FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1192021222331»
danimarcu09.08.2010 22:59

Nu as face nimic,stiam de mult ca e.

 

Ce ai face daca ai afla ca Mustata e partenerul lui preferat?

AG10.08.2010 07:21

mi'as da seama de ce n'are mustata.. il zgarie la cur pe cioban

 

ce ai face daca s'ar dizolva Peluza Nord?

danimarcu10.08.2010 19:19

Pe aia buni i-as sfatui sa mearga la Sud,iar pe ceilalti sa faca bisnita cu bilete .

 

Ce ai face daca ai fi fiul lui Patriciu?

ShakEEZ10.08.2010 19:44

as cumpara Steaua , ce mare lucru 20,30 milioane pt patriciu :bananadance:

Ce ai face daca ar fi un meci Steaua - Dinamo si ar fii 6-0 pt Steaua iar din cauza ploii puternice sa opreasca meciul arbitrul ?

 

 

blindica10.08.2010 20:18

M-ar durea in dos de ploaie,as fi prea bucuros.

 

Ce ai face daca managerul ti-ar spune ca nu sunt fonduri pentru mariri salariale?

iNsTiGaToR10.08.2010 20:19

Daca imi convine salariul...nimic

 

Ce ai face daca ai avea numai dinamuisti in bloc?

dayra10.08.2010 21:09

As vopsi blocul in ros-albastru.

 

Ce ai face daca ai avea o casa in camp?

Daniel-Ionut10.08.2010 21:24

As vrea sa te am pe tine vecina.

 

Ce ai face daca am reveni la comunism?

AG11.08.2010 06:51

m'as face pionier :))

 

ce ai face daca ai fi expulzat din tara?

steaua_radu11.08.2010 07:40

M-AS BUCURA.

:clap:

 

 

 

CE AI FACE DACA AI FI FATA ? SAU BAIAT.

Tanaru` Young11.08.2010 10:25

M-as bucura de intrebare . :kisstogether: Si as considera ca indiferent de sex,nu voi avea ca semnatura :"Isus este viu". L-as intreba pe respectivu` daca stie unde trebuie plasat al doilea "i".

 

 

 

Ce ai face daca,in timp ce faci sex cu o amica,te-ar suna prietena ta ?

AG11.08.2010 11:28

resping apelul, ulterior ii spun ca eram intr'o sedinta de servici

 

ce ai face daca ai fi liber in ziua respectiva si prietena ar sti ?

Ronnie11.08.2010 11:37

menaje a trois

 

Ce-ai face daca ai conduce Steaua?

AG11.08.2010 12:09

as sta in umbra

 

ce ai face daca as conduce Steaua ?

danimarcu11.08.2010 12:18

Probabil ca m-as ruga sa vina Gigi inapoi.

 

Ce ai face daca ai fi bodyguardul lui Gigi ?

AG11.08.2010 12:45

as descarca arma accidental in el

 

ce ai face daca ar fi asa?

danimarcu11.08.2010 12:48

Mi-as pune poza ta in marime naturala pe perete.

 

Ce ai face daca ar scapa?

Daniel-Ionut11.08.2010 12:54

As mai descarca inca 2-3 incarcatoare, accidental bineinteles in el.

 

Ce ai face daca si-ar trimite gorilele dupa tine acasa?

danimarcu11.08.2010 18:50

Nu as raspunde la usa. :)

 

Ce ai face daca steaua_radu nu ar stii care-i treaba cu topicul asta?

AG11.08.2010 19:54

l-as trimite la pagina 1 sa citeasca despre ce e vorba

 

ce ai face daca s-ar inchide topicul cand ajunge la 30 de pagini?

Daniel-Ionut11.08.2010 20:14

Ti-as multumi pentru idee.

 

Ce ai face daca as inchide topicul la pagina 30?

blindica11.08.2010 20:25

As zice ca este a nu stiu cata oara cand zici ca inchizi un topic si nu pui in practica.

 

 

Ce ai face daca te-ar santaja Nutu Camataru sa lucrezi pentru clanul sau?

iNsTiGaToR11.08.2010 20:56

As lucra pentru clanul lui daca n-as avea de ales :))

 

Ce ai face daca luni stadionu o sa fie plin cu zabrauteni?

AG11.08.2010 21:48

cumpar cartelele alea de la wizi si ma pun pe dat alarme !

 

ce ai face daca Steaua ar retrograda, si ciobanul ar pleca?

MoWeed11.08.2010 21:49

As fi bucuros ca a plecat jegul!

 

Ce ai face daca te-ar ruga Jiji sa canti la nunta uneia din fiicele lui?

«1192021222331»