FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1171819202131»
danimarcu06.08.2010 21:10

I-as zice sa-mi dea una care face bani adevarati.

 

Ce ai face daca ai fi oaia neagra a familiei?

gio_stgloria06.08.2010 21:13

nimic. din anumite puncte de vedere chiar sunt :))

 

ce ai face daca van damme te-ar injura de mama ?

Bombonel9406.08.2010 21:43

i'as da un placaj..

 

Ce ai face daca guta ar fi patronul Stelei?

razvan2806.08.2010 22:04

I-as zice ca la Dinamo e mai valoroasa si mai talentata :))

 

Ce ai face daca ai ramane fara curent timp de jumatate de ora , la fel ca subsemnatul ? :wall:

danimarcu06.08.2010 22:05

Mi-as aminti ca pe vremea lui Ceausescu faceam asta aproape in fiecare zi.

 

Ce ai face daca ar fi din nou comunism?

AG07.08.2010 07:34

mi'as face provizii din timp :)))

 

ce ai face daca ciobanul va ajunge presedinte ?

Daniel-Ionut07.08.2010 07:40

Viza si go spre "visul american".

 

Ce ai face daca ar incepe al 3-lea razboi mondial?

AG07.08.2010 07:42

l'as pune pe Gigi fruntas !

 

 

ce ai face daca ar fi prima victima a razboiului ?

iNsTiGaToR07.08.2010 09:23

As pastra un moment de comemorare pentru el ...cu muzica,bautura si gagici

 

Ce ai face daca pe stadion langa tine ar fi unu in plua goala?

Bombonel9407.08.2010 09:35

il trimit la Becali..

 

 

Ce ai face daca ai fi campion mondial la box??

Daniel-Ionut07.08.2010 09:38

As boxa, bineinteles.

 

Ce ai face daca ai fi campion mondial la gimnastica aerobica?

Bombonel9407.08.2010 10:30

as fi cel mai elastic futacios:))

 

Ce ai face daca ai castiga la bingo?

navodarean07.08.2010 10:39

as da o bere tuturor de pe forum.

 

 

ce-ai face daca piti ar pleca ?

Bombonel9407.08.2010 10:51

m'as pregati pentru razboi

 

Ce ai face daca ai fi patron la Sport.ro? :finger::shit:

razvan2807.08.2010 12:04

As desfiinta postul :))

 

 

Ce ai face daca ai fi patron a mai multor cluburi din Bucuresti ? :D

iNsTiGaToR07.08.2010 16:32

Bani, ce sa fac? :))

 

Ce ai face daca te-ai caca si n-ai mai avea hartie igienica si nici apa la robinet?

navodarean07.08.2010 16:46

L-as chema pe Gigi sa ma linga.

 

 

Ce-ai face daca ti-ar veni sa te besi la un mare congres international?

danimarcu07.08.2010 20:00

As tusi ca sa acopar zgomotul.

 

Ce ai face daca parintii tai ar avea in casa tablou cu Gigi Becali?

razvan2807.08.2010 20:08

Pai mama zice ca e un prostanac si tata ca e un mafiot imputit...nu cred ca as gasi vreun tablou cu Gigi prin casa :))

 

 

Ce ai face daca ai naufragia pe o insula cu Shakira ? :))

Bombonel9407.08.2010 20:38

as umple insula cu copi

 

Ce ai face daca ai fi singur pe o insula alaturi de incantatoarea Naomi?

Daniel-Ionut07.08.2010 20:42

Mi-as baga **** in el de topic.

 

Ce ai face daca in criza de nervi pe care o am as inchide temporar topicul?

danimarcu07.08.2010 20:43

Ti-as da doua capace virtuale.

 

Ce ai face daca ai fi din nou interzis pe stadion?

AG08.08.2010 06:37

as canta "adiiiiioooo , visul frumos s'a terminaaatt"

 

ce ai face daca piti ar reveni la echipa ?

Daniel-Ionut08.08.2010 06:41

As fi fericit.

 

Ce ai face daca Piturca nu mai vine la Steaua si ii ia tot ce a adus ciobanului in plin sezon... jucatori, staff, stadion... etc ?

AG08.08.2010 07:07

aprind o lumanare

 

ce ai face daca Dinamo s'ar desfiinta ?

«1171819202131»