As face tot posibilul sa ma observe.
Ce-ai face daca s-ar termina berea pe pamant?
As face tot posibilul sa ma observe.
Ce-ai face daca s-ar termina berea pe pamant?
M-as imbata de suparare.
Ce-ai face daca n-ai avea niciun ban in portofel?
As bea de suparare ![]()
Daca te-ai intalni intr-un bar cu Cristiano Ronaldo si Dacian Varga , caruia i-ai zice ca e mai cocalar ?
Niciunuia, insa m-as amuza ignorandu-l pe C. Ronaldo filtrand cu Dacian, doar pentru a surprinde reactia portughezului.
Ce-ai face daca ti-ai surprinde prietena intr-un club de striptease masculin?
Care prietena? ![]()
Ce-ai face daca n-ai avea ce face?
As citi fiecare post de-aici.
Ce-ai face daca ai fi chemat la o petrecere in care e si ciobanu' invitat?
m'as inarma pana in dinti
ce ai face daca ciobanul e mascat?
i-as recunoaste miscarile inconfundabile de dans.
ce faci in cazul in care un agent de asigurari te hartuieste saptamanal cu telefoane pentru a va intalni?
crima
ce-ai face daca ai fi modertator aici pentru o zi?
ti-as da ban
ce ai face daca ti-ai da seama ca esti un destept?
pai sunt ![]()
ce ai face daca ai gasi dimineata la usa 2 lazi de bere...goale
Nimic, le-as da la mai intr-o parte.
Ce ai face daca ti-ar da Maye ban, dupa cum zice? ![]()
l-as raporta ca n-a avut motiv sa-mi dea ban
ce ai face daca Maye si-ar sterge contu?
L-as convinge sa nu faca lucrul asta.
Ce ai face daca toate televiziunile ar intrerupe programul normal pentru o stire foarte importanta cu urmatorul titlu: "In 48 de ore Pamantul va fi lovit de un meteorit care va produce pagube deosebit de grave" ?
As ramane calm, Romania e cu 100 de ani in urma
Ce ai face daca prietena ta ar fi defapt prieten? ![]()
N-am prietena deci nimic ![]()
Daca s-ar legaliza ca in Germania sa intri pe stadion cu bere , dar fara alcool , ai veni cu Schlosgold pe Ghencea ? ![]()
nu, mi-as achizitiona bautura din incinta stadionului.
Ce-ai face daca un prieten ti-ar cere sa dai o declaratie falsa la politie?
i'as da o palma morala
ce ai face daca un prieten iti fura identitatea si te baga in belele ?
@dee : are doar pepsi in stadion ![]()
Il f |_| t in gura ![]()
Ce ai face daca ai afla ca blocul in care locuiesti ar fi retrocedrat de Gigi Becali ? ![]()
@Razvan
eu am vorbit ipotetic, doar tu ai formulat intrebarea aceea. Daca bautura , fie si nealcoolica , ar fi permisa pe Ghencea, chiar crezi ca nu s-ar comercializa in incinta stadionului? oricum, mai bine un pepsi decat o bere fara alcool. Berea nealcoolizata e o insulta adusa papilelor mele gustative, asemeni cafelei fara cofeina.
si acum sa revin on topic:
daca apartamentul este cumparat, atunci urmez calea legala, cea a procesului, oricat de anevoios ar fi. Statul sa-l despagubeasca pe Gigi, e vina lor ca au vandut apartamentele unui imobil revendicat.
ce-ai face daca jucatorii Stelei s-ar preta la un blat?
@ dee: asta cu berea fara alcool am zis la misto.decat bere fara alcool mai bine si apa , pepsi deja e rasfat ![]()
Ar merita amendati cu salariul pe jumatate de an
Ce ai face daca ai fii admin pe Filelist 1 zi ? ![]()
sunt deja
si nu ti'as da rang
ce ai face daca ti'as sterge contul de pe filelist?
ti-as zice ca nu o ard pe torente ![]()
ce-ai face daca ti-ar gasi prietena pc plin cu poze cu bagaboante ?
Nu am prietena si nici poze cu bagaboante prin pc
...le tin in alta parte
Ce ai face daca Argaseala ar ajunge antrenor la grupele de juniori ? ![]()
M-ar durea in dos.
Ce-ai face daca prietena te-ar suna noaptea si tu ai dormi ca un porc?