M-as gandi ca teoretic nu as avea cum sa il bat , dar practic pot ![]()
Ce ai face daca nu ai avea ce sa faci pe la ora 6 intr-o zi torida de vara ?
M-as gandi ca teoretic nu as avea cum sa il bat , dar practic pot ![]()
Ce ai face daca nu ai avea ce sa faci pe la ora 6 intr-o zi torida de vara ?
m-as adaposti sub o umbrla , la o masa, in terasa , bere si iar bere
ce ai face daca nu ai mai avea bani de bere?
Pai eu de ce crezi ca intrebam ? Nu prea aveam nici bani si nici cu cine sa beau mai ales ![]()
Ce ai face daca te-ai trezi dimineata si ai vedea ca in jurul tau toata lumea e cu lumanari in mana si te pomenesc crezand ca ai murit ?
Le-as spune sa ma scuze putin sa pun de-o cafea...
Ce ai face daca chiar te-ai trezi mort? ![]()
Ce as mai putea face?
Ce ai face daca te-ar scoate niste turci imputiti, gen fener, de la un bilet aproape sigur?
Nu as mai pune nici o echipa din campionatul Turciei,vreodata! (fie si daca joaca in cupele Europene)
Ce ai face daca ai fi incoltit de 3 tipi,gata sa te bata?
i'as bate pe toti.
ce ai face daca te'ar batea ei pe tine ?
sun 2-3-4 tovarasi
ce ai face daca in mijlocul unei partide de sex , ti-ar sparge mascatii usa ?
Orgii
Ce ai face daca... daca... daca nu as mai sti ce intrebare sa pun?
nu as stii ce raspuns sa dau
ce ai face daca s-ar inchide topicul asta?
As fi bucuros.
Ce ai face daca as inchide chiar acum topicul asta?
as incerca sa iau de la club bani pt galerie.Pentru coregrafii , bannere , deplasari...
Ai putea fi un lider in PCH. ![]()
Ce ai face daca ar inchide minoru` topicul?
as fi fericit:))
Ce ai face daca ai fi singuru barbat din lume?
Lider in PCH ? Doamne fereste...decat dinamovist mai bine ma las de fotbal.Steaua pana la moarte si chiar si dupa ea ![]()
Hmm...singurul barbat din lume ? Pai mi-as trageo cu orice femeie as vrea ![]()
Ce ai face daca ti s-ar oferi oportunitatea sa zicem de a vinde verde ?
as accepta.
ce-ai face daca ar trebui sa-i vinzi lu` taica-tu?
i'as spune:
"rude,rude,dar iarba e pe bani"
ce ai face daca intr'un exces de droguri, te arunci de la balcon si te trezest in spital?
Dar ma arunc si fara excesurile tale.
Ce ai face daca m-as arunca?
As pune bani sa ai banner pe stadion.
Ce ai face daca ar fi zi de salariu,si abia atunci ai fi anuntat ca mai intarzie o saptamana,iar tu nu mai ai fonduri.
Crize ![]()
Ce ai face daca ai pofta nebuna de bere dar nu ai cu cine sa bei ? ![]()
mi'as aduce aminte k exact asta am patit ieri
ce ai face daca ai castiga o tona de bere ?
as inparti'o cu baieti dupa forum
Ce ai face daca nevastata ti'ar interzice sa bei bere?
as divorta
ce ai face daca iti distrugi ficatul ?
Mi-as lua altu
Ce ai face daca ai descoperii leacul cancerului?
as da de baut
Ce ai face daca ai sparge sediul Stelei si nu ai gasi nimic?
mi'as cumpara o luneta pe banii AISS'ului, si as face un bine stelistilor de pretutindeni
ce ai face daca l'as impusca pa gibon ?