as spune k esti putin dezaxat
ce ai face daca o colega de servici ti'ar face un blow la munca ?
as spune: ahhhh, inca o zi normala la serviciu ![]()
Ce-ai face daca "munca" inseamna sa lucrezi la FcSteaua2oo3?
as spune k esti putin dezaxat
ce ai face daca o colega de servici ti'ar face un blow la munca ?
as spune: ahhhh, inca o zi normala la serviciu ![]()
Ce-ai face daca "munca" inseamna sa lucrezi la FcSteaua2oo3?
As fi dat afara a doua zi
Ce ai face daca Jiji te-ar plati sa-l sustii?
i'as lua banii si l'as muii
ce ai face daca as trage dupa tine ?!
As fugi in zig-zag.
Ce-ai face daca ti s-ar taia curentul pentru o saptamana?
M-as bransa ilegal.
Ce ai face daca ai gasi-o pe Elodia?
as anunta poltia
ce ai face daca STEUA ar lua campionatul fara suporteri?
As spune ca aceasta STEUA este mama echipelor!
Ce ai face daca nu ai avea net o luna?
Le-as face o bucurie imensa tuturor userilor de pe acest site.
Ce ai face daca te-ar lua xray in echipa lui de agitatori?
cu siguranta mi-as largi cercul de prieteni, cel putin cu o persoana.
Ce-ai face daca ai avea capacitati extrasenzoriale?
As incerca sa prevad cand va pleaca Jiji de la echipa
Ce ai face daca intr-o zi s-ar desfiinta Steaua? (Doamne fereste)
Practic imposibil!
Ce ai face daca partidul popular al lui Dan diaconesc ar veni la putere? ![]()
Asta se va intampla cand se va desfiinta Steaua.
Ce ai face daca te-ar invita DD la emisiunea lui ?
M-as imbata de fericire.
Ce-ai face daca b0rcea ar deveni patronul Stelei ?
M-as simti la fel de rau ca si cu ciobanul albanez.
Ce ai face daca nu ar mai pleca odata musafirii nepoftiti ?!!
Le-as spune ca e timpul sa plece
Ce ai face daca ti s-ar oferi un laptop cu 8 milioane , dar folosit de 1 an si ceva , insa in conditii bune ?
Daca mi s-ar oferi atunci nu mi s-ar mai cere bani pe el.
Ce ai face daca echipa ta de petarde ar conduce la pauza cu 2-0 si ar pierde cu 2-3 in fata unei echipe de zombi?
echipa nu este petarda si as spune ca asa este in fotbal cu urcusuri si coborasuri.
ce ai face daca te-ai trezi paralizat.
M-as speria e moarte
Ce ai face daca nu ai mai avea bani ? ![]()
as munci in continuare
ce ai face daca ti'ar bubui un piston de la motor, exact in ziua de salariu ? ![]()
Mi-as baga plua.
Ce ai face daca ar cadea Gigi pe geamul de la loja si si-ar rupe gatul?
valuri pe stadion
ce ai face daca i'ar pune sigla lui Dinamo pe cruce?
M-as pisa cu si mai mare placere pe mormantul lui.
Ce ai face daca ti-ar cere Gigi sa-i tufi nevasta ca el nu mai poate?
sun baieti din peluza
ce faci daca moare nevasta'sa in timp ce i'o tragi ?
Te-ai uitat iar la American Pie 7 ? ![]()
Nu s-ar putea intampla asta , nu bag puIa in scroafe
Ce ai face daca maine te-ai trezi cu politia la usa si ai fi arestat preventiv pentru 29 zile ?