FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1222324252631»
Daniel-Ionut17.08.2010 19:35

As rata meciul de joi :(

 

Ce ai face daca un arab gen cel de la City ar cumpara Steaua? :naughty:

steaua_radu17.08.2010 21:31

M-as bucura

 

 

 

ce ai face daca te-ai trezi in trupul lui Becali?

:D

Ronnie17.08.2010 22:56

Sex cu toate femeile din Bamboo.

 

Ce-ai face daca ai avea bani, multi bani, o gramada de bani?

dee18.08.2010 07:02

nesimtit de multi bani? "Diamond dream":-)

ce-ai face daca prietenii te-ar surprinde cu un bilet la meciul de maine al Stelei?

diamond_shoe.jpg

Daniel-Ionut18.08.2010 07:08

Nu m-ar surprinde pentru ca ma duc eu sa imi iau bilete.

 

Ce ai face daca eu nu as sti ce este cu pantoful ala pun in acest topic!? :blink:

dee18.08.2010 07:12

ti-as raspunde ca sunt celebrii "Diamond dream"a lui Stuard Weitzman pe care mi i-as permite daca visul lui Ronnie ar fi adevarat.

ce-ai face daca iubita (iubitul) ti-ar face cadou o masina de lux? ai restitui-o in cazul unei despartiri definitive?

AG18.08.2010 07:44

da, pentru ca mi'ar aduce aminte mereu de persoana respectiva,si nu poti spune altor fete "aah, masina o am de la fosta"

 

ce ai face daca nu ar mai vrea masina ?!

razvan2818.08.2010 11:48

I-as zice ia-o ca are schimbator de viteze...cu fata asta numai pe ala o sa mai pui mana :D

 

 

Ce ai face daca ar veni la usa ta 3 copii spunandu-ti sa le dai bani pentru a-si face o brigada in PCH ? :))

AG18.08.2010 12:13

as asculta pliciurile care le vor lua

 

ce ai face daca ai pierde 50 de lei ?

David18.08.2010 12:51

Mi-as baga plua in ei.

Ce ai face daca ai primi o "Oferta de nerefuzat" de la Don Corleone?

razvan2818.08.2010 13:56

As fi noul "tutti capi din grandi famiglia" :))

 

 

Ce ai face daca nu ai avea bani sa iei bilete la meciul de maine ? :))

navodarean18.08.2010 15:01

As face rost...

 

Ce-ai face daca ai vedea unu' cu fular dinam0vist pe Ghencea?

AG18.08.2010 15:41

ti'as spune ca ai pus o intrebare retorica :)))

 

ce ai face daca l'as baga in spital ?

aquilla18.08.2010 16:19

as bea o bere ce sa fac, e deja la spital

 

ce ai face daca maine Romania ar avea o populatie de zece ori mai mica si nu ar mai contine tigani?

Maye18.08.2010 16:19

Cheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef

 

Ce faci cand realizezi ca visezi?

danimarcu18.08.2010 18:52

Ma culc la loc.

 

Ce ai face daca ai afla ca un bun prieten,care ti-e dator-vandut, e lunetist? :naughty:

David18.08.2010 19:23

I-as trimite coordonatele tamplei lui Jiji.

 

Ce ai face daca Jiji ar fi nemuritor?

RedScorpyON18.08.2010 19:28

L-as sinucide :)

 

Ce-ai face daca femeia visurilor tale ar vrea sa te rezolve si tie nu ti s-ar scula?

navodarean18.08.2010 19:35

Exista si alte parti ale corpului.

 

Ce-ai face daca Gigi ar fi Chuck Norris?

razvan2818.08.2010 20:31

As mai astepta putin , Chuck Norris are 71 de ani :D

 

 

Ce ai face daca maine s-ar declara lege martiala impotriva tiganilor , poponarilor si ungurilor ?

blindica18.08.2010 21:25

As spune ca nu trebuie sa mergem pana la asa intrebari in public, pe un site unde pot intra multe categorii de stelisti,pastrandu-mi o bucurie nespusa ,discreta,pentru mine :D

 

Ce ai face daca ai lasa insarcinate doua femei intr-o saptamana?

navodarean18.08.2010 21:44

As fugi in Uguanda.

 

 

Ce-ai face daca femeile alea ar avea rude in Uguanda? :)

RaMs3s18.08.2010 23:43

[ bai blindica , esti cam retinut la intrebarea lu' razvan28 la aia cu legea martiala , prea soft , ar fi petrecere :)) ]

 

 

ma aliez cu canibalii , i-l dau pe unu Bogdan :))

 

ce-ai face daca acei canibali nu s-ar satura de " unu Bogdan " ?

 

 

 

Edededi19.08.2010 00:14

l-as chema pe Gigi la o "intalnire de afaceri"

 

ce-ai face daca te-ai trezii peste 10 ani dintr-o coma adanca si te-ai duce la un meci al Stelei la PS si ai da peste o peluza fara nicio brigada niciun steag etc , plina de tigani?

RaMs3s19.08.2010 01:04

As mai lasa dracu' iarba aia :))

 

Ce ai face daca ma-ta ar baga iarba ca sparta ?

«1222324252631»