai face daca ai fi nevoit sa te bati cu S.Schilt?
Pentru tine ma bat si cu Bonjasky, Schilt si Mighty Mo la un loc ![]()
Ce ai face daca ti s-ar propune sa participi la "Pariu cu frica" ?
M-as duce sa sar de pe un camion pe altul dar nu sa mananc viermi...aia ii las pt fecali ![]()
Ce ai face daca ai fi invitat la un meci de box cu Nikita? ![]()
I-as rupe nasu
Ce ai face daca ai vedea ca moare topicu' asta ?
As aprinde o lumanare
Ce ai face daca l-ai vedea pe solcanu la usa ta?
As scoate bata de dupa canapea si as juca putin baseball ![]()
Ce ai face daca ar veni Naomi la usa ta ? ![]()
i-as zice ca nu-s pe invers si as goni-o
ce ai face daca Steaua si Dinamo vor forma un singur club de fotbal numit ''Steanamo'' ? ![]()
n'as mai tine cu nimeni ..
) ![]()
ce ai face dak s'ar desfiinta Steaua :-s ? ![]()
n'as mai tine cu nimeni ..)
ce ai face dak s'ar desfiinta Steaua :-s ?
intrebare prost aleasa , next !
ce-ai face daca avionul cu care stelistii au plecat spre Liverpool in care se afla si Gigi Becali & Co se prabuseste ramanand in viata doar jucatorii ?
as decreta 3 zile de sarbatoare nationala
ce ai face daca ar fi asa ?!
As dormi toate cele 3 zile.
Ce ai face daca ai fi singur o zi in tot orasul?
As face cateva arogante...
Ce-ai face daca ar fi iarna aia de zic astia pe la TV?
Un om de zapada.
Ce ai face daca nu ai avea zapada sa faci un om de zapada?
il fac din mamaliga
ce-ai face daca ar veni valu si ti-ar lua calu ?