FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1232425262731»
ionel_9419.08.2010 02:44

mis scoate bani din vanzare

 

ce ai face daca ciobanul ar fi sclavul tau?

 

 

 

AG19.08.2010 07:26

ar fi vai de capul lui

 

ce ai face daca daca nu ar mai exista internet ?

RaMs3s19.08.2010 10:50

N-as mai posta pe topicu asta

 

Ce-ai face daca nu ar mai exista berea ?

razvan2819.08.2010 10:56

Ar insemna sfarsitul lumii :drunk:

 

Ce ai face daca de maine nu ar mai exista telefoane mobile ?

 

 

AG19.08.2010 11:35

le'as inventa

 

ce ai face daca nu ai mai exista deloc ?

iNsTiGaToR19.08.2010 13:01

nimic

 

Ce ai face daca n-ai avea cu cine sa mergi la meci?

David19.08.2010 13:38

As realiza cum e sa fii iNsTiGaToR.

 

Ce ai face daca te-ai indragosti de o tiganca?

razvan2819.08.2010 16:19

Nu se poate asa ceva...

 

 

Ce ai face daca ai avea ocazia sa omori toti tiganii din tara ?

navodarean19.08.2010 16:51

secunda 2, BAM!

 

 

ce-ai face daca ai bere la rece, si nu ai cu cine sa o bei ?

ionel_9419.08.2010 20:57

as bea singur :D

 

ce ai face daca as bea singur?

AG20.08.2010 07:30

te'as acompania

 

ce ai face daca nu ai mai avea tigari, si nici bani ?

razvan2820.08.2010 09:59

Ai lua pe ascuns de la magazinul unde lucrezi :))

 

 

Ce ai face daca de maine s-ar scumpi tigarile si s-ar face 20 lei pachetu ?

Nyghty20.08.2010 10:14

Nimic... ca nu fumez.

 

Ce-ai face daca ai confundat hartia de 10 lei cu cea de 100 lei si ai pus-o intr-o cutie ei milei?

Daniel-Ionut20.08.2010 10:16

As spune ca sunt prost! Cum sa confunzi asa ceva?! :blink:

 

Ce ai face daca ai vedea ca un amarat pierde 100 de lei pe strada?

Maye20.08.2010 10:17

I-as da banii inapoi. :wave:

 

Ce ai face daca ai realiza ca traiesti in umbra marelui urs?

David20.08.2010 11:09

As pleca de la Zoo innapoi acasa.

Ce ai face daca ai fi nevoit sa postezi dupa Maye?

iNsTiGaToR20.08.2010 11:16

Nimic :))

 

Ce ai face daca ai fi prins intre zabrauteni la un meci?

 

@David...am avut cu cine sa merg :)) era doar o intrebare

David20.08.2010 11:30

off topic:Scoati-ti,scoati-ti!(pronuntat moldoveneste :P )

RaMs3s21.08.2010 13:57

De ce sa fiu prins , ca doar nu ma leaga :))

 

Ce-ai face daca tac-tu ar fi militian sub acoperire in misiune la meciuri ?

 

razvan2821.08.2010 17:22

As intra gratis la toate meciurile si i-as zice lu tata sa trimita tot dispozitivul la galeria adversa ca au aia torte :))

 

 

Ce ai face daca maine s-ar topi calota glaciara ?

gio_stgloria21.08.2010 17:28

mi-as cumpara din seara asta o barca

 

ce ai face daca ar izbucni inca un razboi mondial ?

steaua_radu21.08.2010 17:37

mas speria rau de tot.

 

 

 

 

 

 

 

ce ai face daca,o fata foarte urata,te-ar refuza sa faca sex cu tine?

 

 

 

tn2_1847029683_baneR_MIREL_1_.jpg

razvan2821.08.2010 19:44

Nu cred ca s-ar putea intampla asta :))

 

 

 

Ce ai face daca s-ar da la tine o fata foarte urata ? :D

ionel_9423.08.2010 04:50

femeile urate ar trebui impuscate ca ne sperie =)))

 

ce ai face daca teai trezi dimineata dupa o petrecere cu una de 120 kg si de 60 de ani in pat? :))

gio_stgloria23.08.2010 04:58

mi-as da cateva palme sa vad daca am un cosmar

 

ce ai face daca tre' sa mergi la servici si ti-e somn ?

«1232425262731»