As rata meciul de joi ![]()
Ce ai face daca un arab gen cel de la City ar cumpara Steaua? ![]()
As rata meciul de joi ![]()
Ce ai face daca un arab gen cel de la City ar cumpara Steaua? ![]()
M-as bucura
ce ai face daca te-ai trezi in trupul lui Becali?
![]()
Sex cu toate femeile din Bamboo.
Ce-ai face daca ai avea bani, multi bani, o gramada de bani?
Nu m-ar surprinde pentru ca ma duc eu sa imi iau bilete.
Ce ai face daca eu nu as sti ce este cu pantoful ala pun in acest topic!? ![]()
ti-as raspunde ca sunt celebrii "Diamond dream"a lui Stuard Weitzman pe care mi i-as permite daca visul lui Ronnie ar fi adevarat.
ce-ai face daca iubita (iubitul) ti-ar face cadou o masina de lux? ai restitui-o in cazul unei despartiri definitive?
da, pentru ca mi'ar aduce aminte mereu de persoana respectiva,si nu poti spune altor fete "aah, masina o am de la fosta"
ce ai face daca nu ar mai vrea masina ?!
I-as zice ia-o ca are schimbator de viteze...cu fata asta numai pe ala o sa mai pui mana ![]()
Ce ai face daca ar veni la usa ta 3 copii spunandu-ti sa le dai bani pentru a-si face o brigada in PCH ? ![]()
as asculta pliciurile care le vor lua
ce ai face daca ai pierde 50 de lei ?
Mi-as baga plua in ei.
Ce ai face daca ai primi o "Oferta de nerefuzat" de la Don Corleone?
As fi noul "tutti capi din grandi famiglia" ![]()
Ce ai face daca nu ai avea bani sa iei bilete la meciul de maine ? ![]()
As face rost...
Ce-ai face daca ai vedea unu' cu fular dinam0vist pe Ghencea?
ti'as spune ca ai pus o intrebare retorica
)
ce ai face daca l'as baga in spital ?
as bea o bere ce sa fac, e deja la spital
ce ai face daca maine Romania ar avea o populatie de zece ori mai mica si nu ar mai contine tigani?
Cheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef
Ce faci cand realizezi ca visezi?
Ma culc la loc.
Ce ai face daca ai afla ca un bun prieten,care ti-e dator-vandut, e lunetist? ![]()
I-as trimite coordonatele tamplei lui Jiji.
Ce ai face daca Jiji ar fi nemuritor?
L-as sinucide ![]()
Ce-ai face daca femeia visurilor tale ar vrea sa te rezolve si tie nu ti s-ar scula?
Exista si alte parti ale corpului.
Ce-ai face daca Gigi ar fi Chuck Norris?
As mai astepta putin , Chuck Norris are 71 de ani ![]()
Ce ai face daca maine s-ar declara lege martiala impotriva tiganilor , poponarilor si ungurilor ?
As spune ca nu trebuie sa mergem pana la asa intrebari in public, pe un site unde pot intra multe categorii de stelisti,pastrandu-mi o bucurie nespusa ,discreta,pentru mine ![]()
Ce ai face daca ai lasa insarcinate doua femei intr-o saptamana?
As fugi in Uguanda.
Ce-ai face daca femeile alea ar avea rude in Uguanda? ![]()
[ bai blindica , esti cam retinut la intrebarea lu' razvan28 la aia cu legea martiala , prea soft , ar fi petrecere
]
ma aliez cu canibalii , i-l dau pe unu Bogdan ![]()
ce-ai face daca acei canibali nu s-ar satura de " unu Bogdan " ?
l-as chema pe Gigi la o "intalnire de afaceri"
ce-ai face daca te-ai trezii peste 10 ani dintr-o coma adanca si te-ai duce la un meci al Stelei la PS si ai da peste o peluza fara nicio brigada niciun steag etc , plina de tigani?
As mai lasa dracu' iarba aia ![]()
Ce ai face daca ma-ta ar baga iarba ca sparta ?