I-as zice sa-mi dea una care face bani adevarati.
Ce ai face daca ai fi oaia neagra a familiei?
I-as zice sa-mi dea una care face bani adevarati.
Ce ai face daca ai fi oaia neagra a familiei?
nimic. din anumite puncte de vedere chiar sunt ![]()
ce ai face daca van damme te-ar injura de mama ?
i'as da un placaj..
Ce ai face daca guta ar fi patronul Stelei?
I-as zice ca la Dinamo e mai valoroasa si mai talentata ![]()
Ce ai face daca ai ramane fara curent timp de jumatate de ora , la fel ca subsemnatul ? ![]()
Mi-as aminti ca pe vremea lui Ceausescu faceam asta aproape in fiecare zi.
Ce ai face daca ar fi din nou comunism?
mi'as face provizii din timp
)
ce ai face daca ciobanul va ajunge presedinte ?
Viza si go spre "visul american".
Ce ai face daca ar incepe al 3-lea razboi mondial?
l'as pune pe Gigi fruntas !
ce ai face daca ar fi prima victima a razboiului ?
As pastra un moment de comemorare pentru el ...cu muzica,bautura si gagici
Ce ai face daca pe stadion langa tine ar fi unu in plua goala?
il trimit la Becali..
Ce ai face daca ai fi campion mondial la box??
As boxa, bineinteles.
Ce ai face daca ai fi campion mondial la gimnastica aerobica?
as fi cel mai elastic futacios:))
Ce ai face daca ai castiga la bingo?
as da o bere tuturor de pe forum.
ce-ai face daca piti ar pleca ?
m'as pregati pentru razboi
Ce ai face daca ai fi patron la Sport.ro? ![]()
![]()
As desfiinta postul ![]()
Ce ai face daca ai fi patron a mai multor cluburi din Bucuresti ? ![]()
Bani, ce sa fac? ![]()
Ce ai face daca te-ai caca si n-ai mai avea hartie igienica si nici apa la robinet?
L-as chema pe Gigi sa ma linga.
Ce-ai face daca ti-ar veni sa te besi la un mare congres international?
As tusi ca sa acopar zgomotul.
Ce ai face daca parintii tai ar avea in casa tablou cu Gigi Becali?
Pai mama zice ca e un prostanac si tata ca e un mafiot imputit...nu cred ca as gasi vreun tablou cu Gigi prin casa ![]()
Ce ai face daca ai naufragia pe o insula cu Shakira ? ![]()
as umple insula cu copi
Ce ai face daca ai fi singur pe o insula alaturi de incantatoarea Naomi?
Mi-as baga **** in el de topic.
Ce ai face daca in criza de nervi pe care o am as inchide temporar topicul?
Ti-as da doua capace virtuale.
Ce ai face daca ai fi din nou interzis pe stadion?
as canta "adiiiiioooo , visul frumos s'a terminaaatt"
ce ai face daca piti ar reveni la echipa ?
As fi fericit.
Ce ai face daca Piturca nu mai vine la Steaua si ii ia tot ce a adus ciobanului in plin sezon... jucatori, staff, stadion... etc ?
aprind o lumanare
ce ai face daca Dinamo s'ar desfiinta ?