M-as considera norocos.
Ce ai face daca ai afla ca ai permisul anulat, iar tu nu stii nimic despre asta ?
M-as considera norocos.
Ce ai face daca ai afla ca ai permisul anulat, iar tu nu stii nimic despre asta ?
Cred ca as plati o amenda mare
Ce ai face daca nimfomana lu danimarcu ar avea 150 de kile?
))
As transa-o cu bisturiul.
Ce ai face daca ti-ai da seama ca esti nascut ghinionist ?
As asculta ''Valoarea unei vieti'' de la Parazitii .
Ce ai face daca ai fi nevoit sa intri intr-o buda mizerabila?
M-as pisa pe mine.
Ce ai face daca nu ai avea bani si se apropie meciul ?
M-as ruga la sfantu` satelit sa cada bani din cer.
Ce ai face daca as inchide tampenia asta de topic? ![]()
nimic .. ![]()
Ce ai face daca ar fi Jiji in momentul asta in fata ta?
m-as imbraca.
Ce i-ai face lui Daniel_Ionut pentrua inchide acest topic?
Te-as lasa pe tine sa-i faci ceva.
Ce ai face daca ai vedea-o pe dee in pielea goala ?
as constata ca s-a bronzat uniform, fara urme.
Ce-ai face daca nu ti-ar fi frica? ( in afara de a-l lichida pe Gigi)
I-as omora pe Basescu si pe Boc
Ce ai face daca s-ar muta Van Damme in blocu tau?
Mi-as aduce in fiecare zi aminte de copilarie
...cand eram mai mic pe la 10-12-13 ani ma uitam la filme cu Van Damme si imi placeau mult ![]()
Ce ai face daca ar candida Danut Diaconescu la presedintie ?
As fi si mai convins ca s-a intors lumea cu capul in jos.
Ce ai face daca la noapte vor fi 40Âș?
dau drumu la apa rece in cada, si dorm acolo
ce ai face daca s-ar topi toti ghetarii ?
n-as mai bea cola cu gheata.
ce-ai face daca s-ar adeverii ca-n 2012 murim ?
O lista cu toate nebuniile pe care trebuie sa le fac pana atunci.
Ce ai face daca Botezatu ti-ar pune mana pe picior?
I-as pune piciorul pe cap, repetat.
Ce-ai face daca nu ti-ar merge netu o luna?
As face mai mult sport,as fi mai odihnit,as fi isteric in primele 2 saptamani daca e deja platit.
Ce ai face daca ai fi lider la una din peluze? (sau nah,la o echipa precum cele din ROMA,dar merge raspuns si pt Steaua)
As organiza brigazile cat mai bine si as incerca sa iau de la club bani pt galerie.Pentru coregrafii , bannere , deplasari...
Ce ai face daca ai fi anuntat de un cunoscut ca trebuie sa duci un plic la o anumita adresa pentru 2000 de euro ? ![]()
as fi intrigata si as cere anumite explicatii.
Ce-ai face daca s-ar implini minunea si Gigi ar fi nevoit sa vanda Steaua, insa singurele oferte pe care le primeste sunt din partea unui oligarh rus si a unui print saudit ?
Pai ce as putea sa fac eu?! Stau cu burta la soare si ma bronzez.
Ce-ai face tu intr-o astfel de situatie?
As alege oligarhul rus ca e mai de aici de la est ![]()
Ce ai face daca ar ninge maine ?
M-as da cu sania
)
Ce ai face daca ar fi tornade in Romania?
mi-as face ( in sfarsit) ordine in beci, in care n-am intrat de vreo 15 ani.
Ce-ai face daca la un party, o persoana ar vorbi urat despre prietenul tau (prietena ta) ?
I-as face parul cret.
Ce ai face daca nu ai avea ce sa faci?