Nu as face nimic,stiam de mult ca e.
Ce ai face daca ai afla ca Mustata e partenerul lui preferat?
Nu as face nimic,stiam de mult ca e.
Ce ai face daca ai afla ca Mustata e partenerul lui preferat?
mi'as da seama de ce n'are mustata.. il zgarie la cur pe cioban
ce ai face daca s'ar dizolva Peluza Nord?
Pe aia buni i-as sfatui sa mearga la Sud,iar pe ceilalti sa faca bisnita cu bilete .
Ce ai face daca ai fi fiul lui Patriciu?
as cumpara Steaua , ce mare lucru 20,30 milioane pt patriciu ![]()
Ce ai face daca ar fi un meci Steaua - Dinamo si ar fii 6-0 pt Steaua iar din cauza ploii puternice sa opreasca meciul arbitrul ?
M-ar durea in dos de ploaie,as fi prea bucuros.
Ce ai face daca managerul ti-ar spune ca nu sunt fonduri pentru mariri salariale?
Daca imi convine salariul...nimic
Ce ai face daca ai avea numai dinamuisti in bloc?
As vopsi blocul in ros-albastru.
Ce ai face daca ai avea o casa in camp?
As vrea sa te am pe tine vecina.
Ce ai face daca am reveni la comunism?
m'as face pionier ![]()
ce ai face daca ai fi expulzat din tara?
M-AS BUCURA.
![]()
CE AI FACE DACA AI FI FATA ? SAU BAIAT.
M-as bucura de intrebare .
Si as considera ca indiferent de sex,nu voi avea ca semnatura :"Isus este viu". L-as intreba pe respectivu` daca stie unde trebuie plasat al doilea "i".
Ce ai face daca,in timp ce faci sex cu o amica,te-ar suna prietena ta ?
resping apelul, ulterior ii spun ca eram intr'o sedinta de servici
ce ai face daca ai fi liber in ziua respectiva si prietena ar sti ?
menaje a trois
Ce-ai face daca ai conduce Steaua?
as sta in umbra
ce ai face daca as conduce Steaua ?
Probabil ca m-as ruga sa vina Gigi inapoi.
Ce ai face daca ai fi bodyguardul lui Gigi ?
as descarca arma accidental in el
ce ai face daca ar fi asa?
Mi-as pune poza ta in marime naturala pe perete.
Ce ai face daca ar scapa?
As mai descarca inca 2-3 incarcatoare, accidental bineinteles in el.
Ce ai face daca si-ar trimite gorilele dupa tine acasa?
Nu as raspunde la usa. ![]()
Ce ai face daca steaua_radu nu ar stii care-i treaba cu topicul asta?
l-as trimite la pagina 1 sa citeasca despre ce e vorba
ce ai face daca s-ar inchide topicul cand ajunge la 30 de pagini?
Ti-as multumi pentru idee.
Ce ai face daca as inchide topicul la pagina 30?
As zice ca este a nu stiu cata oara cand zici ca inchizi un topic si nu pui in practica.
Ce ai face daca te-ar santaja Nutu Camataru sa lucrezi pentru clanul sau?
As lucra pentru clanul lui daca n-as avea de ales ![]()
Ce ai face daca luni stadionu o sa fie plin cu zabrauteni?
cumpar cartelele alea de la wizi si ma pun pe dat alarme !
ce ai face daca Steaua ar retrograda, si ciobanul ar pleca?
As fi bucuros ca a plecat jegul!
Ce ai face daca te-ar ruga Jiji sa canti la nunta uneia din fiicele lui?