FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1141516171831»
RobYnho03.08.2010 13:11

M-as considera norocos.

 

Ce ai face daca ai afla ca ai permisul anulat, iar tu nu stii nimic despre asta ?

iNsTiGaToR03.08.2010 13:15

Cred ca as plati o amenda mare

 

Ce ai face daca nimfomana lu danimarcu ar avea 150 de kile? :))))

RobYnho03.08.2010 13:17

As transa-o cu bisturiul.

 

Ce ai face daca ti-ai da seama ca esti nascut ghinionist ?

blindica03.08.2010 13:22

As asculta ''Valoarea unei vieti'' de la Parazitii .

 

Ce ai face daca ai fi nevoit sa intri intr-o buda mizerabila?

RobYnho03.08.2010 13:29

M-as pisa pe mine.

 

Ce ai face daca nu ai avea bani si se apropie meciul ?

Daniel-Ionut03.08.2010 13:48

M-as ruga la sfantu` satelit sa cada bani din cer.

 

Ce ai face daca as inchide tampenia asta de topic? :wall:

Nationalist Roman03.08.2010 13:49

nimic .. :)

 

Ce ai face daca ar fi Jiji in momentul asta in fata ta?

dee03.08.2010 14:05

m-as imbraca.

Ce i-ai face lui Daniel_Ionut pentrua inchide acest topic?

 

 

RobYnho03.08.2010 14:22

Te-as lasa pe tine sa-i faci ceva.

 

Ce ai face daca ai vedea-o pe dee in pielea goala ?

dee03.08.2010 14:37

as constata ca s-a bronzat uniform, fara urme.

 

Ce-ai face daca nu ti-ar fi frica? ( in afara de a-l lichida pe Gigi)

iNsTiGaToR03.08.2010 18:07

I-as omora pe Basescu si pe Boc

 

Ce ai face daca s-ar muta Van Damme in blocu tau?

razvan2803.08.2010 19:09

Mi-as aduce in fiecare zi aminte de copilarie :)) ...cand eram mai mic pe la 10-12-13 ani ma uitam la filme cu Van Damme si imi placeau mult :))

 

 

Ce ai face daca ar candida Danut Diaconescu la presedintie ?

danimarcu03.08.2010 19:13

As fi si mai convins ca s-a intors lumea cu capul in jos.

 

Ce ai face daca la noapte vor fi 40Âș?

 

 

AG03.08.2010 19:14

dau drumu la apa rece in cada, si dorm acolo

 

ce ai face daca s-ar topi toti ghetarii ?

navodarean03.08.2010 19:33

n-as mai bea cola cu gheata.

 

 

ce-ai face daca s-ar adeverii ca-n 2012 murim ?

danimarcu03.08.2010 19:36

O lista cu toate nebuniile pe care trebuie sa le fac pana atunci.

 

Ce ai face daca Botezatu ti-ar pune mana pe picior?

Alex88pl03.08.2010 19:56

I-as pune piciorul pe cap, repetat.

 

 

Ce-ai face daca nu ti-ar merge netu o luna?

blindica03.08.2010 20:35

As face mai mult sport,as fi mai odihnit,as fi isteric in primele 2 saptamani daca e deja platit.

 

 

Ce ai face daca ai fi lider la una din peluze? (sau nah,la o echipa precum cele din ROMA,dar merge raspuns si pt Steaua)

razvan2803.08.2010 22:09

As organiza brigazile cat mai bine si as incerca sa iau de la club bani pt galerie.Pentru coregrafii , bannere , deplasari...

 

 

Ce ai face daca ai fi anuntat de un cunoscut ca trebuie sa duci un plic la o anumita adresa pentru 2000 de euro ? :))

dee04.08.2010 13:22

as fi intrigata si as cere anumite explicatii.

 

Ce-ai face daca s-ar implini minunea si Gigi ar fi nevoit sa vanda Steaua, insa singurele oferte pe care le primeste sunt din partea unui oligarh rus si a unui print saudit ?

 

 

Ronnie04.08.2010 13:28

Pai ce as putea sa fac eu?! Stau cu burta la soare si ma bronzez.

 

Ce-ai face tu intr-o astfel de situatie?

razvan2804.08.2010 13:32

As alege oligarhul rus ca e mai de aici de la est :D

 

 

Ce ai face daca ar ninge maine ?

iNsTiGaToR04.08.2010 14:23

M-as da cu sania :)))

 

Ce ai face daca ar fi tornade in Romania?

dee04.08.2010 14:27

mi-as face ( in sfarsit) ordine in beci, in care n-am intrat de vreo 15 ani.

Ce-ai face daca la un party, o persoana ar vorbi urat despre prietenul tau (prietena ta) ?

danimarcu04.08.2010 14:28

I-as face parul cret.

 

Ce ai face daca nu ai avea ce sa faci?

«1141516171831»