mis scoate bani din vanzare
ce ai face daca ciobanul ar fi sclavul tau?
mis scoate bani din vanzare
ce ai face daca ciobanul ar fi sclavul tau?
ar fi vai de capul lui
ce ai face daca daca nu ar mai exista internet ?
N-as mai posta pe topicu asta
Ce-ai face daca nu ar mai exista berea ?
Ar insemna sfarsitul lumii ![]()
Ce ai face daca de maine nu ar mai exista telefoane mobile ?
le'as inventa
ce ai face daca nu ai mai exista deloc ?
nimic
Ce ai face daca n-ai avea cu cine sa mergi la meci?
As realiza cum e sa fii iNsTiGaToR.
Ce ai face daca te-ai indragosti de o tiganca?
Nu se poate asa ceva...
Ce ai face daca ai avea ocazia sa omori toti tiganii din tara ?
secunda 2, BAM!
ce-ai face daca ai bere la rece, si nu ai cu cine sa o bei ?
as bea singur ![]()
ce ai face daca as bea singur?
te'as acompania
ce ai face daca nu ai mai avea tigari, si nici bani ?
Ai lua pe ascuns de la magazinul unde lucrezi ![]()
Ce ai face daca de maine s-ar scumpi tigarile si s-ar face 20 lei pachetu ?
Nimic... ca nu fumez.
Ce-ai face daca ai confundat hartia de 10 lei cu cea de 100 lei si ai pus-o intr-o cutie ei milei?
As spune ca sunt prost! Cum sa confunzi asa ceva?! ![]()
Ce ai face daca ai vedea ca un amarat pierde 100 de lei pe strada?
I-as da banii inapoi. ![]()
Ce ai face daca ai realiza ca traiesti in umbra marelui urs?
As pleca de la Zoo innapoi acasa.
Ce ai face daca ai fi nevoit sa postezi dupa Maye?
Nimic ![]()
Ce ai face daca ai fi prins intre zabrauteni la un meci?
@David...am avut cu cine sa merg
era doar o intrebare
off topic:Scoati-ti,scoati-ti!(pronuntat moldoveneste
)
De ce sa fiu prins , ca doar nu ma leaga ![]()
Ce-ai face daca tac-tu ar fi militian sub acoperire in misiune la meciuri ?
As intra gratis la toate meciurile si i-as zice lu tata sa trimita tot dispozitivul la galeria adversa ca au aia torte ![]()
Ce ai face daca maine s-ar topi calota glaciara ?
mi-as cumpara din seara asta o barca
ce ai face daca ar izbucni inca un razboi mondial ?
Nu cred ca s-ar putea intampla asta ![]()
Ce ai face daca s-ar da la tine o fata foarte urata ? ![]()
femeile urate ar trebui impuscate ca ne sperie =)))
ce ai face daca teai trezi dimineata dupa o petrecere cu una de 120 kg si de 60 de ani in pat? ![]()
mi-as da cateva palme sa vad daca am un cosmar
ce ai face daca tre' sa mergi la servici si ti-e somn ?