FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1212223242531»
SuperstaR1813.08.2010 08:20
as spune k esti putin dezaxat

 

 

ce ai face daca o colega de servici ti'ar face un blow la munca ?

 

as spune: ahhhh, inca o zi normala la serviciu :P

 

 

Ce-ai face daca "munca" inseamna sa lucrezi la FcSteaua2oo3?

 

 

iNsTiGaToR13.08.2010 09:58

As fi dat afara a doua zi

 

Ce ai face daca Jiji te-ar plati sa-l sustii?

 

 

AG13.08.2010 10:02

i'as lua banii si l'as muii

 

ce ai face daca as trage dupa tine ?!

Nyghty13.08.2010 11:47

As fugi in zig-zag.

 

Ce-ai face daca ti s-ar taia curentul pentru o saptamana?

 

danimarcu13.08.2010 19:02

M-as bransa ilegal.

 

Ce ai face daca ai gasi-o pe Elodia?

steaua_radu13.08.2010 19:53

as anunta poltia

 

 

 

ce ai face daca STEUA ar lua campionatul fara suporteri?

 

Daniel-Ionut13.08.2010 19:56

As spune ca aceasta STEUA este mama echipelor!

 

Ce ai face daca nu ai avea net o luna?

danimarcu13.08.2010 20:17

Le-as face o bucurie imensa tuturor userilor de pe acest site.

 

Ce ai face daca te-ar lua xray in echipa lui de agitatori?

dee13.08.2010 21:20

cu siguranta mi-as largi cercul de prieteni, cel putin cu o persoana.

Ce-ai face daca ai avea capacitati extrasenzoriale?

Stryker13.08.2010 21:49

As incerca sa prevad cand va pleaca Jiji de la echipa

 

Ce ai face daca intr-o zi s-ar desfiinta Steaua? (Doamne fereste)

Daniel-Ionut13.08.2010 21:54

Practic imposibil!

 

Ce ai face daca partidul popular al lui Dan diaconesc ar veni la putere? :naughty:

danimarcu13.08.2010 21:57

Asta se va intampla cand se va desfiinta Steaua.

 

Ce ai face daca te-ar invita DD la emisiunea lui ?

steaua_radu14.08.2010 00:55

m-as duce

 

 

 

 

 

 

ce ai face daca Becali ar deveni patronul la clubul Dinamo

 

 

gigi_dinamovist.jpg

navodarean15.08.2010 07:20

M-as imbata de fericire.

 

 

Ce-ai face daca b0rcea ar deveni patronul Stelei ?

blindica15.08.2010 13:51

M-as simti la fel de rau ca si cu ciobanul albanez.

 

 

Ce ai face daca nu ar mai pleca odata musafirii nepoftiti ?!!

razvan2815.08.2010 16:38

Le-as spune ca e timpul sa plece

 

Ce ai face daca ti s-ar oferi un laptop cu 8 milioane , dar folosit de 1 an si ceva , insa in conditii bune ?

danimarcu15.08.2010 19:33

Daca mi s-ar oferi atunci nu mi s-ar mai cere bani pe el.

 

Ce ai face daca echipa ta de petarde ar conduce la pauza cu 2-0 si ar pierde cu 2-3 in fata unei echipe de zombi?

steaua_radu15.08.2010 22:02

echipa nu este petarda si as spune ca asa este in fotbal cu urcusuri si coborasuri.

 

 

 

ce ai face daca te-ai trezi paralizat.

razvan2817.08.2010 08:33

M-as speria e moarte

 

Ce ai face daca nu ai mai avea bani ? :wall:

AG17.08.2010 08:36

as munci in continuare

 

ce ai face daca ti'ar bubui un piston de la motor, exact in ziua de salariu ? :cursing:

danimarcu17.08.2010 17:41

Mi-as baga plua.

 

Ce ai face daca ar cadea Gigi pe geamul de la loja si si-ar rupe gatul?

AG17.08.2010 17:44

valuri pe stadion

 

ce ai face daca i'ar pune sigla lui Dinamo pe cruce?

danimarcu17.08.2010 18:12

M-as pisa cu si mai mare placere pe mormantul lui.

 

Ce ai face daca ti-ar cere Gigi sa-i tufi nevasta ca el nu mai poate?

AG17.08.2010 18:25

sun baieti din peluza

 

ce faci daca moare nevasta'sa in timp ce i'o tragi ?

razvan2817.08.2010 19:23

Te-ai uitat iar la American Pie 7 ? :))

 

Nu s-ar putea intampla asta , nu bag puIa in scroafe

 

 

 

Ce ai face daca maine te-ai trezi cu politia la usa si ai fi arestat preventiv pentru 29 zile ?

«1212223242531»