FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1202122232431»
danimarcu11.08.2010 21:56

I-as strica nunta cu vocea mea.

 

Ce ai face daca te-ar invita Gigi la dans?

AG12.08.2010 07:06

i'as spune ca nu dansez cu oile

 

ce ai face daca Gigi te'ar vrea ginere ??

danimarcu12.08.2010 07:35

I-as tufe fiica dupa care i-as spune ca nu pot accepta deoarece pute a oaie.

 

Ce ai face daca Ilie ar castiga cu Steaua Liga Campionilor?

steaua_radu12.08.2010 09:15

M-as bucura ca am crezut in sansa lui,cand toti comentau.

 

 

 

 

 

 

 

ce ai face daca se disfinteaza Steaua?

danimarcu12.08.2010 09:42

O stare de spirit nu se poate desfiinta.

 

Ce ai face daca ai fi jucator la dinamu?

Daniel-Ionut12.08.2010 09:50

As marca impotriva Stelei (pentru ca as fi jucator profesionist), si dupa gol m'as duce in fata galeriei steliste mi'as scoate tricoul javrelor (pe dedesubt avand un tricou al Stelei) si as incepe sa strig cu ei Dinamo, MUuIE Dinamo!!!

 

Ce ai face daca ai fi jucator la rrrapid?

steaua_radu12.08.2010 19:39

as da pase lui Bogdan Stancu sa dea gol :clap:

:oleole:

 

 

 

 

 

 

ce ai face daca ai fi in locul lui Ilie Dumitrescu

images__25_.jpg

Bombonel9412.08.2010 20:45

mi'as da demisia

 

Ce ai face daca ai fi redactor la site-ul suporterilor stelisti?

Daniel-Ionut12.08.2010 21:02

mai nimic, pentru ca pe site-ul ala este plictiseala maxima.

 

ce ai face daca intr-o zi ai descoperi ca nu mai ai pentru ce sa traiesti? :naughty:

Nyghty12.08.2010 21:06

Nu exista... as bea ca porcu' si a doua zi as lua-o de la capat.

 

Ce-ai face daca ai gasi lipita de usa de-acasa o cheie de la un Olcit ce te-asteapta in fata blocului?

Daniel-Ionut12.08.2010 21:07

As baga piciorul maxim pana in primul zid, praf pulbere fina palarevedere!

 

Ce ai face daca cheia ar fi de la un Golf GTI? :rolleyes:

danimarcu12.08.2010 21:12

As zice " calul primit in dar nu se cauta la dinti".

 

Ce ai face daca Diaconescu ar iesi presedinte?

Nyghty12.08.2010 21:13

M-as ruga sa nu fie mai rau decat acum.

 

Ce-ai face daca ti-ar ramane cheia de la casa blocata in yala si n-ai putea sa intri in casa?

Daniel-Ionut12.08.2010 21:17

As sparge usa.

 

Ce ai face daca nu ai putea sa spargi usa?

danimarcu12.08.2010 21:18

As chema pompierii si i-as pacali ca am auzit inauntru o femeie strigand dupa ajutor.

Ce ai face daca chiar ar fi in casa ta o femeie urland dupa ajutor?

Daniel-Ionut12.08.2010 21:22

As ramane uimit... ce sa caute in casa mea o femeie care urla dupa ajutor? si singura in casa...

 

Ce ai face daca ar intra mascatii peste tine in casa in timp ce dormi, sa iti sparga usa, sa te salte, si pe urma sa se scuze ca au gresit adresa?

danimarcu12.08.2010 21:24

M-as bucura,ar insemna ca nu au venit pt chinezul mort din frigider.

 

Ce ai face daca ai avea un mort in frigider?

Nyghty12.08.2010 21:24
As ramane uimit... ce sa caute in casa mea o femeie care urla dupa ajutor? si singura in casa...

Se ascundea de tine, era speriata :))

 

On: L-as da macelarului care-i pregateste lu' Gigi carnea... i-as spune ca e de berbec chinez , fix cum ii place lu' sefu'.

 

Ce-ai face daca chiar pe tine te cautau mascatii?

Daniel-Ionut12.08.2010 21:27

As opune rezistenta!!!

 

Ce ai face daca as zice sa jucam ruleta ruseasca? :rolleyes:

Nyghty12.08.2010 21:28

Ti-as zice ca eu raman, tu pleci/Undeva la 2 metri sub pamant pentru adanci batraneti.

 

Ce-ai face daca ar curge bere la robinet?

AG12.08.2010 21:34

as fi casnic

 

ce ai face daca ar otravi berea ?

steaua_radu12.08.2010 21:37

as bea Fanta

 

 

 

 

 

ce ai face daca ai casiga un milion euro?

danimarcu12.08.2010 21:38

As lesina.

 

Ce ai face daca ai fi fratele lui Mustata?

steaua_radu12.08.2010 22:25

as purta mustata

 

 

 

 

ce ai face daca lai vedea pe ISUS in camera ta?

clouds_jesus.jpg

AG13.08.2010 06:58

as spune k esti putin dezaxat

 

 

ce ai face daca o colega de servici ti'ar face un blow la munca ?

«1202122232431»