FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1101112131431»
Daniel-Ionut01.08.2010 10:14

Puscarie!

 

Ce ai face daca ti-e foame da` ti-e lene sa iti faci ceva de mancare :no:

dayra01.08.2010 10:21

As pune "?" la sfarsitul propozitiei.

 

Ce ai face daca ai vedea la fiecare meci o gramada de tigani in tricouri cu Steaua? :wall:

dee01.08.2010 10:28

m-as bucura de privelistea ros-albastra.

Ce-ai face daca tu, barbat fiind, ai deveni femeie pentru o zi? ( valabil si viceversa)

 

 

Adrian01.08.2010 10:29

As invita-o pe dee in oras, ne-am combina si am face un film cu lesbiene, film pe care l-as vinde a doua zi pe bani multi.

 

Ce ati face daca s-ar inchide acum topicul asta?

dee01.08.2010 10:32

as zambi stiind ca am ultimul cuvant.

Ce-ai face daca la o betie, ii dai o palma persoanei iubite?

 

 

Adrian01.08.2010 10:33

M-as felicita. Pentru ca, desi beat, am nimerit perfect tinta.

 

Ce ati face daca as scoate eu un film cu lesbiene? :)) 3 la zece mii.

Daniel-Ionut01.08.2010 10:35

M-as intreba ce ai cauta tu intr-un film cu lesbiene :blink:

Ce ai face daca si cu parca s-ar plimba intr-o barca?

danimarcu01.08.2010 10:45

M-as bucura ca daca "daca" nu era/"parca" parca se-nneca!

 

Ce ai face daca iubita ta ar avea penis?

RobYnho01.08.2010 10:47

I-as da-o lu' Mo'.

 

Ce ai face daca ai dat fata in fata cu ursul in timp ce mergi acasa, mort de beat ?

Adrian01.08.2010 10:50

I-as da si lui sa bea, ca doar nu sunt zgarcit.

 

Ce ati face daca ati vedea poze cu dee dezbracata?

AG01.08.2010 10:52

:clap:

 

ce'ai face daca te'ai trezi cu o femeie goala langa tine ?

Daniel-Ionut01.08.2010 10:54

Da ce nu as face.

 

Ce ai face (AG) daca te-ai trezi cu un barbat gol langa tine? :D

dee01.08.2010 10:58

as spune rapid: AG, smile, it's candid camera!

 

ce-ai face daca iubita/iubitul se uita mereu cu dezgust la tatuajul tau?

 

 

Adrian01.08.2010 11:01

Ba... daca prietenu' tau se uita cu dezgust la tatuajul tau pot doar sa ghicesc ca tu ai tatuaj cu Steaua si el e m"u"ist :))

Sau poate ai tatuaj cu becalii.

 

Eu unul nu as mai folosit cuvantul "iubita" si as insela-o :D

 

Ce ati face daca ati fi basescu?

dee01.08.2010 11:06

(nota pt Adi: nu am tatuaje)

 

as alege drumul lui Putin si dupa incheierea mandatului as vrea sa fiu prim-ministru

Ce-ai face daca ai descoperi la maturitate ca ai fost adoptat?

 

 

Adrian01.08.2010 11:08

Noa... nu ma mai joc... credeam ca dee are tatuaj....

 

 

 

p.s. Nimic.

Ce ati face daca ati fi boc? :D

danimarcu01.08.2010 11:14

As vrea sa fiu mai inalt.

 

Ce ai face daca ai fi vecin cu Angelina Jolie?

AG01.08.2010 11:14

m'as arunca de pe bloc

 

ce ai face daca ati fi terente ?

dee01.08.2010 12:30

as fi un adevarat "crai de balta veche".

 

Ce-ai face daca un necunoscut ti-ar propune sa-l insotesti in Thailanda timp de 2 saptamani ?

 

 

greenyes01.08.2010 13:08

As refuza.

 

Ce ai face daca peste noapte ai realiza ca cel care dsitruge Steaua, cancerul suprem, e cauza tuturor problemelor de la Steaua????

 

Ba... daca prietenu' tau se uita cu dezgust la tatuajul tau pot doar sa ghicesc ca tu ai tatuaj cu Steaua si el e m"u"ist :))

Sau poate ai tatuaj cu becalii.

 

Eu unul nu as mai folosit cuvantul "iubita" si as insela-o :D

 

Ce ati face daca ati fi basescu?

 

M-as desconspira ca fost secursit, la fel si pe colegii mei care distrug neamul asta, m-as spovedi si m-as duce impacat la Domnul cand mi-o veni ceasul.

dee01.08.2010 13:17

As cauta antidotul pentru frustrare si incapacitatea mea de a face ceva.

 

Ce-ai face daca ai fi senator sau deputat?

 

 

Maye01.08.2010 13:22

Numai bine.

 

Ce ai face daca ai orbi?

danimarcu01.08.2010 13:24

As cauta mereu intrerupatorul sa aprind becul.

Ce ai face daca ,zabrautean fiind,ai constata ca suta primita de la Gigi e falsa?

Adrian01.08.2010 13:35

E intrebare capcana. Daca sunt zabrautean, nu am cum sa ma prind ca suta de euroi e falsa.

 

Ce ati face daca ati avea un baton de ciocolata ROM? :D(p.s. raspunsul eu: l-am dat lui Adrian)

dee01.08.2010 13:52

musc usor o gura si simt aroma amaruie inconfundabila ...

 

Ce-ai face daca Becali ti-ar propune sa lucrezi ca si consilier de imagine ?

 

 

 

«1101112131431»