FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1121314151631»
Bogdan02.08.2010 09:34

As face tot posibilul sa ma observe.

 

Ce-ai face daca s-ar termina berea pe pamant?

Ronnie02.08.2010 09:36

M-as imbata de suparare.

 

Ce-ai face daca n-ai avea niciun ban in portofel?

razvan2802.08.2010 09:47

As bea de suparare :))

 

Daca te-ai intalni intr-un bar cu Cristiano Ronaldo si Dacian Varga , caruia i-ai zice ca e mai cocalar ?

dee02.08.2010 09:56

Niciunuia, insa m-as amuza ignorandu-l pe C. Ronaldo filtrand cu Dacian, doar pentru a surprinde reactia portughezului.

 

Ce-ai face daca ti-ai surprinde prietena intr-un club de striptease masculin?

Bogdan02.08.2010 11:27

Care prietena? :D

 

Ce-ai face daca n-ai avea ce face?

Nyghty02.08.2010 11:30

As citi fiecare post de-aici.

 

Ce-ai face daca ai fi chemat la o petrecere in care e si ciobanu' invitat?

AG02.08.2010 11:45

m'as inarma pana in dinti

 

ce ai face daca ciobanul e mascat?

dee02.08.2010 13:06

i-as recunoaste miscarile inconfundabile de dans.

ce faci in cazul in care un agent de asigurari te hartuieste saptamanal cu telefoane pentru a va intalni?

 

 

iNsTiGaToR02.08.2010 13:49

crima

 

ce-ai face daca ai fi modertator aici pentru o zi?

Maye02.08.2010 13:51

ti-as da ban

 

ce ai face daca ti-ai da seama ca esti un destept?

iNsTiGaToR02.08.2010 13:53

pai sunt :))

 

 

ce ai face daca ai gasi dimineata la usa 2 lazi de bere...goale

Daniel-Ionut02.08.2010 14:01

Nimic, le-as da la mai intr-o parte.

 

Ce ai face daca ti-ar da Maye ban, dupa cum zice? :naughty:

iNsTiGaToR02.08.2010 14:14

l-as raporta ca n-a avut motiv sa-mi dea ban

 

ce ai face daca Maye si-ar sterge contu?

Daniel-Ionut02.08.2010 14:18

L-as convinge sa nu faca lucrul asta.

 

Ce ai face daca toate televiziunile ar intrerupe programul normal pentru o stire foarte importanta cu urmatorul titlu: "In 48 de ore Pamantul va fi lovit de un meteorit care va produce pagube deosebit de grave" ?

iNsTiGaToR02.08.2010 14:22

As ramane calm, Romania e cu 100 de ani in urma

 

Ce ai face daca prietena ta ar fi defapt prieten? :))

razvan2802.08.2010 17:41

N-am prietena deci nimic :bananadance:

 

 

Daca s-ar legaliza ca in Germania sa intri pe stadion cu bere , dar fara alcool , ai veni cu Schlosgold pe Ghencea ? :))

dee02.08.2010 18:43

nu, mi-as achizitiona bautura din incinta stadionului.

 

Ce-ai face daca un prieten ti-ar cere sa dai o declaratie falsa la politie?

 

 

AG02.08.2010 18:59

i'as da o palma morala

 

ce ai face daca un prieten iti fura identitatea si te baga in belele ?

razvan2802.08.2010 19:38

@dee : are doar pepsi in stadion :D

 

 

Il f |_| t in gura :D

 

 

Ce ai face daca ai afla ca blocul in care locuiesti ar fi retrocedrat de Gigi Becali ? :D

 

 

dee02.08.2010 21:33

@Razvan

eu am vorbit ipotetic, doar tu ai formulat intrebarea aceea. Daca bautura , fie si nealcoolica , ar fi permisa pe Ghencea, chiar crezi ca nu s-ar comercializa in incinta stadionului? oricum, mai bine un pepsi decat o bere fara alcool. Berea nealcoolizata e o insulta adusa papilelor mele gustative, asemeni cafelei fara cofeina.

 

si acum sa revin on topic:

daca apartamentul este cumparat, atunci urmez calea legala, cea a procesului, oricat de anevoios ar fi. Statul sa-l despagubeasca pe Gigi, e vina lor ca au vandut apartamentele unui imobil revendicat.

 

ce-ai face daca jucatorii Stelei s-ar preta la un blat?

 

 

razvan2802.08.2010 21:50

@ dee: asta cu berea fara alcool am zis la misto.decat bere fara alcool mai bine si apa , pepsi deja e rasfat :))

 

 

Ar merita amendati cu salariul pe jumatate de an

 

 

Ce ai face daca ai fii admin pe Filelist 1 zi ? :))

 

 

 

AG02.08.2010 21:57

sunt deja :)) si nu ti'as da rang

 

 

ce ai face daca ti'as sterge contul de pe filelist?

RaMs3s02.08.2010 22:08

ti-as zice ca nu o ard pe torente :))

 

ce-ai face daca ti-ar gasi prietena pc plin cu poze cu bagaboante ?

razvan2802.08.2010 22:20

Nu am prietena si nici poze cu bagaboante prin pc :)) ...le tin in alta parte

 

 

Ce ai face daca Argaseala ar ajunge antrenor la grupele de juniori ? :))

Ronnie03.08.2010 06:35

M-ar durea in dos.

 

Ce-ai face daca prietena te-ar suna noaptea si tu ai dormi ca un porc?

«1121314151631»