FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1242526272831»
vlad23.08.2010 05:24

As merge la munca si as dormi acolo.

Ce-ai face daca ai afla ca esti heterosexual si lumea te-ar judeca pentru asta?

navodarean23.08.2010 07:10

De ce m-ar judeca?

 

 

Ce-ai face daca esti ratat?

razvan2823.08.2010 19:30

Te-ai numi Becali

 

Ce ai face daca maine am fi cuceriti de rusi ?

David23.08.2010 19:37

M-as bucura ca joaca Steaua intr-un campionat mai puternic.

 

Ce ai face daca nu as pune nici o intrebare?

blindica23.08.2010 21:10
As merge la munca si as dormi acolo.

Ce-ai face daca ai afla ca esti heterosexual si lumea te-ar judeca pentru asta?

 

As rade de ce-a zis Vlad.

 

Ce ai face sotia sefului te-ar chema p-acasa cand respectivul face ore suplimentare?

razvan2823.08.2010 22:36

As fi politicos si n-as refuza :D

 

Ce ai face daca seful ar avea 1 90 si 100 kg ?

vlad24.08.2010 05:09
As rade de ce-a zis Vlad.

 

Off

Sper ca te-ai prins de gluma. A mai fost discutia asta pe topicul cu mistouri cand toti am recunoscut ca suntem heterosexuali convinsi ,numai micutzul Deni nu a vrut sa fie "anormal" ca noi. Speram sa pice cineva in plasa si de data asta.

steaua_radu25.08.2010 17:29

las evita

 

 

 

ce ai face daca te-ai trezi orb?

iNsTiGaToR26.08.2010 12:41

As crede ca inca dorm

 

Ce ai face daca JJ te-ar invita la el la palat sa discutati despre ''pacea cu suporterii''?

razvan2826.08.2010 13:29

M-as duce , i-as bea tot ce ar avea pe acolo (desi nu imi place whiskyul) si i-as zice ca daca vrea pace sa ne finanteze toate coregrafiile si sa ne dea bilete gratis :D

 

 

Ce ai face daca maine ar anunta oierul ca de maine Steaua va deveni club cu socios (dupa modelul spaniol) ?

iNsTiGaToR26.08.2010 15:46

Nu stiu :))

 

Ce ai face daca ciobanu ar fi un soi de 'ciac noris' ?

dayra26.08.2010 15:57

Mi-ar placea sa vad cum isi ia o "karata" in dinti.

 

Ce ai face daca ai fi nevoit sa te bati cu S.Schilt?

Daniel-Ionut26.08.2010 16:22

Pentru tine ma bat si cu Bonjasky, Schilt si Mighty Mo la un loc :rolleyes:

 

Ce ai face daca ti s-ar propune sa participi la "Pariu cu frica" ?

razvan2826.08.2010 20:57

M-as duce sa sar de pe un camion pe altul dar nu sa mananc viermi...aia ii las pt fecali :D

 

 

Ce ai face daca ai fi invitat la un meci de box cu Nikita? :))

RaMs3s01.09.2010 14:38

I-as rupe nasu

 

Ce ai face daca ai vedea ca moare topicu' asta ?

iNsTiGaToR01.09.2010 16:27

As aprinde o lumanare

 

Ce ai face daca l-ai vedea pe solcanu la usa ta?

razvan2801.09.2010 19:57

As scoate bata de dupa canapea si as juca putin baseball :D

 

Ce ai face daca ar veni Naomi la usa ta ? :))

Shinnok14.09.2010 22:18

i-as zice ca nu-s pe invers si as goni-o

 

ce ai face daca Steaua si Dinamo vor forma un singur club de fotbal numit ''Steanamo'' ? :D

FoTbaLIsTa15.09.2010 07:02

n'as mai tine cu nimeni .. :))) :steag_cruce_invers:

 

 

ce ai face dak s'ar desfiinta Steaua :-s ? :wall:

 

S.S.Lazio15.09.2010 09:39
n'as mai tine cu nimeni .. :)) ) :steag_cruce_invers:

 

 

ce ai face dak s'ar desfiinta Steaua :-s ? :wall:

 

 

intrebare prost aleasa , next !

 

ce-ai face daca avionul cu care stelistii au plecat spre Liverpool in care se afla si Gigi Becali & Co se prabuseste ramanand in viata doar jucatorii ?

AG15.09.2010 10:12

as decreta 3 zile de sarbatoare nationala

 

ce ai face daca ar fi asa ?!

Daniel-Ionut15.09.2010 10:25

As dormi toate cele 3 zile.

 

Ce ai face daca ai fi singur o zi in tot orasul?

navodarean15.09.2010 10:36

As face cateva arogante...

 

 

Ce-ai face daca ar fi iarna aia de zic astia pe la TV?

 

Ro.OBert15.09.2010 12:31

Un om de zapada.

 

Ce ai face daca nu ai avea zapada sa faci un om de zapada?

RaMs3s15.09.2010 13:35

il fac din mamaliga

 

ce-ai face daca ar veni valu si ti-ar lua calu ?

«1242526272831»