Puscarie!
Ce ai face daca ti-e foame da` ti-e lene sa iti faci ceva de mancare ![]()
Puscarie!
Ce ai face daca ti-e foame da` ti-e lene sa iti faci ceva de mancare ![]()
As pune "?" la sfarsitul propozitiei.
Ce ai face daca ai vedea la fiecare meci o gramada de tigani in tricouri cu Steaua? ![]()
m-as bucura de privelistea ros-albastra.
Ce-ai face daca tu, barbat fiind, ai deveni femeie pentru o zi? ( valabil si viceversa)
As invita-o pe dee in oras, ne-am combina si am face un film cu lesbiene, film pe care l-as vinde a doua zi pe bani multi.
Ce ati face daca s-ar inchide acum topicul asta?
as zambi stiind ca am ultimul cuvant.
Ce-ai face daca la o betie, ii dai o palma persoanei iubite?
M-as felicita. Pentru ca, desi beat, am nimerit perfect tinta.
Ce ati face daca as scoate eu un film cu lesbiene?
3 la zece mii.
M-as intreba ce ai cauta tu intr-un film cu lesbiene ![]()
Ce ai face daca si cu parca s-ar plimba intr-o barca?
M-as bucura ca daca "daca" nu era/"parca" parca se-nneca!
Ce ai face daca iubita ta ar avea penis?
I-as da-o lu' Mo'.
Ce ai face daca ai dat fata in fata cu ursul in timp ce mergi acasa, mort de beat ?
I-as da si lui sa bea, ca doar nu sunt zgarcit.
Ce ati face daca ati vedea poze cu dee dezbracata?
![]()
ce'ai face daca te'ai trezi cu o femeie goala langa tine ?
Da ce nu as face.
Ce ai face (AG) daca te-ai trezi cu un barbat gol langa tine? ![]()
as spune rapid: AG, smile, it's candid camera!
ce-ai face daca iubita/iubitul se uita mereu cu dezgust la tatuajul tau?
Ba... daca prietenu' tau se uita cu dezgust la tatuajul tau pot doar sa ghicesc ca tu ai tatuaj cu Steaua si el e m"u"ist ![]()
Sau poate ai tatuaj cu becalii.
Eu unul nu as mai folosit cuvantul "iubita" si as insela-o ![]()
Ce ati face daca ati fi basescu?
(nota pt Adi: nu am tatuaje)
as alege drumul lui Putin si dupa incheierea mandatului as vrea sa fiu prim-ministru
Ce-ai face daca ai descoperi la maturitate ca ai fost adoptat?
Noa... nu ma mai joc... credeam ca dee are tatuaj....
p.s. Nimic.
Ce ati face daca ati fi boc? ![]()
As vrea sa fiu mai inalt.
Ce ai face daca ai fi vecin cu Angelina Jolie?
m'as arunca de pe bloc
ce ai face daca ati fi terente ?
as fi un adevarat "crai de balta veche".
Ce-ai face daca un necunoscut ti-ar propune sa-l insotesti in Thailanda timp de 2 saptamani ?
As refuza.
Ce ai face daca peste noapte ai realiza ca cel care dsitruge Steaua, cancerul suprem, e cauza tuturor problemelor de la Steaua????
Ba... daca prietenu' tau se uita cu dezgust la tatuajul tau pot doar sa ghicesc ca tu ai tatuaj cu Steaua si el e m"u"istSau poate ai tatuaj cu becalii.
Eu unul nu as mai folosit cuvantul "iubita" si as insela-o
Ce ati face daca ati fi basescu?
M-as desconspira ca fost secursit, la fel si pe colegii mei care distrug neamul asta, m-as spovedi si m-as duce impacat la Domnul cand mi-o veni ceasul.
As cauta antidotul pentru frustrare si incapacitatea mea de a face ceva.
Ce-ai face daca ai fi senator sau deputat?
Numai bine.
Ce ai face daca ai orbi?
As cauta mereu intrerupatorul sa aprind becul.
Ce ai face daca ,zabrautean fiind,ai constata ca suta primita de la Gigi e falsa?
E intrebare capcana. Daca sunt zabrautean, nu am cum sa ma prind ca suta de euroi e falsa.
Ce ati face daca ati avea un baton de ciocolata ROM?
(p.s. raspunsul eu: l-am dat lui Adrian)
musc usor o gura si simt aroma amaruie inconfundabila ...
Ce-ai face daca Becali ti-ar propune sa lucrezi ca si consilier de imagine ?