As pleca acasa. (ba nene stiti cum se aud vuvuzelele alea? am auzit vineri live doar una, zici ca era elefant, incredibil de tare
)
Ce ai face daca Steaua ar fi cumparata de familia regala a arabiei?
As pleca acasa. (ba nene stiti cum se aud vuvuzelele alea? am auzit vineri live doar una, zici ca era elefant, incredibil de tare
)
Ce ai face daca Steaua ar fi cumparata de familia regala a arabiei?
Mi-as baga plua in acest fotbal modern.
Ce ai face daca peste noapte ai realiza adevarul, si anume ca baschetul, hocheiul, rugbyul sunt peste cacatul asta de fotbal?
Mi-ar parea si mai rau ca aceste sporturi nu sunt televizate mai mult.
Ce ai face daca ai fi capitanul Stelei?
As fi de 1000x mai bun decat banelinho.
Ce ai face daca transpiri ca un porc la o intalnire?
M-ar chema Iuliu Muresan.
Ce ai face daca in momentul de maxima placere(
) iubita ta striga "hai Dinamo!"?
i-as spune ca in clipa de fata Steaua fhute Dinamo.
ce ai face daca in momentele alea, ea spune numele altuia?
i-as da un cumshot de cea mai mare frumusete
ce-ai face daca te-ar saruta dupa ?
i-as face dintii faina
ce ai face daca ai afla ca iubita ta este gravida, insa nu stie cine e tatal ?
i-as face avort in stilu' meu.
Ce-ai face daca stii ca ai sotia insarcinata, dar copilu' iese negru?
la fel vor fii si ochii ei
ce ai face fara un deget la o mana ?
Depinde care, daca e ala din mijloc, o sa sufar, ca nu pot sa-i dau la mumu lu guie.
Ce-ai face daca n-ai vedea?
As considera ca viata e un intens somn.
Ce ai face daca ai vedea pe acest site cum unii se schimba in functie de verde?
As cere si eu verde
Ce-ai face daca Borcea ar deveni stelist ?
As cere si eu verde
Ce-ai face daca Borcea ar deveni stelist ?
As plange , pentru ca ar fi injurat mai mult ca Migi.
Ce-ai face daca Steaua ar castiga campionatul anul acesta?
As da de baut.
Ce ai face daca ar castiga Steaua campionatul si n-as da de baut
?
Ti-as da ban!
Ce ai face daca ai fi plin de draci? ![]()
As bea ceva sa uit de toate.
Ce ai face daca ai fi jandarm ?
As demisiona.
Ce-ai face daca ar lua Steaua campionatu' ?
Nu l-ar lua.
Ce ai face daca ne-ar bate diseara oltenii?
Mi-as dezvolta capacitatile magice.
Ce ai face daca ti-ar trebui 500 de euro?
M-as imprumuta.
Cat mi-ai da inapoi daca ti-as da 500 de euro? ![]()
500
Ce ai face daca ai fi vazut 4 ore de box live?
M-as plictisi
Ce ai face daca ai fi tigan
?
PS:Cititi mai cu atentie si nu mai repetati intrebarile..
Dus.
Ce ai face daca ai avea penisul innodat in mod complex?
As lua cursuri.
Ce ai face daca Robert, marele Robert, are pretentia sa citesti 13 pagini si sa iti notezi ce s-a mai zis?