As deveni fanul tau.
Ce ai face daca i-ar viola torcida pe dinamovisti in seara asta? ![]()
As deveni fanul tau.
Ce ai face daca i-ar viola torcida pe dinamovisti in seara asta? ![]()
le'as face o statuie
Ce ai face daca Nicolita ar fi amantu lu maicata?
L-as fugari.
Ce-ai face daca ai veni pt a 2-a oara pe Ghencea?
N-as face nimic, pentru ca as veni pentru a enspeamia oara in Ghencea.
Ce ai face daca ai sta in blocurile alea de langa stadionul Ghencea?
Mi-as agata steaguri si bannere de balcon .
Ce ai face daca ai trece aproape zilnic impreuna cu iubita,pe langa locul de munca al unei foste amante?
as rade d tine
ce ai face daca amanta s'ar baga in seama cu iubita ta ?
le'as da o bere
Ce ai face daca Dinamo ar mai lua 5 goluri?
As fi cel mai fericit om de pe Pamant ![]()
Ce ai face daca s-ar desfiinta clubul maidanezilor si s-ar demola ''groapa'' de gunoi?
as fi trist..nu as mai aveea de cine sa imi bat joc..
Ce ai face daca ar veni Borcea la Steaua?
As iesi la pensie
Ce ai face daca ar pleca Jiji la Dinamo?
as da un bax de bere
Ce ai face daca sorta ar fi lesbi si sa'r linge cu prietena ta?
N-am sora
Ce ai face daca emblema Stelei ar contine o oaie?
@Bombonel mai sunt ciorile de care poti sa faci misto ![]()
as tunde'o
Ce ai face daca o cioara ar veni la tine si ar spune "CRACA SUNT EU:>George Copos" ![]()
![]()
As incarca shotgunul ![]()
Ce ai face daca ar trebui sa fii in 10 minute la parcul IOR si tu inca esti pe forum ?![]()
as suna la extrateresti sa vina sa ma ia:))
Ce ai face daca ai sti ca maine mori?
mi'as aduna apropiatii si as petrece ca nebunu, sa mor fericit!
ce ai face daca ai invia in biserica ?![]()
As zice la lume : "Nu mai plangeti , sunt viu !"
Ce ai face daca ar trebui sa te lasi de fumat ? ![]()
m-am lasat
ce ai face daca ai fii dependent de maraciuca ?
Nu sunt ![]()
Te-ai lasat de fumat ? Uhh bravo
...acum m-am apucat eu ![]()
Ce ai face daca ai fuma narghilea ? Ai mai fuma si tigari ? ![]()
eu fumez doua pe zi... si in 16 ani de zile am fumat 2 tigari..
Ce ai face daca ai aveea o firma de tigari?
Contrabanda.
Ce ai face daca ai fi prins pentru contrabanda cu tigari?
As plati o amenda grasa.
Ce ai face daca Piturca ar pleca de la Steaua dupa o cearta cu Gigi?
imi sarut parintii si fratii, apoi mergem la razboi!
ce'ai face sa'l deturnam pe jeg?
ia's lua nevasta in p**a
Ce ai face daca mascota Stelei ar fi o oaie?
as face-o pastrama
ce ai face daca cineva ti-ar da o masina de facut bani (care bineinteles ar fi falsi) ?