FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1161718192031»
Daniel-Ionut05.08.2010 15:16

As deveni fanul tau.

 

Ce ai face daca i-ar viola torcida pe dinamovisti in seara asta? :yeahh:

Bombonel9405.08.2010 15:20

le'as face o statuie

 

Ce ai face daca Nicolita ar fi amantu lu maicata?

navodarean05.08.2010 16:27

L-as fugari.

 

Ce-ai face daca ai veni pt a 2-a oara pe Ghencea?

Daniel-Ionut05.08.2010 16:33

N-as face nimic, pentru ca as veni pentru a enspeamia oara in Ghencea.

 

Ce ai face daca ai sta in blocurile alea de langa stadionul Ghencea?

blindica05.08.2010 17:38

Mi-as agata steaguri si bannere de balcon .

 

Ce ai face daca ai trece aproape zilnic impreuna cu iubita,pe langa locul de munca al unei foste amante?

AG05.08.2010 17:50

as rade d tine

 

ce ai face daca amanta s'ar baga in seama cu iubita ta ?

Bombonel9405.08.2010 19:27

le'as da o bere

 

Ce ai face daca Dinamo ar mai lua 5 goluri?

iNsTiGaToR05.08.2010 19:40

As fi cel mai fericit om de pe Pamant :))

 

Ce ai face daca s-ar desfiinta clubul maidanezilor si s-ar demola ''groapa'' de gunoi?

Bombonel9405.08.2010 20:06

as fi trist..nu as mai aveea de cine sa imi bat joc..

 

 

Ce ai face daca ar veni Borcea la Steaua?

Robert Aeroth05.08.2010 20:35

As iesi la pensie

 

Ce ai face daca ar pleca Jiji la Dinamo?

Bombonel9405.08.2010 20:41

as da un bax de bere

 

Ce ai face daca sorta ar fi lesbi si sa'r linge cu prietena ta?

iNsTiGaToR05.08.2010 22:09

N-am sora

 

Ce ai face daca emblema Stelei ar contine o oaie?

 

@Bombonel mai sunt ciorile de care poti sa faci misto ;)

Bombonel9406.08.2010 07:09

as tunde'o

 

Ce ai face daca o cioara ar veni la tine si ar spune "CRACA SUNT EU:>George Copos" :naughty::finger:

razvan2806.08.2010 15:00

As incarca shotgunul :D

 

Ce ai face daca ar trebui sa fii in 10 minute la parcul IOR si tu inca esti pe forum ?:))

Bombonel9406.08.2010 16:14

as suna la extrateresti sa vina sa ma ia:))

 

 

Ce ai face daca ai sti ca maine mori?

AG06.08.2010 16:38

mi'as aduna apropiatii si as petrece ca nebunu, sa mor fericit!

 

ce ai face daca ai invia in biserica ?:))

razvan2806.08.2010 19:44

As zice la lume : "Nu mai plangeti , sunt viu !"

 

 

Ce ai face daca ar trebui sa te lasi de fumat ? :))

AG06.08.2010 19:57

m-am lasat

 

ce ai face daca ai fii dependent de maraciuca ?

razvan2806.08.2010 20:07

Nu sunt :))

 

Te-ai lasat de fumat ? Uhh bravo :D ...acum m-am apucat eu :))

 

 

Ce ai face daca ai fuma narghilea ? Ai mai fuma si tigari ? :))

Bombonel9406.08.2010 20:23

eu fumez doua pe zi... si in 16 ani de zile am fumat 2 tigari..

 

 

Ce ai face daca ai aveea o firma de tigari?

Daniel-Ionut06.08.2010 20:38

Contrabanda.

 

Ce ai face daca ai fi prins pentru contrabanda cu tigari?

danimarcu06.08.2010 20:40

As plati o amenda grasa.

Ce ai face daca Piturca ar pleca de la Steaua dupa o cearta cu Gigi?

AG06.08.2010 20:49

imi sarut parintii si fratii, apoi mergem la razboi!

 

ce'ai face sa'l deturnam pe jeg?

Bombonel9406.08.2010 21:00

ia's lua nevasta in p**a

 

Ce ai face daca mascota Stelei ar fi o oaie?

gio_stgloria06.08.2010 21:08

as face-o pastrama

 

 

ce ai face daca cineva ti-ar da o masina de facut bani (care bineinteles ar fi falsi) ?

«1161718192031»