I-as strica nunta cu vocea mea.
Ce ai face daca te-ar invita Gigi la dans?
I-as strica nunta cu vocea mea.
Ce ai face daca te-ar invita Gigi la dans?
i'as spune ca nu dansez cu oile
ce ai face daca Gigi te'ar vrea ginere ??
I-as tufe fiica dupa care i-as spune ca nu pot accepta deoarece pute a oaie.
Ce ai face daca Ilie ar castiga cu Steaua Liga Campionilor?
M-as bucura ca am crezut in sansa lui,cand toti comentau.
ce ai face daca se disfinteaza Steaua?
O stare de spirit nu se poate desfiinta.
Ce ai face daca ai fi jucator la dinamu?
As marca impotriva Stelei (pentru ca as fi jucator profesionist), si dupa gol m'as duce in fata galeriei steliste mi'as scoate tricoul javrelor (pe dedesubt avand un tricou al Stelei) si as incepe sa strig cu ei Dinamo, MUuIE Dinamo!!!
Ce ai face daca ai fi jucator la rrrapid?
mi'as da demisia
Ce ai face daca ai fi redactor la site-ul suporterilor stelisti?
mai nimic, pentru ca pe site-ul ala este plictiseala maxima.
ce ai face daca intr-o zi ai descoperi ca nu mai ai pentru ce sa traiesti? ![]()
Nu exista... as bea ca porcu' si a doua zi as lua-o de la capat.
Ce-ai face daca ai gasi lipita de usa de-acasa o cheie de la un Olcit ce te-asteapta in fata blocului?
As baga piciorul maxim pana in primul zid, praf pulbere fina palarevedere!
Ce ai face daca cheia ar fi de la un Golf GTI? ![]()
As zice " calul primit in dar nu se cauta la dinti".
Ce ai face daca Diaconescu ar iesi presedinte?
M-as ruga sa nu fie mai rau decat acum.
Ce-ai face daca ti-ar ramane cheia de la casa blocata in yala si n-ai putea sa intri in casa?
As sparge usa.
Ce ai face daca nu ai putea sa spargi usa?
As chema pompierii si i-as pacali ca am auzit inauntru o femeie strigand dupa ajutor.
Ce ai face daca chiar ar fi in casa ta o femeie urland dupa ajutor?
As ramane uimit... ce sa caute in casa mea o femeie care urla dupa ajutor? si singura in casa...
Ce ai face daca ar intra mascatii peste tine in casa in timp ce dormi, sa iti sparga usa, sa te salte, si pe urma sa se scuze ca au gresit adresa?
M-as bucura,ar insemna ca nu au venit pt chinezul mort din frigider.
Ce ai face daca ai avea un mort in frigider?
As ramane uimit... ce sa caute in casa mea o femeie care urla dupa ajutor? si singura in casa...
Se ascundea de tine, era speriata ![]()
On: L-as da macelarului care-i pregateste lu' Gigi carnea... i-as spune ca e de berbec chinez , fix cum ii place lu' sefu'.
Ce-ai face daca chiar pe tine te cautau mascatii?
As opune rezistenta!!!
Ce ai face daca as zice sa jucam ruleta ruseasca? ![]()
Ti-as zice ca eu raman, tu pleci/Undeva la 2 metri sub pamant pentru adanci batraneti.
Ce-ai face daca ar curge bere la robinet?
as fi casnic
ce ai face daca ar otravi berea ?
as bea Fanta
ce ai face daca ai casiga un milion euro?
As lesina.
Ce ai face daca ai fi fratele lui Mustata?
as spune k esti putin dezaxat
ce ai face daca o colega de servici ti'ar face un blow la munca ?