FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«18910111231»
Daniel-Ionut18.07.2010 18:07

As pleca acasa. (ba nene stiti cum se aud vuvuzelele alea? am auzit vineri live doar una, zici ca era elefant, incredibil de tare :blink: )

 

Ce ai face daca Steaua ar fi cumparata de familia regala a arabiei?

Maye18.07.2010 18:59

Mi-as baga plua in acest fotbal modern.

 

Ce ai face daca peste noapte ai realiza adevarul, si anume ca baschetul, hocheiul, rugbyul sunt peste cacatul asta de fotbal?

danimarcu18.07.2010 19:34

Mi-ar parea si mai rau ca aceste sporturi nu sunt televizate mai mult.

 

Ce ai face daca ai fi capitanul Stelei?

navodarean18.07.2010 20:06

As fi de 1000x mai bun decat banelinho.

 

Ce ai face daca transpiri ca un porc la o intalnire?

danimarcu19.07.2010 20:02

M-ar chema Iuliu Muresan.

 

Ce ai face daca in momentul de maxima placere( :blush: ) iubita ta striga "hai Dinamo!"?

AG19.07.2010 20:22

i-as spune ca in clipa de fata Steaua fhute Dinamo.

 

ce ai face daca in momentele alea, ea spune numele altuia?

RaMs3s20.07.2010 23:29

i-as da un cumshot de cea mai mare frumusete

 

ce-ai face daca te-ar saruta dupa ?

AG21.07.2010 07:28

i-as face dintii faina

 

ce ai face daca ai afla ca iubita ta este gravida, insa nu stie cine e tatal ?

navodarean21.07.2010 08:18

i-as face avort in stilu' meu.

 

 

Ce-ai face daca stii ca ai sotia insarcinata, dar copilu' iese negru?

AG21.07.2010 08:31

la fel vor fii si ochii ei

 

ce ai face fara un deget la o mana ?

navodarean21.07.2010 09:07

Depinde care, daca e ala din mijloc, o sa sufar, ca nu pot sa-i dau la mumu lu guie.

 

Ce-ai face daca n-ai vedea?

Maye21.07.2010 09:22

As considera ca viata e un intens somn.

 

 

Ce ai face daca ai vedea pe acest site cum unii se schimba in functie de verde?

S.S.Lazio21.07.2010 11:44

As cere si eu verde

 

Ce-ai face daca Borcea ar deveni stelist ?

Andrei-Cristian21.07.2010 12:18
As cere si eu verde

 

Ce-ai face daca Borcea ar deveni stelist ?

As plange , pentru ca ar fi injurat mai mult ca Migi.

 

 

Ce-ai face daca Steaua ar castiga campionatul anul acesta?

Ro.OBert31.07.2010 11:25

As da de baut.

 

Ce ai face daca ar castiga Steaua campionatul si n-as da de baut :D?

Daniel-Ionut31.07.2010 11:32

Ti-as da ban!

 

Ce ai face daca ai fi plin de draci? :cursing:

RobYnho31.07.2010 11:33

As bea ceva sa uit de toate.

 

Ce ai face daca ai fi jandarm ?

navodarean31.07.2010 11:43

As demisiona.

 

Ce-ai face daca ar lua Steaua campionatu' ?

danimarcu31.07.2010 11:46

Nu l-ar lua.

Ce ai face daca ne-ar bate diseara oltenii?

Maye31.07.2010 12:45

Mi-as dezvolta capacitatile magice.

 

Ce ai face daca ti-ar trebui 500 de euro?

Daniel-Ionut31.07.2010 12:46

M-as imprumuta.

 

Cat mi-ai da inapoi daca ti-as da 500 de euro? :D

Maye31.07.2010 12:55

500

 

Ce ai face daca ai fi vazut 4 ore de box live?

Ro.OBert31.07.2010 13:03

M-as plictisi

 

Ce ai face daca ai fi tigan :D?

 

 

PS:Cititi mai cu atentie si nu mai repetati intrebarile..

David31.07.2010 13:11

Dus.

 

Ce ai face daca ai avea penisul innodat in mod complex?

Maye31.07.2010 13:18

As lua cursuri.

 

Ce ai face daca Robert, marele Robert, are pretentia sa citesti 13 pagini si sa iti notezi ce s-a mai zis?

«18910111231»