FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1151617181931»
razvan2804.08.2010 15:01

M-as gandi ca teoretic nu as avea cum sa il bat , dar practic pot :))

 

 

Ce ai face daca nu ai avea ce sa faci pe la ora 6 intr-o zi torida de vara ?

 

 

 

AG04.08.2010 15:21

m-as adaposti sub o umbrla , la o masa, in terasa , bere si iar bere

 

ce ai face daca nu ai mai avea bani de bere?

razvan2804.08.2010 19:35

Pai eu de ce crezi ca intrebam ? Nu prea aveam nici bani si nici cu cine sa beau mai ales :))

 

Ce ai face daca te-ai trezi dimineata si ai vedea ca in jurul tau toata lumea e cu lumanari in mana si te pomenesc crezand ca ai murit ?

danimarcu04.08.2010 20:09

Le-as spune sa ma scuze putin sa pun de-o cafea...

 

Ce ai face daca chiar te-ai trezi mort? :blink:

Daniel-Ionut04.08.2010 20:12

Ce as mai putea face?

 

Ce ai face daca te-ar scoate niste turci imputiti, gen fener, de la un bilet aproape sigur?

blindica04.08.2010 20:16

Nu as mai pune nici o echipa din campionatul Turciei,vreodata! (fie si daca joaca in cupele Europene)

 

Ce ai face daca ai fi incoltit de 3 tipi,gata sa te bata?

AG04.08.2010 20:19

i'as bate pe toti.

 

ce ai face daca te'ar batea ei pe tine ?

RaMs3s04.08.2010 22:03

sun 2-3-4 tovarasi

 

ce ai face daca in mijlocul unei partide de sex , ti-ar sparge mascatii usa ?

Daniel-Ionut04.08.2010 22:30

Orgii

 

Ce ai face daca... daca... daca nu as mai sti ce intrebare sa pun?

Alex88pl04.08.2010 22:36

nu as stii ce raspuns sa dau

 

ce ai face daca s-ar inchide topicul asta?

Daniel-Ionut04.08.2010 22:37

As fi bucuros.

 

Ce ai face daca as inchide chiar acum topicul asta?

dayra04.08.2010 22:49
as incerca sa iau de la club bani pt galerie.Pentru coregrafii , bannere , deplasari...

 

Ai putea fi un lider in PCH. :D

 

Ce ai face daca ar inchide minoru` topicul?

Bombonel9404.08.2010 22:51

as fi fericit:))

 

Ce ai face daca ai fi singuru barbat din lume?

razvan2805.08.2010 00:57

Lider in PCH ? Doamne fereste...decat dinamovist mai bine ma las de fotbal.Steaua pana la moarte si chiar si dupa ea :D

 

Hmm...singurul barbat din lume ? Pai mi-as trageo cu orice femeie as vrea :))

 

 

Ce ai face daca ti s-ar oferi oportunitatea sa zicem de a vinde verde ?

Alex88pl05.08.2010 08:01

as accepta.

 

 

ce-ai face daca ar trebui sa-i vinzi lu` taica-tu?

AG05.08.2010 08:10

i'as spune:

 

"rude,rude,dar iarba e pe bani"

 

ce ai face daca intr'un exces de droguri, te arunci de la balcon si te trezest in spital?

Daniel-Ionut05.08.2010 08:13

Dar ma arunc si fara excesurile tale.

 

Ce ai face daca m-as arunca?

blindica05.08.2010 08:22

As pune bani sa ai banner pe stadion.

 

Ce ai face daca ar fi zi de salariu,si abia atunci ai fi anuntat ca mai intarzie o saptamana,iar tu nu mai ai fonduri.

razvan2805.08.2010 12:19

Crize :))

 

 

Ce ai face daca ai pofta nebuna de bere dar nu ai cu cine sa bei ? :))

AG05.08.2010 12:42

mi'as aduce aminte k exact asta am patit ieri

 

ce ai face daca ai castiga o tona de bere ?

Bombonel9405.08.2010 12:43

as inparti'o cu baieti dupa forum

 

Ce ai face daca nevastata ti'ar interzice sa bei bere?

AG05.08.2010 14:06

as divorta

 

ce ai face daca iti distrugi ficatul ?

Robert Aeroth05.08.2010 14:14

Mi-as lua altu

 

Ce ai face daca ai descoperii leacul cancerului?

Bombonel9405.08.2010 14:41

as da de baut

 

Ce ai face daca ai sparge sediul Stelei si nu ai gasi nimic?

AG05.08.2010 15:06

mi'as cumpara o luneta pe banii AISS'ului, si as face un bine stelistilor de pretutindeni

 

ce ai face daca l'as impusca pa gibon ?

«1151617181931»